Sperm Sayisi Hakkinda Yardim...

82bursa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2007
159
1
Kizlar Aşilamada Yikamadan önce 29 Milyon,yikamadan Sonra 18 Milyon Ve Bu 18 Milyonun %78 'i Iyi Kullanilabilir.sizce Nasil Aşilamada şansim Olmuş Olabilirmi????

bence ok iyiymis canim.....yani 18 milyon enjekte edildi sana dimi???bu durumda % 78 iyiyse 15 milyon kaliteli sperm enjekte etmis olurlar ve tutma ihtimali cok yuksek bence tabi rahim kalinliginda istenilen olculerdeyse....

Sağol Canim Ya.rahimde Ve Yumurtalarda Problem Yok çok Güzel Dedi Doktorum.3 Adet Yumurtam Oluştu.6 Gün Gonal-f Kullandim Zaten.ovitrelle çatlatma Iğnesiyle Işlem Tamamlandi.evet 18 Milyon Enjekte Edildi.ayin 16 Sinda Test Yaptiricam.aslinda şu 1 Haftadir Nasilda Gribim.inşallah Etkilemez.

bende Bu Gün Sperm Testi Yaptirdim Eşimle.
Sayi:110 Milyon
Hareketlilik %54 çikti Doktor Gayet Iyi Dedi...

Sağol Canim Ya.rahimde Ve Yumurtalarda Problem Yok çok Güzel Dedi Doktorum.3 Adet Yumurtam Oluştu.6 Gün Gonal-f Kullandim Zaten.ovitrelle çatlatma Iğnesiyle Işlem Tamamlandi.evet 18 Milyon Enjekte Edildi.ayin 16 Sinda Test Yaptiricam.aslinda şu 1 Haftadir Nasilda Gribim.inşallah Etkilemez.

sen catlatma ignesi olarak ovitrel mi kullandin bana gonadotrofine vermisti sanirim seninki daha hafif...korkma canim grip etkilemez olacaksa olur sanki olacak gibi dogdu icime nedense....

canim sizde sorun neydi???:sm_confused:

mehay aslında benim adetim düzensiz diye doktora gitmiştim ben.prolaktinim 53 çıktı biraz yüksek yani hap içiyorum bunun için.tabi buda gebeliğe engel bir durum.eşimdede sperm azlığı vardı.üroloğa gittik varikosel dedi.ben im kadın doğumcum ameliyata gerek yok kesin çözüm değil çokta kötü değil dedi.bizde yaptırmadık.yani sperm sayısı 15 milyonla 29 milyon arasında değişip duruyor.kısmet ya.ALLAH'IM nezaman uygun görürse o zaman olacak.

mehay aslında benim adetim düzensiz diye doktora gitmiştim ben.prolaktinim 53 çıktı biraz yüksek yani hap içiyorum bunun için.tabi buda gebeliğe engel bir durum.eşimdede sperm azlığı vardı.üroloğa gittik varikosel dedi.ben im kadın doğumcum ameliyata gerek yok kesin çözüm değil çokta kötü değil dedi.bizde yaptırmadık.yani sperm sayısı 15 milyonla 29 milyon arasında değişip duruyor.kısmet ya.ALLAH'IM nezaman uygun görürse o zaman olacak.

haklisin canim kismet tabi ama bizde elimizden geleni yapmaliyizbunun icin...esine gunde 6 tane falan keciboynuzu yedir 3 sabah 3 aksam cok iyi geliyormus 5 milyondan 40 milyona cikani duydum bu sekilde yaparak!!!!

keçibonuzunu kaynattım ama tadı gerçekten tuhaf içemedi.ben bile beğenmedim .şimdi pekmezini yiyor.aslında zorlasam suyunuda içer ama fazlada üzerine gitmek istemiyorum.napsın çocuk.

evet canim esinin sonucu iyiymis sorun sendemi???

YOK BİTANEM BEN GEBELİK ÖNCESİ TEST YAPTIRDIM.BENDE DE Bİ PROBLEM ÇIKMADI HERŞEY ÇOK GÜZEL ÖNLEM AÇISINDAN DA SPERM TESTİ YAPTIRDIK.ODA İYİ ÇIKTI.ŞİMDİLİK HERŞEY YOLUNDA.ZATEN BEN 1 AYDIR KORUNMUYORUM.NASİP ARTIK

Mehay Senin Durumlar Nasildi.3.aşilaman Tuttumu Acaba Senin.tam Olarak Ben Takip Edemiyorum Da Kusuruma Bakma.

canim benim ilk asilamam tutmamisti 3. den cok umutsuzdum bu yuzden ama tuttu cok sevindik sonra kese gorundu ama alesef bebek gelismemisti kalp atisi falan yoktu...bir hafta sonra gittigimizdede ayniydi kese buyuyordu bebek degil...hastaneden aglaya aglaya ciktim... ve doktorumun verdigi hapla 8.5 haftalikken dusuk yaptim...doktorum asilamayla oldu deyip devam edelim dedi ama 3 asilama daha oldum ucude negatif yani toplam 6 asilamada 1 poizifti o da dustu...o yuzden tup bebek yapilacak bu yaz!!!!

hayırlısı olsun mehay.bende eğer bu 3.de tutmazsa fazla uzatmadan tüpe geçmeyi düşünüyorum.kısmet tabi.inşallah tutar.kasıklarımda özellikle de idrarımı yaparken batma var aşılama gününden beri.acaba kullandığım iğnelerden olabilirmi?bana çok yardımcı oluyosun sağol.:teselli:

mehay mrb lar bende 3 olumsuz aşılama geçirdim maalesef bizim sorunda eşimde belki forumlardan hatırlarsın beni.ameliyat olalı da 15 ay oldu ama maalesef hala gelişme olmadı keçiboynuzu suyunu da 1,5 ay falan denedim maalesef gene yok şimdi temmuz başı gibi tüp bebek yaptırıcaz bizde tedirgin ve endişeliyim ama başka çaremizde yok maalesef cnm.sen nerede yaptıracaksın cnm benim bulunduğum şehirde de tüp bebek merkezi yok ist bana 3 saat uzaklıkta.acıbadem de yaptırmayı düşünüyoruz ameliyatını da orada oldu eşim zaten.burada daha önce tüp bebek yaptıran arkadaşlar varmı acaba arnızda kızlar...

mehay mrb lar bende 3 olumsuz aşılama geçirdim maalesef bizim sorunda eşimde belki forumlardan hatırlarsın beni.ameliyat olalı da 15 ay oldu ama maalesef hala gelişme olmadı keçiboynuzu suyunu da 1,5 ay falan denedim maalesef gene yok şimdi temmuz başı gibi tüp bebek yaptırıcaz bizde tedirgin ve endişeliyim ama başka çaremizde yok maalesef cnm.sen nerede yaptıracaksın cnm benim bulunduğum şehirde de tüp bebek merkezi yok ist bana 3 saat uzaklıkta.acıbadem de yaptırmayı düşünüyoruz ameliyatını da orada oldu eşim zaten.burada daha önce tüp bebek yaptıran arkadaşlar varmı acaba arnızda kızlar...

HAYIRLI SI OLSUN TATLIM.ACIBADEMİ ÖNERİRİM SANA.DOĞRU TERCİHyerimseniben

Cano Alakasiz Ama Bişey Sorucam Hani O Isminizn Yaninda Resim Varya Onu Nasil Koyuyorsunuz?

hayırlısı olsun mehay.bende eğer bu 3.de tutmazsa fazla uzatmadan tüpe geçmeyi düşünüyorum.kısmet tabi.inşallah tutar.kasıklarımda özellikle de idrarımı yaparken batma var aşılama gününden beri.acaba kullandığım iğnelerden olabilirmi?bana çok yardımcı oluyosun sağol.:teselli:
bisey degil canim!!!umarim agrilarinin nedeni bebistir!!!

hatirladim canim hatiramazmiyim hakkimizda hayirlisi artik!!!!ben fransadayim canim burda yaptiricam!!!

cano keciboynuzunun birtek sizde ise yaramadigini duydum cokmu az yedi esin hicmi artis olmadi....

X