Saç Rengi ve Saç Boyama saç boyası(1 ytl)tam sonuç ayrıca doğal

s*e*l*i*n

Nirvana
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
365
8
kızlar ben bi hafta önce gidip aktardan siyah hint kınası aldm 1 ytlye bide oksijenli su aldım karıştrıp sürdüm simsiyah oldu saçlarım böle ışıktada mavi oluo süper bişi hint kınasının her rengi war doğal bişi sonuçta bana bi yan etki yapmadı süper bişi hemde ucuz.....:teytey:

Hint kınası bizamanlar bende kullandım.Siyah yapmıştım. Güzel olmuştu. Ama içine niye oksijen attın anlamadım. Saçları çok kötü yapar oksijen.........

hint kınasını bırde kolay kolay akmıyo valla sacım uzadı anca ozaman atıldı rengı

cnm kanserojen her yerde boyalarda zaten var maalesef hepimiz saçımızı boyadık maalesef önemli olan bundan sonra sık boyamamak en azından şöyle aylara yaymak anladım selinciğim normal peroksit kattın sen benim kuzenim yapmıştı hint kınası süper olmuştu simsiyah saçları da rapunzel gibiydi ama cnm felaket tellalı gibi olmak istemem ama snki saçı döküor die aklımda kaldı tabi kullananlar iyi bilir yorum yazarlar ama inşaALLAH sende olmaz

kızlar ben bi hafta önce gidip aktardan siyah hint kınası aldm 1 ytlye bide oksijenli su aldım karıştrıp sürdüm simsiyah oldu saçlarım böle ışıktada mavi oluo süper bişi hint kınasının her rengi war doğal bişi sonuçta bana bi yan etki yapmadı süper bişi hemde ucuz.....:teytey:

peki canım hiç bi rahatsızlık yarattımı sende ne biliyim bende döküyo diye duymuştum benimde saçlarım siyah ama beyazlarım var malesef o yüzden boyamak zorunda kalıyorum eğer o kadar memnun kaldıysan bende yapıyım ama döker diye korkuyorum zaten az bi saçım var oda gitmesin
bide boya gibi çok akıyomu
sen nasıl hazırladın karışımı yani gramaj olarak soruyorum bide ne kadar beklettin saçında

hint kınasının kahverengisi de var. bende aynı şeyi düşünüyodum. kuaföre sordum dedim yapıymmı siyah. oda dedi ki normal boyayla bile siyahın çıkması çok uzun sürer, hint kınası hiç akmaz nerdeyse ve uzamasını beklersin ancak dedi geri dönüşü olmaz dedi. ayrıca yapcaksan siyah illa dedi normal boya al boya dedi bana. kesin kararlıysanız yapın arkadaşlar yani.

Hint kınası yapan arkadaşları üzmek ve morallerini bozmak istemem ama saçları inanılmaz derecede erken beyazlatıyor..Annem yıllar önce saçlarına hint kınası yakıyormuş sürekli o kadar erken beyazladı ki saçları,37 yaşında saçlarının yarısı bembeyazken kendisinden 20 yaş büyük ablası teyzemin saçlarıyla eşitti neredeyse beyazlar..Can dostum çok sevdiğim bir arkadaşım da saçına yakıyordu bu olayı anlattım tamam bir daha yapmayayım dedi ama bu yaşına kadar sürekli yaktığı için şimdi saçları beyaz oranı öyle çok ki..Şimdi boyatıyor maalesef..Boyada da çok fazla kanserojen madde var,25 yaşına gelmiş olmama rağmen saçlarımı bir kere bile boyamadım..Çok şükür zaten rengi çok güzel herkes boya sanıyor..

prometheus söylediklerin doğru olabilir. çünkü bende kahküllerime denemek için siyaha boyamadan önce yapmıştım ve tek tel beyazım bile yoktu yani yaşım 20 sonuçta ne beyazım olacak ki, saçlarım o günden sonra 10 cm falan uzadı ama kahküllerimde 40 tane falan beyaz tel var atık:KK43: dediklerin doğru sanırım...

prometheus söylediklerin doğru olabilir. çünkü bende kahküllerime denemek için siyaha boyamadan önce yapmıştım ve tek tel beyazım bile yoktu yani yaşım 20 sonuçta ne beyazım olacak ki, saçlarım o günden sonra 10 cm falan uzadı ama kahküllerimde 40 tane falan beyaz tel var atık:KK43: dediklerin doğru sanırım...

Evet arkadaşım kesinlikle öyle üstelik uzun vadede değil kısa bir zamanda etkisini gösteriyor..Bu söylediklerimi tüm arkadaşlarıma söylüyorum ki onların da saçları zarar görmesin..Saçlarınızın rengi ne kadar kötü olursa olsun hint kınası yakmayın,beyaz saçtan mutlaka daha iyidir eminim renkleri..

cnm bende hint kınası yaptım ama bi süre sonra öyle aktıki yastık yorgan mahvoldu :

arkadaşım hint kınası tam bir baş belası yeğenim upuzun saçlarını onun yüzünden kısacık kestirdi üstüne boya girmiyo.ayrıca kaliteli olsa içinde kaliteli maddeler olsa 1 ytl olur mu?

ya kızlar saçlarım bide ince telli bişe olmaz dimi yaA:çok üzgünüm: boya çıkmasada olur zaten fazla uzun değil uzayınca uçlarında kalır güzel olabilir

lise1de saçımı kınayla kızıl yapmştım.o yaşta bikaç tel beyazım çıkmştı...sonra boyayla boyadm hep beyazım hiç çıkmadı şimdiye kdr...demek kınadan çıkmş o beyazlar...iyiki dvm etmemişim.

kına ile beyazlamanın ilgisini daha önce de duydum ama o da bir boya hatta melanini tam yok etmiyor saçın teline yapışıormuş o zaman boyadan daha tehlikesiz demektir ama nedense böyle bir şey yaşayanlar da var

X