Doğal Saç Bakım Kürleri Sa bakm maskesi

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

YaXSXaMm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2007
267
2
ben bunu kendim yapıyordum bu gün de tv da duyunca sizlerle paylaşayım dedim
1yumurta sarısını iyice çırpıyoruz
2çay bardağın iyice demlenmiş yeşil çay
2 damla limon suyu
1 yemek kaşığı badem yağı
2 çay kaşığı elma sirkesi
bunları iyice karıştırdıktan sonra özellikle saç diplerine düzgünce sürüyorum
30 dakika falan belkiyorum
iyice masaj yapıp yıkıyorum
bu saça çok parlaklık veriyor ve bende saç dökülmesi vardı o da gözle görülecek şekilde azaldı
haftada 2 kere yapabiliyormuşuz ama ben 1 kere yapıyorum :asigim:

ay benimde saçlarım aşırı derecede dökülüyor. Mutlaka denerim sağol. Umarım işe yarar

bugün tv de izledim bunu berna laçinin programında hatta eve gidince buraya konu başlığı olarak açarım diyordum ama benden önce açmışsın yaa:KK43: sağol canım bende denemeyi düşünüyordum işe yaradığını duymak güzel:)

ben bunu kendim yapıyordum bu gün de tv da duyunca sizlerle paylaşayım dedim
1yumurta sarısını iyice çırpıyoruz
2çay bardağın iyice demlenmiş yeşil çay
2 damla limon suyu
1 yemek kaşığı badem yağı
2 çay kaşığı elma sirkesi
bunları iyice karıştırdıktan sonra özellikle saç diplerine düzgünce sürüyorum
30 dakika falan belkiyorum
iyice masaj yapıp yıkıyorum
bu saça çok parlaklık veriyor ve bende saç dökülmesi vardı o da gözle görülecek şekilde azaldı
haftada 2 kere yapabiliyormuşuz ama ben 1 kere yapıyorum :asigim:

sağol canım paylaşımın içina.s.
ya kızlar bu yumurta saç için iyi hoş da kokusundan nasıl kurtuluyorsunuz ben ne zaman yumurta maskesi yapsam kokudan rahatsız olup tekrar yıkamak zorunda kalıyorumCADIARZU

sağol canım paylaşımın içina.s.
ya kızlar bu yumurta saç için iyi hoş da kokusundan nasıl kurtuluyorsunuz ben ne zaman yumurta maskesi yapsam kokudan rahatsız olup tekrar yıkamak zorunda kalıyorumCADIARZU
menekşe yağı kullan canım benim çok fazla değil onunda kokusu çok ağır 1 tatlı kaşığı gibi 2 yumurtaysa 2 tatlı kaşığı tabiki kokusunu alıo ben öle yapıyorum :sm_cool:

bende menekşe yağı kullanıyorum veeeee
5 kere saçımı şampuanlıyorum anca geçiyor

tresan ısırgan otlu şampuan içine ısırgan otu yağı, ardıç katran yağı, çam terebentin, susam yağı, avakado yağı koyup çalkalayın hepsinden 4- 5 damla ve bununla saçlarınızı her gün yıkayın ılık fönle kurutun.

X