Erken gebelikte adet gününden önce lekelenme seklinde kanama gelirmi

almiracım hadi hayırlısı inşallah hamilesindir.....mutlu haberini bekliyoruz...

çok teşekkür ederim saliha 61 dünden itibaren başladı günüm hala adet olmadım inşallah gerçekten tutmuştur bebişim ve yerleşmiştir hayırlısıyla çoook sabırsızlanıyorum hele eşim her gün napıyo kızım diye soruyo inşallah yine umudumuz kırılmaz ama olsun herşeyin hayırlısı önce

günaydın kızlar,size bir sorum olucak.ben aşılama yaptırmıştım,bugün gebelik tahlilim var fakat benim adetim 4 şubat,bu ayın 27sinde 2 gün süren ara ara hafif kahverengi kanamam oldu,3.gün kesildi.sizce bu neydi?

almira canım ne oldu sonuç ne evet herşeyin hayırlısı geçen ay günümü geçtim hemde 1 ay ama test yapmadım çok heveslendk sonra dayanamadım test yaptım sonuç negatif şimdi yine günüm geçiyo bakalım ne olacak herşeyin hayırlısı

kızlar 6 ocakda temizlendimnormal adetime beş gün kala 23 ocak 2009 da üstüne gorme gibi yerleşme kanması gibi koyu ama adtten az kanmaam oldu 5 gün sürdü ve temizlendi üzerinden de 6 gün geçti acaba hamlemiyim 26 sinda test yaptırdım akıntı varken negatif di boyle bi durum yuaşayan var bugunlerde hafif kasık ağrım ve bel ağrım var daha test yapmadın yapsammı ki

kızlar cahilliğime verin bi sorum olucak,günüme 1 hafta olmasına ragmen kırmızı kartı gördüm,geç döllenme mevzusunda gelen kan miktarı normal günümüzde olan kadarmıdır?

aynı durum bende de var. adetime 2 gün kala lekelenmem oldu. acaba hamile miyim?test yaptım, sonu. negatif.

slm anne adayları :)ve anne olmak isteyen bayanlar benim bir sorum olucak öncelikle evleneli 1 yıl oldu ve artık çocuk istiyoruz her zaman aynı gün gelen adet düzenim vardı fakat bu ay 5 gün önce geldi ve 15 gündür feci bir şekilde bel ve kasık ağrılarım başlamıştı boğazıma düşkünleştim ama adetim gelince moralmen sıfır oldum hamilemiim deilmiim anlayamadım normalde adet kesilmesi oluyor ama bazı kadınlarda bu şekilde kanamalar gelebiliomuş aşırı derecede kasık ağrım sancılarla kanamam gelio az az ama ve belirttiğim gibi normal gününden 5 gün önce geldi bilgisi olan varmı sizce ne yapmalıyım?

slm kızlar ben uzun süredir üyeyim fakat ilk kez yazıyorum.1 kızım var 4 yaşında ve hamileyim daha doğrusu yeni öğrendim fakan dünden beri süren bi lekelenmem var kahverengi dr gittim dr um progestron verdi. kullanıyorum ama tedirginim bilgisi olan deneyimli olan kızlar yardım edin bana lütfeenmafoldumben

slm anne adayları :)ve anne olmak isteyen bayanlar benim bir sorum olucak öncelikle evleneli 1 yıl oldu ve artık çocuk istiyoruz her zaman aynı gün gelen adet düzenim vardı fakat bu ay 5 gün önce geldi ve 15 gündür feci bir şekilde bel ve kasık ağrılarım başlamıştı boğazıma düşkünleştim ama adetim gelince moralmen sıfır oldum hamilemiim deilmiim anlayamadım normalde adet kesilmesi oluyor ama bazı kadınlarda bu şekilde kanamalar gelebiliomuş aşırı derecede kasık ağrım sancılarla kanamam gelio az az ama ve belirttiğim gibi normal gününden 5 gün önce geldi bilgisi olan varmı sizce ne yapmalıyım?

bende aynı durumu yaşıyorum şuan,ama ihtimal veremiyorum,şu an ne durumdasın?

selam arkadaşlar benim de size bir sorum var 2 gündür midem bulanıyor yorgunum bugünde az bir kanamam oldu adet olmama daha 15 gün var ama çok merak ediyorum sizcede hamile olabilirmiyim şimdiden teşekkür ederim:KK59:

selam arkadaşlar benim de size bir sorum var 2 gündür midem bulanıyor yorgunum bugünde az bir kanamam oldu adet olmama daha 15 gün var ama çok merak ediyorum sizcede hamile olabilirmiyim şimdiden teşekkür ederim:KK59:

ay canım yerleşme kanamasıı olabılır kan testı yaptır bence

ay canım yerleşme kanamasıı olabılır kan testı yaptır bence

merhaba civciv89,adetime 12 var bugün hafif kahverengi,pembemsi bir akıntı geldi,bu arkadaşın 15 günü varmış yerleşme kanaması olabilir yazmışsın,forumda başka bir arkadaşın adetine 1 hafta olduğu halde gelen kanamaya yerleşme kanaması olmaz yumurtlamadır yazmışsın,kafam karıştı bilgilenmek için girdiğim bu forumda llak bullak oldum,aydnlatır mısın?

arkadaşlar üzmeyin kendinizi kanama rengi kırmızı olmadıktan bebeğiniz risk altında olmuyo geçen yıl bende ilk gebeliğimde 8 haftalıkken düşükle sonuçlandı :KK58:
ama bu yıl tekrar hamile kaldım ve ara lekelenmelerim oluyo ama bebeğim çok sağlıklı:KK52: sadece dinlenmek gerekiyo
bide ilk testimi yaptığımda benimde çok silik bi çizgi çıkmıştı ama her gün test yaptım günden güne koyulaştı
şuanda gene 8 haftalık hamileyim Allah yaşamak isteyen herkeze nasip etsin

Arkadaşlar ben 5 haftalık hamileyim. 1 haftadır kahverengi lekelenmelerim var bugün doktor değiştirdim. doktorum kesenin aşağıda olduğunu ve bu nedenle lekelenme olduğunu söyledi iğne verdi. daha önce bu durumu yaşayan ve sağlıklı doğum yapan varmı, kese ne zaman düzelir daha doğrusu düzelirmi yoksa hep düşük riskii mi yaşıyacğım çok üzgünüm çok :KK14: :KK59: :KK59:

slm kızlar hamişlerimiz nasıllar.....benim gibi kalmaya çalışanlar psikolojiniz nasıl kızlar....kızlar yardımınıza ihtiyacım var.mayısta rahim filmi çekmiştim.sol kapalı sağda geçiş azdı.1 haziranda adet oldum normalde 30-31 günde bir adet görürüm.mantar kapmıştım ilaçlarımı kullandım başka ilaç kullanmadım ama 22 haziranda yeniden adet oldum yanlız sorun şu normal adet kanamam kadar fazla değil ve vişne çürüğü renginde....hala devam ediyor şaştım kaldım erken mi adet gördüm yoksa anormal birşeyler mi var kestiremedim...,:18:

olabiliyor! çok erken bi gebelikse eğer embriyo anne rahmine tutunurken kendine yer açıyor ve doku parçaları dökülmesi oluyor lekelenme tarzında ifade edilir... yada daha ileri bir gebelikse lekelenme görüldüğünde düşük tehlikesi var deniyor canım...

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Kızlar gorumcemin testleri sizce hamile mi ikisinde de silik çizgiler cikti

Eklentiler

• IMG-20160620-WA0015.jpg
    IMG-20160620-WA0015.jpg
    15 KB · Görüntüleme: 235
  • IMG-20160620-WA0014.jpg
    IMG-20160620-WA0014.jpg
    17,5 KB · Görüntüleme: 218
canım benim kanamabir 3 ghnöncemi ne oldu iliskiden sonra geldi.su anda 2 haftalık evet hamileyim.ayın 5.de adet olmam gerekiodu olmadım.işte dün gittim doktora keseyi beli gördüm.yani adet imin gelmesine 3 4 gün varken galiba hamile kaldım
2 haftalık hamilelikte kese görünmezki o işte bi yanlşlk olmasın canım

X