Erken gebelikte adet gününden önce lekelenme seklinde kanama gelirmi

tabi canım üzülme yoksada ama hamişte olabilirsin hiç belli olmaz..üstüne görmüş olabilisin ya bi doktora görünsene

tabi canım üzülme yoksada ama hamişte olabilirsin hiç belli olmaz..üstüne görmüş olabilisin ya bi doktora görünsene

bir hafta daha gecsinde ole giderim.ya bisey sorcam testlerin hbg hormonun bir olcme
birimi var sanirim,benim yaptigim teste 50 UI yani.seninkinde oyle bisey varmi farkettinmi hic.cunku ikinci hafta gebelikleri 30 ile 100 UI arasindaymis yani belki diyorum hbg hormonu o kadar yuksek degildir,testin tespit etmesi icin

ne dersin?

bebeğim o kadar gerçekten dikkat etmedim ama söyle bisey var,o testin bi ölçme birimi var evet.yani belli bi seviyedese hormonların ölçüo.ama senin değerlerin düşükse negatif gösteriyor testi..ya bu arada kusura bakma geç yazıorm bugün girmio siteye bi türlü ..ya ben çok acıkıorm yaa...durmadan yiyormm

ya arkadaşlar benimde adetim 2 gün geç geldi fakat her zamnkinden az sanki son günü gibi bakalım yarın sabah biidrar testi yapayım diyorum
siz ne dersiniz:1rolleyes:

sadolincim canım adetim 2 gün geçti diyorsun her zamankinden az diyorsun anlayamadım ??açarmısın+belirtiler ??

bebeğim insallah hamişsindir.normalde adetin düzensizmidir??hamişsen üzerine görmüş olabilirsin diyeceğim ama adetinden önce gelmiş.benimde olmustu ama saniyelikti lekelenme tarzındaydı çook açık bir pembeydi.senin nasıldı çok az renk??+belirtilerin neler??

insallah canım hamişsindir yaa belirtilerin bunlarsa hamiste olabilirsin...her hamişte mide bulantısı bas dönmesi bilindik belirtiler olmayabiliyor.misal bende hiç bisi yok sadece çok uyuyorum çok yemek yiyorum bide ara sıra kasıklarım acıorr

Canim Cok Az Az 4 Gun Boyunca Pembemsi Ve Acik Kahverengi Oldu Amabilmiyorum Canim Hamilelik Testi Ne Gunden Tibaren Belli Oluyor Acikcasi Bel Arim Disinda Degisik Bir Belirti Goremedim

Selam canim benim de oyle kanamalarim oldu adettimden once:eek:klava: 19.un da adet gorcektim bugun ayin 27 hala tik yok cumartesi gunu test yaptim ama yine negatif yineeeeeeeeeeeeeeeeeeeee senağlamasenağlamasenağlama :eek:klava: hala da bekliyorum umarim sen hamissindir ya allah herkese yani isteyenlere versin (bende dahil:dance:) AMIN

Son düzenleme:
ecrincim hayırlı uğurlu olsun canım. ilk yaptırdığın kanda bchg kaç çıktı yani 2 haftalık olduğu bu test sonucundan mı belirlendi.

ecrincim kanama geldikten kac gun sonra test yaptın? bende de oyle bir durum var ama korkuyorum test yapmaya daha erken diye kanama olalı 3 gun oldu. cumartesi aksamı idi.

kızlar 22 haftalık bir hamiş olarak sizlerle deneyimlerimi paylaşmak istedim.ben adet olmam gereken tarihten 1 hafta önce lekelenme şeklinde kanama geçirdim sonra adet olmadım ama adet olacakmış gibi belirtilerim vardı doktora gittim poliksitik over sendromum olduğu için herhalde kistler arttı diye düşüğndüm doktor gebelik testi istedi ben olamaz dedim 21 aydır korunmadığım halde hamile kalamamıştım netice:mart sonunda kızıma kavuşmayı bekliyorum:))darısı bekleyenlerin başına ama aceleye gerek yok bebekler aneleri için en uygun zamanı bekliyor unutmayın annelik kadınların en doğal dürtüsü herkesin yaşaması dileğiyle:))

Benimde adetime bir hafta kala pembe renkli bi kan geldi acaba yyerleşme kanaması olabilir mi

merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim ve öncelikle hamiş olan arkadaşımızı kutluyorum allah bizlerede nasip etsin.
biz de 7 aydır korunmuyoruz 3 haftadan beri folic asit almaya başladım. arkadaşlar ben normalde aralık 28 de adet oldum en son ve bu ayın da 28'i gibi olcaktım yani çarşamba günü ama bu geçtiğimiz cumartesi akşamı benden kahverengimsi hafif lekeler gelmeye başladı ve bu gün pazartesi hala geliyor böyle kağıta silince çok hafif belli belirsiz.ilk önce adet oluyorum sandım ama daha erken diyip şaşırdım ayrıca geçen haftadan beri göğüslerim aşırı şiş uçları dahi dokununca ağrıyo karnıma adet sancısı gibi kramplar giriyor ama hala kanamam yok.kendimi yorgun da hissediyorum. internetten doktora danıştım oda test yapmamı önerdi. adet kanama başlangıcı olabilceğinide söyledi ama 3 gündür böyle bekliyorum çarşamba gününden sonra test yapmayı düşünüyorum ama arkadaşım bu gün alalım yap diyor

arkadaşlar nerdesiniiiz bu gün salı dün akşam lekelenmelerim kesildi yarın adet olmam gerekiyor normalde çok heyecanlıyımmmm

X