hamilelik testi ne zman yapılmalı

melek82

Guru
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
146
2
41
merhaba bayanlar benim adetimin yarın olması gerekiyor, 1 gün öne geldiğini varsayarsak, 1 haftadır kasıklarım ağrıyodu. dün gece de felaket ağrıdı acaba hamile olabilirmiyim? ve testi mi ne zaman yapayım ne zamana kesin belli olur? idrar testi için soruyorum. boşuna heveslenmemek için . . . :uhm:

canım idrar testi için 10gün geçmesi gerekiyormuş.bence sen kan testi yaptır daha net ve kesin olur.hem aklında soruda kalmaz..hayırlı olsn inş hakkında.çok öpyrom a.s.

bencede kan testi yaptır.ama beklicem diyorsa bir dahaki hafta sonu idrar testi yapabilirsin a.s.

kanda yapılan testlerde gününden bir hafta önce çıkıyor diye biliyorum idrar testindede gününü üç gün geçincede belli oluyor ama tabi geç döllenme olduğysa gününü bir hafta geçince belli oluyor okuduğum bağzı yazılardada takip ettiğm kadarıyla tam gününde yada bir gün kala yapılan idrar tahlilerinde çıkanlarda varmış ama sabah ilk idrarla yapılması tavsiye ediliyor bir dene istersen ama kesin sonucu yinede kan tahlili verecektir allah gönlüne göre versin canım hayırlı haberlerini bekliyoruz

Şekerim ben de senin gibiydim tam adet günümde yaptım dayanamadım aldım eczaneden zatem 3ytl hatta sabah idrarı bile değildi ve pembe çizgi belirdi yani ogün öğrendim ben darısı senin başına zaten döllenmeden sonraki 7.günde belli oluyomuş diye biliyorum ben olsam bekleyemezdim

ya arkadaşlar çok uzun süredir beklemiyoruz ama geçen ay gerçektten çok ümitlendim heveslendim hayal kurdum ama olmadı hayal kırıklığı gerçekten çok kötü bişeymiş bu ayda öyle olur diye korkuyorum. biraz rahat olmaya çalışıyorum ama olmuyor. inşallah hakkımızda hayırlısı olur

canım umudunu kırmak istemem ama ben günümde idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı 2 gün sonra tekrar yaptım yine aynı hatta buradan paylaştım herkes hamilesin dedi gittim kan tahlili yaptırdım onda da pozitif çıktı ama değer sınırdaydı ve ertesi gün adet oldum. doktorlar bile anlam veremedi.
sana diyeceğim 1 hafta bekle bence. benim canım yandı bir kez keseyi görmeden inanmam hiçbir teste

canım ben de adet günüm bir gün geçtiğinde yapmıştım silik çizgi çıkmıştı
ertesi günü sabah ilk idrarla yeniden yaptım ve daha belirgindi.. döllenme zamanına bağlı tatlım hayırlısı neyse o olsun Rabbim gönlünden geçeni versin inşAllah..

Ben 2 Gün Geçmişti Hastaneye Gittim Yaptirdim Veee Sonuş Pozitif Dedilerr.. Inşallah Hakkinda Hayirlisi Olurr:)

hihoyyytkaydirigubbakcemile2merhaba benim 4 günüm geçti kan testimi yaptırayım eczanedekilerde sonuç çıkarmı

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım,ben de bebek için tedawiye başladım 3 ay önce we bu konuyu beni anlayan insanlarla paylaşabilmek için burdayım.çok zor bu süreci yaşamak:KK19:allah hepimize sabır wersin inşallh...

geçen ay 16sında adet oldumm we bugün tam16 sı henüz olmadım ama ümitenmeye bile korkuyorum:KK50:hayalkırıklığı çok zorr ama bi tarafımda ümit içinde....hayırısı olsun

mrb kızlar bende yeni üye oldun 8 aydır denemenin ardından hala daha sonuç alamadım ama şu an adetim 2 gün geçti belirtileri zaten ben 8 aydır hergün yaşıyodum oyüzden hiç önemsemiyorum acaba idrar testi alsam eczaneden belli olurmu yoksa bekleyimmi biraz daha

2 gün adetim geçmişti test aldım eczaneden çıktı.
hamileysek çubuk testlerde belli ediyor kendini arkadaşlar
hakkımızda hayırlısı.

selam arkadaşlar.benimde 3 gün geçti ama eşim dahil etrafımdaki herkes bekle acele etme diyor.ama sabrım kalmadı.yarın sabah 4gün olacak adet olmassam çıkar mı acaba testte

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım,ben de bebek için tedawiye başladım 3 ay önce we bu konuyu beni anlayan insanlarla paylaşabilmek için burdayım.çok zor bu süreci yaşamak:KK19:allah hepimize sabır wersin inşallh...[/QUOTE bnde aynı dertten muzdarıbım.2 kere tup denedım olmadı.bu ay ıse 7 gun gecıktım hala test yaptırmadım hayal kırıklıgına ugrar yıne cok uzulurum dıe ne yapmalıyım daha beklım mı yada yapmalımıyım??

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım,ben de bebek için tedawiye başladım 3 ay önce we bu konuyu beni anlayan insanlarla paylaşabilmek için burdayım.çok zor bu süreci yaşamak:KK19:allah hepimize sabır wersin inşallh...[/QUOTE bnde aynı dertten muzdarıbım.2 kere tup denedım olmadı.bu ay ıse 7 gun gecıktım hala test yaptırmadım hayal kırıklıgına ugrar yıne cok uzulurum dıe ne yapmalıyım daha beklım mı yada yapmalımıyım??

ben 4 gündür adet olmuyorum.. test yapmak istiyorum ama korkuyorum neqatif çıkar die:KK43: acaba yapmalı mıyım??? bana yardımcı olun lütfen

X