kızlar adet geçiktirici hap ne var

_BERAY_

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2007
1.571
33
46
kızlar acil adeti bikaç gün geçiktirici bildiğiniz önerebilceğiniz
yan etkisi olmayan hap var mı

canim ben kullanmistim dugunum adet gunume denk geliyordu geciktiriici hic yan etkisini gormedim ama ismini bilmiyorum ya cok minik bir hap ti :) eczaneye sor bence..hapi birakinca iki gun sonra adetin geliyor yanliz 1 haftsadan fazla kullanmak iyi deyil diye biliyorum

bibek niye gerek duydun buna cnm
1. pramulut kullanuırken hamiş olursan çok riskli bebek alınıyor
2. hormonlarını alt üst edicen

bence gerek yok cnm

arkadaşım,yan etkisi az olan primolut var ama ablam bu ilacı kardeşimin düğününe denk geliyor,geciktireyim diye kullanmıştı ama kullanmaz olaydı. 5-6 ayda adet düzeni kendine gelemedi.Adet oluyor aradan 10 gün geçiyor,tekrar adet oluyor.Bazı ay 3-5 damla öteki ay sanki içi boşalıyor gibi şiddetli bir kanama oluyordu.İlaç ismi yazdım ama kullanmanı tavsiye etmem...Karar senin...

cnm bende bekarken bşr kaç defa kullanmıştım prumatut N adı
dr sorup almıştıp bir yan tekisinin olmadığını söylemişti
ama sen genede sor tbiii

bende bu ilacı bir kere bekarken tam da yaz tatileme denk geldiği için kullanmak zorunda kalmıştım herhangi bir yan etkisini görmedim,tek fark yalnızca adetim gelmedi onun dışında olduğum zaman nasıl bel ve karın ağrısı çekiyorsam çektim ve karnım adet olamadığım için şişmişti,hapı bıraktıktan 2 gün sonra adet olup rahatladım...

görümcem bişi kullanıyo ama bilmiyorum ismi ne eczaneden temin edebilirsin

kızlar bu primolut adet geciktirici hapla yazz 24+4 doğum kontrol hapını aynı anda kullanmak skaıncalımıdır? 26 eylüld edüğünüm var ve adetim aynı güne denk geliyo doğum kontrol hapı kullanıyorum sizce ne yapmalıyım???

kızlar bu primolut adet geciktirici hapla yazz 24+4 doğum kontrol hapını aynı anda kullanmak skaıncalımıdır? 26 eylüld edüğünüm var ve adetim aynı güne denk geliyo doğum kontrol hapı kullanıyorum sizce ne yapmalıyım???

canım doktoruna danış ama bildiğim kadarıyla doğum kontrol hapına ara vermeden ikinci kutuya başlıyorsun bırakınca adet oluyorsun. Böylece adetin gecikmiş oluyor. Ama mutlaka doktoruna danış.

Primolut-N 2-3 tane kullanılmalı yazıyo kaç tane kullanmalıyız?

Bir haftayı geçti,kullanıyorum,yarın bitecek ve adet olmaktan çok korkuyorum bende,herkes çok ağrılı çok kanama vs... demiş.
Bana kist aspirasyonu sonrası tedavi amaçlı verdi doktor.8 saatte bir (günde 3 taneye denk geliyor) kullan,10 günde bitecek demişti...

Geçmiş olsun bende adet geciktirici olarak kullanicam ama 2 yada 3 dediği için kaç tane kullanmam gerektiğini bilemedim

Bende suan adet duzenlryivi kullaniyorum bitince iki gun sonra olacahimi biliyorum acaba ayni ilaca devam etsem bi sakincasi olur mu

X