2 saat için gittiğim hastaneden 3 günde çıktım...

bxixdxixxsxxixm

KALBİM EGE' DE KALDI
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2008
1.193
2
42
Kızlar Pazartesi günü hastaneye gittim. Kan tahlili falan oldum. Beni apar topar hastaneye yatırdılar. Kanım 7.7 ye düşmüş. 2 ünite kan vereceklerdi, bende 2 saat içinde hastaneden çıkacaktım.. ilk kanı aldım birşey olmadı. ikinci kanda nefesim gitti her tarafım kıp kırmızı oldu, kabardım, ayağa kalkamadım önümü göremedim, hemen hemşireler doktorlar başıma geldi.. 2 tane iğne , bir serum taktılar. Biri bir yandan tansiyonumu ateşimi ölçüyor, Biri sırtımı dinliyordu. Herkes bir yere koşturuyor. NST makinasını getirip bebeğin kalp atışlarını falan dinliyorlar. Her şeyi farkediyorum, Bir şeyler oluyor ama tepki veremiyorum. Orada bayılsaymışım bebek ve ben ölecekmişim.2 saat için gittiğim hastaneden 3 günde çıktım... Yan odada doğuranlar, düşük yapanlar, bağıranlar, piskolojimde bozuldu. Doğumdan şimdiye kadar korkmuyordum ama artık korkuyorum.. Allah hepimize yardımcı olsun.. o an çok korktum kızlar ya bebeğime bir şey olsaydı.. Eşimde çok korkmuş. Tabi o daha çok benim için korkmuş.. Kollarımı delik deşik ettiler 2 tane damar yolu açtılar. Sabah akşam kan aldılar. Sapa sağlam gittiğim hastaneden hasta çıktım.. Allah kimseye böyle bir şey yaşatmasın. :1no2:

Canim Geçmiş Olsun Bende Bu Kiz Hiç Takilmiyo Kulube Artik Diye Düşünüyordum Meğerse Kiz Hastanedeymiş çok çok Geçmiş Olsun şimdi Iyisiniz Dimi Ikinizde

çok geçmiş olsun canım allah senide yavrunuda sevdiklerine bağışlamış. anne olmak çok zor bende haziranda doğum yapacağım hamileyken hastanede bende yatım insanın morali sıfır oluyor ama bebeğini kucağına alacağın anı düşününce tüm cekilenler unutuluyor.Rabbim sağlıkla bebişlerimizi bize kavuştursun inşallah

canım cok gecmiş olsun yaa allah göstermesin bidaha illginc bişi yaa üff ben napardım bilemiyorum alah kormuş seni ve bebegini

Canim çok Geçmiş Olsun.allah'a şükür Bebeğinde Sende Iyisiniz.dikkat Et Kendine.

Okuyunca Gözlerim Doldu,bi Fena Oldum Valla.allah Yaşatmasin Bidaha Böyle

Tatsiz Olaylar.sağlicakla Gelsin Yavrucaklarimiz...

bıdısım baslığı okuyunca şok oldum...
çok ama çok gecmiş olsun....allahtan ucuz atlatmıssınız ve ikinizde iyisiniz...
hiç belirti felan yokmuydu...

bıdışım geçmiş olsunn canım zaten senin kanında bi düşüklük vardı ama bu sefer çok düşmüş.. allah korumuş canım senide bebeğinide.. şimdi nasılsın. canım allah bidaha yaşatmaz inşallah..

canım cok geçmiş olsun öncelikle,şükürki sana ve bebeğine bişey olmamış. ama neden kanın düşmüş,kan hapı almıyormusun :uhm:

Cok cok gecmis olsun canim Allah yardimcin olsun Allah yavrunuzu sana ve esine bagislasin cok sükürki yaramaz bisey olmadan müdahale yapmislarAllah nazarlardan esirgesin seni ve yavrunu. Allah bidaha göstermesin...

çok geçmiş olsun hastanede olmanda şans okudum kadarıyla allahtan ikinizde iyisiniz eşini düşünemiyomm o anda

çok çok geçmiş olsun inan çok korktum okurken.şükür şu nda sen ve bebeğin iyisin.gelişmeleri yaz mutlaka.neden olmus kansızlık beslenmenle mi alakalı?daha önce bi şikayetin varmıydı ?

ne için böyle oldugunu merak ettım? çok gecmıs olsun.. ama sadece kanın dustugu ıcın mı böyle olmus yoksa yanlıs mudahaledemı bulunmuslar anlamadm ?? sevgiler..

Canim Başliği Okuyunca şok Oldum.çookk çok Geçmiş Olsun Canim Allah Bir Daha Yaşatmasi Böyle Tatsizliklar.bende Hastaneden Yeni Geldim şekrrimden Dolayi 4 Defa Kan Alindi Kollarim Mosmor Oldu Eve Kendimi Zor Atttim.allah Bebeklerimizi Ve Bizleri Korusun Inşallahhh

çok geçmiş olsun tatlım yaa
Allah kurtarmış
bende başlığı görünce hamilesin biliyorum korktum bi anda
umarım iyisindir

X