Saç Kesim Şekilleri Fön Nasil çekilir?Püf noktaları nelerdir?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
abooo arkaddasım sende cok ugrasıyonnn beee ıkı satta oyle sacımklaaa huıc ugrassanmmma bakarım sacım ıkı satt fonle duzelmıyosa otururum kanapenın dıbene utu takartım fıse baslarım sacımı utulemeye sac duzlestırıcım vede fon makınam oldugu haldee yıende sacımı utuyle duszlestırırım nedense bende bılmem emmmmeeeeeeeeee bu kolayıma gelıyooo canımmmmmm ıkı dakkada sıp sakkkkk
Utu sacı yakar xd maf olur bak benm teyzem kuafor o bana ogerttı aslnda ılk asama sac ıslkkn sacı duz kurtmak once elınle duz kurut sonra fırcayla fon ceker gıbı kurut ık
Peki o şekilde çok yıpranmıyormu? Bende phlips 4647 de var. Yinede föndeki parlaklığı yakalayamıyorum. Senin yaptığın şekilde uygulandığında daha fazla yıpratmıyorsa bi deneyeyim bakalım.Bir de benim saçlarım çok uzun bayağı zamanımı alır herhalde....
Bende braun duzlestırıcı var ıyon ısılnlı once elımle ıyce duzlrstrırum sacımı sonra bı kat usten fırcayla duzeltoyorum duzlestrıcıle sole ustunden ıkı gecı yorum 1 2 gun bozulmuo yıkamasam gene bozulmazda xd yıkamadan olmaz xd

Utu sacı yakar xd maf olur bak benm teyzem kuafor o bana ogerttı aslnda ılk asama sac ıslkkn sacı duz kurtmak once elınle duz kurut sonra fırcayla fon ceker gıbı kurut ık

Bende braun duzlestırıcı var ıyon ısılnlı once elımle ıyce duzlrstrırum sacımı sonra bı kat usten fırcayla duzeltoyorum duzlestrıcıle sole ustunden ıkı gecı yorum 1 2 gun bozulmuo yıkamasam gene bozulmazda xd yıkamadan olmaz xd
Bu arada fırcanında fon fırcası kalın tellı olsun kuaforletdekı gıbı sert saca sert basmn lazom

Zaman geçmiş ama çift fırça kullanımı öğrenenin işi kolay ben hep öyle yapıyorum hem saçlarımda fazla ısıdan korunuyor

X