Bu göğüsler çok mu büyük olur

daisy_21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2007
27
1
1,5 hafta sonra silikon ameliyatı olacağım ama büyüklüğüne hala karar veremedim.:eek: Arkadaşım oldu aynı ameliyatı, bu boy çok mu büyük olur dersiniz? Abartmamak lazım sonuçta..

http://i29.photobucket.com/albums/c288/oceanid1/1-2.jpg

DSC02322.jpg

Boyum 158 cm, kilom 44. Buna göre (cevap vermek isteyen arkadaşlar) sizce bu boy göğüsler bana büyük mü olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bu boy gayet güzel....Yaptır arkadaşım helal sana yakışırrrrrrrr

Bence gayet güzel. Ben de 155 boyundayım kilom 46, ben de silikon ameliyatı oldum 2004 yılında, yaklaşık bu kadar oldu benimkiler de. Gayet memnunum :)

canım bu süngerli sütyen ve yakınlaştırıyor göğüsleri.bence daha büyük yaptır.benim aynı sütyenle görüntüm aynı.ama küçük çıplakken.sonuçta ele avuca gelsin ya bu göğüsler uzanınca dümdüz olur.pişman olma derim.sevgiyle kal...

bencede küçük bunlar ayrıca baksana sungerlıde bıle tam olarak ben burdayım demıyo çıplakken daha küçüktür yani bare o amelıyatı gözden gecırdın ıyısını yap derim bende sonucta göguslerım artık var demek için yapıosun bu amelıyatı

öle fotografa bakarak bu nasıl güzelmi bu boymu şu boymu deme bence.. Bedenine ve boyuna göre bir silikon yaptırman gerek mesela bazı kadınların silikonları 100 mt öteden belli oluyor ve çok itici görünüyor. Yaptıracağın şey dogal durmalı ben herzaman derim 85 bir kadın için en ideal gögüstür. Mesela benimkiler 90 tabi silikon değil ailem sağolsun genetik:)) hepsinin ki hoştur. Ama şöyle bir dezavantajı var kilo verdiğim zaman çok dikkat çekici oluyorlar:KK43: boy 160 düşün bu boydaki gögüsleri tamam dekoltede hoş duruyor ama çokta dikkat çekici olması hoş değil bence... kısa ve öz boyuna ve kilona uygun bir şey yaptır ve yukardaki resimde olan gögüsler bence çok hoş

Bence bu görünüş büyük değil normal..Yani sana büyük gibi gelebilir, şu an göğüslerin küçük olduğu için ama gayet normal bir ölcü bu..

neden silikon taktırıyorsun ki bence düşünme bile vazgeç derim ben.ama illa yaptırmak istiyorsan bu büyüklük iyi.

evet büyük cnm ya benimde göğüslerim 80 numara oldu nerdeyse 85 olcak küçültmek istiom ben büyük göğüs sevmiom yaaaaaaaaaaaaaa :KK43:

benim neredeyse hiç göğsüm yok ve işin komik tarafı biri büyük deri küçük çok komikler çocuk gibiyim ve 19 yaşındayım acaba daha büyürlermi diorum kendi kendime 75 bedeni bile doldurmuyorlar bu durumdan çok sıkıldım ben1.74 boyundayım ve 48 kiloyum göğüslerin boyutu bnimkisi gibi çok çok küçük ebatlarda olsa bile 80-85 beden olabiliyormu? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim hepinize çookk geçmiş ollsun arkadaşlar :d

benim neredeyse hiç göğsüm yok ve işin komik tarafı biri büyük deri küçük çok komikler çocuk gibiyim ve 19 yaşındayım acaba daha büyürlermi diorum kendi kendime 75 bedeni bile doldurmuyorlar bu durumdan çok sıkıldım ben1.74 boyundayım ve 48 kiloyum göğüslerin boyutu bnimkisi gibi çok çok küçük ebatlarda olsa bile 80-85 beden olabiliyormu? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim hepinize çookk geçmiş ollsun arkadaşlar :d

alabilirsen biraz kilo almaya çalış. göğüslerde yağ doku olduğu için kilo alınca hemen kendini belli eder. 1.74 boya 48 kilo çok az bence.

Bencede boyu iyi. Silikon gibide durmuyo gayet doğal geldi bana.
Yaptır yaptır.şakkıdı

Boyum 158 cm, kilom 44. Buna göre (cevap vermek isteyen arkadaşlar) sizce bu boy göğüsler bana büyük mü olur?

canım bende yaptırdım boyumuz ve kilomuz aynı benimde hiç göğüsüm yoktu kasaltı yaptı doktor bana ve 195cc taktı ama suan cok mutsuzum çünkü yine küçük:kızgın: ben bi daha yaptırcam ilerde o zaman en az 250cc düşünüorm bence sende 250ccnin altında düşünme sora benim gibi hayalkırıklığına uğrama ayrıca resimdeki arkadasınınki gayet ii duruo bence yakısır sana kaç cc takılmış acaba ona?

bence cok ğüzel bu boy hem sanırım bekarsın evlenip cocuk sahibi olunca bir beden silikonda olsa büyüyor canım arkadasım da yaptırdı doğumdan sonra biraz büyüdü

Hayatım senin göğüslerin zaten çok süpermiş,ciddi anlamda söylüyorum ne diye ameliyat olup bıçak attıracaksın ki anlamadım,evet silikonlu destekli yukarıdaki fotonda,ama gayet hoş,diğer resimde açılmadı bakamadım ama şunu söyleyim.Göğüsü ne kadar büyütürsen o kadar ağırlığın olacak,bence yaptırma bile derim

X