hamilelik testi ne zman yapılmalı

ben erkek arkadaşımla zorla ilişkiye girdim neyse işte hemen 2 saat içinde ertesi gün hapı aldım ovulasyon döneminde olduğum için gebe kalmam değil mi ya çok korkuyorum kimseye de söyleyemiyorum :KK43: yardıma ihtiyacım var!!!!!!!!!!

benim adet duzensizliğim var ve uzun süreli aralıklarla adet oluyorum , doktora söylemiştim sorun yok 1 yıl deneyin olmazsa yumurtlama olmuyor mu diye bakarız dedi, ama ben bir türlü ovulasyon günümü bulamıyorum tükürükle olanı aldım anlamıyorum her sabah yapıyorum, 1 keresinde idrarla olanı aldım 7 tane vardı içinde hiç biri olmadı , adetim 37-38-39 gun aralıklarında oluyor. bugün 38. gunum neredeyse 10 gundur kasıklarım agrıyo , normalde agrım olurdu ama bu ay daha cok oldu belki de acaba diye ümitlendiğim içinmidir agrıyı bile farklı hissediyorum, her neyse bugün dayanamadım idrar testi yaptım tabiki negatif, normalde hiç 39 günü geçmez, yani çok ümitsizliğe kapıldım :KK43: çok karamsar oldum , doktora gitsem git 1 yıl dene öyle gel diyecek ama bu 4. ayımız ve gun aşırı deniyoruz ..

Merhaba,

Ben en son 8 haziranda regl oldum ve 3-4 gün sürdü. 17 hazirandan beri vücudumda tuhaflıklar hissediyorum. Kasıklarımda hafif ağrı, yorgunluk, mide bulantısı ve vücudumun her yeri ağrıyor. Ayrıca sürekli bir uyuma hissi var. Bugün şirkette oturduğum yerde uyuyakalmışım. 2 gündür çok fazla idarara çıkıyorum. Regl dönemim yakın olmamasına rağmen bugün 1-2 damla kanamam geldi. Bu durumun hamilelikle bir ilgisi var mıdır? Yoksa yeni evlendiğim için vücudun dengesi mi değişiyor? Daha çok yeni evliyim ve endişelerim var. Lütfen bana yardımcı olur musunuz?

hamilelikten şüphelendiğim ay adetımden 4 gun once yaptım gebeliğim cıkmıstı eger eminsen belirtin varsa yap cıkar

adetim 3 gün gecikti testi yaptım ama çıkmadı bu arada da kasık ağrım çok fazla ecmel1987 arkadaşım böyle şeyler yaşanıyor mu?:18:

ben hala adet olmadım en son pazar günü test yaptık tek çizgi çıktı bir kaç farklı test markası mı denesek doktora mı gitsek bilemedim ya da başka bir durum olabilir mi sizce arkadaşlar?

benim son adet tarihim 17 hazirandı 17 temmuzda regl olmam gerekirdi olmadım 22 temmuzda idrar testi yptım çift çizgiyi gördüm çok şükür darısı isteyenlerin başına :nazar::emir_bebek:

ben16 senelık evlıyım kızlar gecen sene tup bebek denedık negatıf adetlerım duzenlıydı hep gecen agustosun 14 adet oldum agustosun 30 yıne adet oldum hiç oyle olmazdım hep duzenlıydı 14 14 dune şimdi beklıyorum nezaman olurum dıye temmuzda adet olmadım daha adet gunlerım karıstı tes yaptırıp hayal kırıklına uramak ıstemıyom acaba yerleştırme oluyomus duydunuzmu hıç oyle bışe ....

benim adet günüme 3 gün kaldı çok merak ediyorum hamilemilemiyi.sürekli lavaboaya cıkıp kontrol ediyorum .test yapsam mmmmııı.inşallah hamıleyımdır.

mrb arkadaşlar adetim ayın 2 sinde ve gebe olma riskim yüksek en erken sonuç ne zaman alabilirim? kasık ve sırt ağırılarım var acaba gebelik olabilir mi?

meraba kızlar, ben şuanda inanılmaz stresliyim... bu ay 6 sında en geç 9 unda regl olmam gerekirken hala olmadım..hayatımda ilkkez bu kadar uzun süreli gecikme yaşıyorum... 28 günde 1 şaşmaz en fazla 2 gün gecikirdi mevsimsel olarak...acaba kortizon hapı kullandım 30 kasımda bıraktım onun etkisi olabilir mi?? doktoruma sordum yanıt bekliyorum...akşama doğru da test yapıcam çok endişeliyim

arkadaslar merhaba yaklasik olarak bir yillik evliyim.esimle cocuk istiyoruz.hastaligim 4 gun gecti henuz regl olamadim. son 2 gundur pembemsi ve sarimsi adini tam koyamadigim lekeler goruyrum.su an kan testi yapmya geldim saat 3 te sonucum cikacak herkesten dua bekliyorum.allah bu mubarek ayin yuzu suyu hurmetine hayirlisiyla cocuk isteyen herkese de banada nasip kismet etsin...hayirli ramazanlar..

arkadaslar merhaba yaklasik olarak bir yillik evliyim.esimle cocuk istiyoruz.hastaligim 4 gun gecti henuz regl olamadim. son 2 gundur pembemsi ve sarimsi adini tam koyamadigim lekeler goruyrum.su an kan testi yapmya geldim saat 3 te sonucum cikacak herkesten dua bekliyorum.allah bu mubarek ayin yuzu suyu hurmetine hayirlisiyla cocuk isteyen herkese de banada nasip kismet etsin...hayirli ramazanlar..

canım inş.hamilesindir. bn 8 yıllık evliyim.4 yıldır da istiyoruz. bu ay çok umutluydum ama negatif :KK43: düzenli regl oluyosan 4 gün de geçmiş. inş.hamilesindir..

henüz değerim düşük ama 2-3 gün öncesinden freely marka gebelik testinde çıkmıştı silik de olsa inş bebeğim benimle kalırr :110:

Benim adetim 5 gun gecikti test yaptım. Ng. Yani en sağlıklı si kan testi ama korkuyorum olumsuz sonuc duymaktaN. bir de bende polikistik var. Cok istiyorum bi bebisim olsunnn... Allah herkese gönlüne göre versin.

S.a Güzel insanlar benimde bir sorum olucak kafam çok karışık yardimci olursanız sevinirim en son martın 4'de temizlendim ve 28'de adet olmam lazım Olmadım göğüslerim yanları acıyor hiç böyle olmamıştım daha önce acaba hamile belirtisi mi yoksa ben mi kuruntu yapıyorum yardimci olursaniz çok sevinirim .

Merhaba kızlar.
24 Nisan son adet tarihim.
1 Mayısta sürtünme yolu ile br ilişkim oldu.vAjina cevresine gelmesinden süpeliyiz.ilişkiden 8. Ve 15 gün sonra test negatif adet gecikmesinden sonrada yine test yaptım 8 ve 16günleri gecikmenin ttest negatif. 16 gün gecti idar test negatif.gecikmenin 12.Günü doktora gitim evli olmadıhım için şüpelenyorım diyemdim stresten gecikmşsindir dedi yine ultsonla baktı birşey yok dedi. olsaydı görürmüydü????? yada idrar tesinde cıkarmıydı.trsekkürler

X