Lekeler, Çiller Dream Woman Koltukaltı Ve Bikini Bölgesi Koyulugu Kremi Kullanan Var Mi ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

pink_panther

Guru
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2008
626
4
Arkadaşlar dream woman diye bi krem var hem koltukaltı koyuluğuna hemde bikini bölgesi koyulukları için..Deneyen var mı? Acaba etki ediyo mu? Yada ne kullanabiliriz?

Arkadaşlar dream woman diye bi krem var hem koltukaltı koyuluğuna hemde bikini bölgesi koyulukları için..Deneyen var mı? Acaba etki ediyo mu? Yada ne kullanabiliriz?

ben hiçduymadım ismini ama hamilelikten sonra bende azda olsa bu tarz koyulaşmalar oldu altarnatif yöntemler denemek istedim benim bildiğim expigment diye bir krem var eczanelerde satılıyor ama düzenli kullanamadım onu ben,o yüzden bilemiyourm sonuç ne olurdu bu kremin fiyatı nedir?ne kadar zamanda etki eder yani sonucu olumlu olmayan bir ton şeye bir sürü para vermek sitemem sonuçtayerimseniben

Valla benim yaşadığım yerde aktarlarda gördüm bu kremi.Kaçak olduğu için fiyatlarda uygun.. Nettende baktım gittigidiyorda satılıyor. Ama crts günü ilk işim kremi aktarlardan almak olcak..Birde ne ilginçtir ki koltukaltı için ayrı bikini bölgesi için ayrı ayrı üretmişler..Bakalım bi tanesini alcam sonuç olumlu olursa diğerini de alırım.Ama keşke kullananların yorumlarını duyabilseydim..

İnanırmısın aktarcı daha ne olduğunu bile bilmiyodu.Üstünde ing yazıyo baana sıkılaştırıcı dedi.Benim de tabii ingzcem olduğu için beyazlatıcı olduğunu anladım..Çok ama çok fazla ürün getimişler. Netten araştırdım iyi gibi geldi bana.. Arama motorundan girerseniz bakabilirsiniz..

hayır canm arama motorundan dream woman diye gir karşına çıkar. göğüs büyütücü ürünüde var bikini ve koltukaltları için ayrı ayrı beyazlatıcı kremi de var inanmazsan arama motorundan gir gör..

selam arkadaşlar
işe yarıyorsa süper ben bu markanın selülit için olanını ve göğüs büyütcüsünü kullandım
ama beyazlatıcıyı bulamadım
işe yarıyorsa almak istiyorum eczaneden galenic beyazlatıcı aldım düzenli başladım kullanmaya ama sonuç için erken daha

aktarda fiyatı ne kadar acaba?bizde alırsak aşağı yukarı aynı fiyata soralım.
üstelik kaç defa sürmek gerekiyor faydasını görmek için

bu kremle ilgili başka bi konuya da yazmıştım buraya da yazıyorum bence 5 kuruş etmeyen bi ürün zira şu krem kutusundaki fotoya bakar mısınız sanki dalga geçiyorlar,bu fotoda siyahlığı kendileri yapmışlar sora da before-after die milleti kazıklıyorlar,aptal mı sanıyorlar insanları koltukaltı koyuluğu böle mi olur yaa??? aynı foto üstünde boyama yapmışlar resmen çok komik olmuş ama ben yemedim yanii,fiatı da 18 ytl mi ne ama işe yarayacak bişi olsaydı böle dangalak bi foto koymazlardı herhalde...
12060733fbax6.jpg

galenic renk açıcı işe yarıyor bikini bölgeme kullanıyorum koltuk altında sorun yok.yanlız buda çok pahalı 70 ytl azıcık bişe
kızlar birde sakın bikini bölgesine sıcak sir falan yaptırmayın çok hassas olduğu için sıcak ağda rengin koyulaşmasında en büyük etkenmiş lazere gittiğimde lazeri yapan dr söylemişti.

galenic renk açıcı işe yarıyor bikini bölgeme kullanıyorum koltuk altında sorun yok.yanlız buda çok pahalı 70 ytl azıcık bişe
kızlar birde sakın bikini bölgesine sıcak sir falan yaptırmayın çok hassas olduğu için sıcak ağda rengin koyulaşmasında en büyük etkenmiş lazere gittiğimde lazeri yapan dr söylemişti.

bendede aynı sorun var yeni basladı artık sinirlerimi bozuyor:1no2: koltukaltında bu sir agdamı yapıyor die düşünmüyor diğilim napıcagımı sasırdım bu krem iyi gelıosa bende kullanıcam

yuhannacığım sen kullandınmı bu ürünü? Ben de var bu ürün. Ama bana sormayın. Çünkü lazer epilasyon yaptırdım ve koltukaltımda simsiyah lekeler oluştu. Lekeye bu dreamwoman iyi gelmedi. ama beyazlatma konusunda bilmiyorum nasıldır?. Kolumun altındaki lekeler yeni yeni geçiyor. Geçmesinin nedenide lazercim bana bi krem hazırladı. Bu beyazlatır dedi.Onu kullanıyorum. Çoğu gitti azı kaldı..

ben kullanmadım canım sadece netten araştırdım ürünün fotosunu görünce zaten ne mal olduğunu anladım,resmen ittirik bi krem bu hiç işe yarayacağını sanmam,fotoyu buraya da koydum yani boş yere para vermeyin bence bu ürüne,ürünün kutusundaki fotoya bakar mısnız

cnm bence yalış düşünüyorsun. Ticaret sonuçta bütün reklamlarda zaten abartı yok mu? bir panten, blendax reklamlarını düşün..bende var bu krem ama bi bilgi veremiycem çünkü başka şey kullanıyorum koltukaltımı beyazlatmak için. Şükür çoğu gitti azı kaldı.

sakın ağdayı çok sıcak kullandırtmayın.Koltuk altımda öle bir sorun yok çünkü az olduğu için hep jilet yapmıştım ama bikini bölgesini son 3 yıla kadar hep ağda yaptım zenci gibi olmuştum.Lazer yaptırdıktan sonra renk biraz açıldı ama yeterli değil şimdi akşamları galenic sabahlarıda bebanthol losyon sürüyorum hücreleri yenilesin diye biraz renk açılması var ama istediğim sonuç bu değil aslında.Dream woman işe yarasa ve bulsam kullanıcam

X