Ehliyet snav

vadisu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
39
0
arkadaslar ben ehlıyet kursuna yazıldım fakat derslere gıdemıyorum .sınava gırmıs olanlar bılır dıy dusundum.sınavda kıtaptakı soukarın aynısımı cıkıyor.yoksa farklımı cıkıyor.yardımcı olursanız sevınırım .çünku kıtabı okumaya ezberlemeye kalaksam olmucak.benneyaptımki

genelde hep aynı sorular çıkıyor kitaplar da yardımcı oluyor bi o kadar.sen önce ki soruları bulabilirsen bir göz gezdir.internette bulabilirsin heralde ehliyet sınavı sorularını bi önceki dönemlerin.

cok tesekkur ederım yagmurlar:) internettende bakıyoum gecmış sorulara umarım işe yarar.

canım hep aynı şeyler çıkar.hele motor dersinde bir önceki sınavdan 8 9 soru çıkar aynı.madem gidemiyorsun kitaptan konu özetlerini okuyup hemen ardından testlerini çöz.sonrada internette çeşitli sitelerde denemeler var online ehliyet sınavları onlardan mutlaka yararlan.birde geçmiş 3 4 senenin sorularını indir ve onlara çalış başarılar canım a.s.

arkadaslar ben ehlıyet kursuna yazıldım fakat derslere gıdemıyorum .sınava gırmıs olanlar bılır dıy dusundum.sınavda kıtaptakı soukarın aynısımı cıkıyor.yoksa farklımı cıkıyor.yardımcı olursanız sevınırım .çünku kıtabı okumaya ezberlemeye kalaksam olmucak.benneyaptımki

vadisu bende bu gectıgımız ehlıyet sınavına gırdım bu hafta sonuda dıreksıyon sınavım var sonra alıcam kısmetse ehlıyetımı.. sınav cok kolaydı ben hıc calısmadım derslere trafık, ilk yardım zaten baya basit genel kulturden bılınen cok sey var okuman gereken bır kac sey var o kadar sadece motor ıcın fırsat bulup kursa gıt derım.. motor dersı 1 hafta ydı ben sadece 3 gun gıttım ve dersıde calısmadım sınavdan 1 gun oncesının aksamı göz gezdırdım ve 2007 nın ehlıyet sınavını ındırdım netten onu cozdum zaten cogu aynı seyler cıkıyor zor degıl merak etme sadece eskı soruları coz yeter..

korktuğun kadar zor değil vadisu arkadaşların dediği gibi kitapdan konuları bir defa okuyup ardından testleri çözersen kolaylıkla geçersin sınavı

canım benim geçmiş yılların sorularını çöz birde motor çok zor motora da sınavdan 2-3 gün önce çalış hatta ezberle anlamay çalışma çünkü zor. ben kursun verdiği kitaba çalıştım. ilkyardım trafik falan 1 okumayla anlaşılıyo hemde zevkli ama motor zor o yüzden sınavdan bikaç gün önce bakki unutmayasın kolay gelsin

kızlar hepınıze teskkur ederım..bende kursun verdıgı kıtabı calısıyom dedıgınız gıbı cok basıt akılda heen kalıyo ama motor cok karısık yaaa:KK43:internettende calısıyorum baya bı yol katettım dıyebılırım:)ama hıç araba kulanmadıgım için ireksiyondan korkuyorum..

canım ben de hiç derse gitmeden aldım ehliyetimi
aydınsari.com'dan çalış, deneme sınavları ve geçmiş yıllara ait soruları çöz
çok yakın birbirine hepsi. motora biraz daha fazla zaman ayırman gerek, kolay gelsin....

bencede sadece çıkmış soruları çöz zaten hepsi aynı hemen hemen kitabı okumana bile gerek kalmadan veririsin sınavları bende öyle yaptım ve ehliyetim şimdi elimde başarılar diliyorum....

kesinlikle mümkün olduğu kadar çok soru çözmek lazım. Özellikle motor dersinden. İlk yardım ve trafik genel bilgilerimiz sayesinde çok zorlamıyor zaten bence.

kızlar hepınıze teskkur ederım ılgınız ıçın.evet motor cok karısık ya herseyı corba yapıorum.ama trafık ver ılkyardım basıt.cok test cözmeye calısıyorum.trafık ve ılk yardımdan yeterlı sayılırım, ama motoru ne yapcam ya almıyo kafam alsada karıstıryorum.offf.

bende hic derse gitmemistim son gece butun konulara goz gezdirdim ayrica cift ehliyetim var biri trden biri yurt disinda sonradan gordumki trdeki cok kolaymis aslinda.... hep ayni sorular cogu sorudada cevap sakli zaten dikkatli okumak gerek yerimseniben bol sans herkese

bu arada direksiyon sınavanda gozetmenler tuzaga dusuruyo ...benim direksiyon sınavımda kırmııızı isik yandı duracakken gorevli gec dedi benim de isime geldi rampada zor kalkıyorum die gectim adam puanımı kırdı :)) sen dikkat et ama inanma onlara kandırıolar :)

hiç çalışmadan sadece sorulara bakılsa bıle geçiyorsun sınavdan kascak bi durum yok kolay aynı seyler hep..basarılar gırecek olanlara:KK66:)

evet arkadaşların da değdiği gibi kitaptan çıkor internetten soruları bulabilirsin ya da yazıldığın kurstan da soru kitabını ve verdikleri testleri isteyebilirsin. ben girdiğimde tıpa tıpları çıkmıştı çoğu sorunun

canım valla o kitapla çok ugrasma oku ama testlerine bakmasanda olur. onun yerine son 3 dönemin falan sorularını indir netten aynıları çıkıyor. ben motordan o şekilde 90 almıştım ve hepsinide verdim ilk seferinde. hatta iyi ezberledinmi sınavın en fazla 40 dakika suuruyor hadi allah kolaylık versin :hooray:

X