Erken gebelikte adet gününden önce lekelenme seklinde kanama gelirmi

vala canım şimdi bu sölediklerine bakılırsa hamişte olabilirsin.yerleşme esnasında geliyormuş ama 2 veya 3 gün gelirmi bilemem.benim iilişkiden sonra lekelenme tarzında açık renkli azcık gelmisti silmistim bitmisti.+enfeksiyonda kapmıs olabiilirsin enfeksiyon sadece yoğurt renginde gelmeyebiliyor.biz geçen sene termale gittik orda kaptım enfeksiyon adetim zift biçimindedi.bilemiyorum ama bak bence en azından 1 hafta bekle.biliyorum zor ama beklemekten baska bir altarnatifin yok geç yumurtlayabilir..ben yarından sonra veririm haber yarın izinliyim..bide belirtilerin normal bir hamiste olan belirtiler ama psikolojik olabiilir ama göğüslerindeki o beyaz sivilce seklinde bezecikler hamis belirtisi olabilir.benimde 10 gündür göğüslerim ağrıo o bezelerde çıktı.belki üstüne yatıyorumdur ondan olabilir.ara sıra kasıklarım ağrıyo.bide nedense canınız çekmesin de canım bi yemek istio...neyse adın sölemeyeyim hamiş arkadaslar asermesin:)

vala canım şimdi bu sölediklerine bakılırsa hamişte olabilirsin.yerleşme esnasında geliyormuş ama 2 veya 3 gün gelirmi bilemem.benim iilişkiden sonra lekelenme tarzında açık renkli azcık gelmisti silmistim bitmisti.+enfeksiyonda kapmıs olabiilirsin enfeksiyon sadece yoğurt renginde gelmeyebiliyor.biz geçen sene termale gittik orda kaptım enfeksiyon adetim zift biçimindedi.bilemiyorum ama bak bence en azından 1 hafta bekle.biliyorum zor ama beklemekten baska bir altarnatifin yok geç yumurtlayabilir..ben yarından sonra veririm haber yarın izinliyim..bide belirtilerin normal bir hamiste olan belirtiler ama psikolojik olabiilir ama göğüslerindeki o beyaz sivilce seklinde bezecikler hamis belirtisi olabilir.benimde 10 gündür göğüslerim ağrıo o bezelerde çıktı.belki üstüne yatıyorumdur ondan olabilir.ara sıra kasıklarım ağrıyo.bide nedense canınız çekmesin de canım bi yemek istio...neyse adın sölemeyeyim hamiş arkadaslar asermesin:)

evet beklemekten baska cagrem yok!! bilemiyorumki umarim oyledir ya sabir sabir ve yine sabir su an bile seytan git yine test yap diyor sırnaşık şey !! benimde tatli cekiyor hep tatli yiyom ya vay kilolaraaaaakafamçokkarıştı haberini beklicem

tamam canımcım vericem haberlerimi...yaaaaaaaw bende tuzlu eksi çok yiyorum ,insallah hamişizdir e canım çok istiorsa canın al yap bi test daha zararı olmaz yaa.

vala canım umarım hamisizdir.bende çok eksi yiorum..yarından sonra haber vereceğim.e al yap bi test daha.orda saat kaç ki su anda??hani sabah ilk idrarla yapılınca daha kesin sonuç verior ya ondan dedim:çok üzgünüm:

ben çıkıyorum canım yarından sonra burda görüsmek ümidiyle hosçakal...insallah hamişizdirrr

vala canım umarım hamisizdir.bende çok eksi yiorum..yarından sonra haber vereceğim.e al yap bi test daha.orda saat kaç ki su anda??hani sabah ilk idrarla yapılınca daha kesin sonuç verior ya ondan dedim:çok üzgünüm:

insallahhhhh ecrinciiiimmm.kusura bakma hemen cevap veremedim.ama test icin bir kac gun daha gecsin diyorum.yani yarin alip yarindan sonra sabah yapicam:bbo: umarim bu sefer pozitif cikar.seninde haberini bekliyorum okisyerimseniben

ecrinciim ben test yaptim bu sabah negatiftisenağlama daha fazla bekleyemedimsırnaşık şey bugun 3.cu gunumde bitti hala tik yok:sm_confused: senin haberini bekliyorum canim
gelen aya insallah calismaya devammŞeniz

sissycim vee arkadaslarrr 2 haftalık hamileyimmmmmmmm...ultrasyonda dün keseyi bile gördükk.kızlar idrara hemen geçmio salgılar benim 3.dede silik çıkmıstı..kızlar bisi soracak olusanız buyrun sorun,daha çok yeni hamişim bilgi veirirrim..ohhho ohhhh yaşasınn darısı sizlerin basınaa..benim lekelenme tarzındada adetten önce bi kanamam olmustu o yerleşme sırasındamıss.....HAMİLEYİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM:)

sağol hayatım ya şüphelerim sona erdi allah herkeze nasip kısmet etsin

ayyy tebriklera.s. canimmmmmmmmmm cok sevindim ya allah hayirli saglikli tatli bir bebek:emir_bebek: almayi nasip etsin kucagina allah olmayanlara versin (aminnnnnnnnnnnnnnn):nazar: optum canimmmmmmmmmŞeniz

adettin kac gun gecikmisti senin?

canım yine fazla kendini kaptırma ama kiminin hemen geçmiyomus idrara düsün bak benim 16 gün geçmisti ve halaa silikti çizgi..ayy kıs hayırlısı hadi peki belirti olaarak neler var??

canım yine fazla kendini kaptırma ama kiminin hemen geçmiyomus idrara düsün bak benim 16 gün geçmisti ve halaa silikti çizgi..ayy kıs hayırlısı hadi peki belirti olaarak neler var??

kaptirmamak ellde degil ecriinciim o kadar cok istiyorum ki neyse ilk olarak adettim gelmedisırnaşık şey migde bulantisi oldu meme uclarindaki beyaz sivilceler simdi de yumurtaliklarim batio, bellim gobegimin sismesi migdem desem gobegin alt tarafi da sismez.bana kafayi kirmis:uhm: diceksiniz ama karnimda biseyler oldugunu hissediyorum. ya kendi kendime diyorum ya ben hamileyim ama neden testlerim negatif cikio fisfisfis:sm_confused:

senin dollenme kanaman ne zaman olmustu tam olarak cunku anlayamadigim sey bu adettin 16 gun gecikmis ve 2 haftalik hamilesin :sm_confused:

canım benim kanamam 3 hafta öncemi ne oldu iliskiden sonra geldi.su anda 2 haftalık evet hamileyim.ayın 5.de adet olmam gerekiodu olmadım.işte dün gittim doktora keseyi beli gördüm.yani adet imin gelmesine 3 4 gün varken galiba hamile kaldım

canım benim kanamam 3 hafta öncemi ne oldu iliskiden sonra geldi.su anda 2 haftalık evet hamileyim.ayın 5.de adet olmam gerekiodu olmadım.işte dün gittim doktora keseyi beli gördüm.yani adet imin gelmesine 3 4 gün varken galiba hamile kaldım

himm anladim canim benim kanamalarimda yumurtlama doneminden bi 10 gun sonra geldiydi o yuzden sordum adettime de 10 gun vardi yani kafam cok karisio vallah allahim herseyin hayirlisini versin ne diyeyim :sm_confused:

canım tamam iste ya yine bilemem ama hamis olabilirsin.daha yeni falan döllenmis olabilir.ya bide kesin olarak bu kanaman sennin nasıl dı?2 3 gün geldiğini sölüyosun ara ara ,,,,ara ara geldi aama nasıldı ped koyacak kadar fazlaysa hamis değilsindir...benim çok azdı böle ben dikkat etmesem görmezdim.

canım tamam iste ya yine bilemem ama hamis olabilirsin.daha yeni falan döllenmis olabilir.ya bide kesin olarak bu kanaman sennin nasıl dı?2 3 gün geldiğini sölüyosun ara ara ,,,,ara ara geldi aama nasıldı ped koyacak kadar fazlaysa hamis değilsindir...benim çok azdı böle ben dikkat etmesem görmezdim.

evet 3-4 gun surdu kucuk kucuk lekelerdi ama ben yine gunluk pedlerden koyuyordum ic camasirima bulasmasin diye.benimkinler belli oluyordu canim goze carpmicak kadar degil yani.degilsem napalim baska bi zamana.

X