Vücut Kremleri Duş Jeli mi Kalıp Sabunu mu ?

Vücut kremleri, losyonlar

burcumm23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2007
341
1
Selam arkadaşlar banyo yaparken en çok kullandığınız hangisi ve en çok tavsiye ettiğiniz marka nelerdir?

1-DUŞ JELİ
2-VÜCUT KÖPÜĞÜ
3-KALIP SABUN
4-BİTKİSEL SABUN
5-SU VURUR ÇIKARIM sırnaşık şey

5-SU VURUR ÇIKARIM :roflol: :roflol:

aslında kimyasallardan uzak durmak lazım ama mümkün değil

kafamçokkarıştıben duş jeli kullanıyorum a.s

kesınlıkle bıtkısel sabun kullanıyorum.favorım defne (gar)sabunu.sağlıklı temızlıyor tavsıye ederım.

su vurur cikarim a cok guldum
sabun kullanmak isterdim ama cok kurutuyor
dus jeli kullaniyorum ama ustune sebamed in vucut yagini suruyorum

duş jeli
durunun kırmızı ve altın sarısı renkte olanlarına bayılıyorum
süper kokuları var yaaaa.s

aynen canım yaa.. ne tesadüf ben de durunun kırmızı ve altın renklisini kullanıyorum. En son da ipek markanın mavisini aldım, o da tam yaz için ferah bir kokusu var....

duş jeli ama hacı şakir sabunlarının kokusunuda çok severım çocukluktan gelen bırsey yuvada hep o sabunları kullanırdıkda.

palmolive in anti stres duş jeli de çok hoş tavsiye ederim arkadaşlar (rengi mor)

duş jeline bir türlü ısınamadım ben. yıllardır haci şakirin sabunlarından şaşmam. sabunla gıcır gıcır yıkanmadan temizlendiğimi hissedemiyorum :) duş jeli sanki hiç durulanmıyormuş gibi bir his yaratıyor.. sabundan vazgeçemeyenlerdenim :)

duş jeli çok fazla kimyasal içeriyor.uzak durun bence.ben zeytinyağı sabunu ya da hacı şakirin kalıp sabununu kullanıyorum.saçımı da zeytinyağı sabunuyla yıkıyorum.saçlarada iyi geliyor.

duş jeli kullanıyorum durunun sarı renkli olanı kokusuna bayılıyorum

ipek mavi renkli de güzel ferah

Son düzenleme:
ben biraz abartıyorum galiba benneyaptımki

ilk önce duş jelinin sabunuyla yıkanırım sonra duj jeliyle rütuş yaparım
ardından sadece bacak be göbek bölgemi yosun sabunu ve kabak lifiyle masaj yaparım:eek:

genellikle the body shop kullanıyorum ama en son palmolive kaşmir özlü olanı aldım sabunuyla birlikte harika
:icecream:

Duş Jeliyle Yikaninca Sanki Temiz Olmadim Gibi Geliyor..

Zeytinyagli Kalip Sabun Kullaniyorum..

Misgibi Temizlik Kokuyor)))

X