Erken gebelikte adet gününden önce lekelenme seklinde kanama gelirmi

olabiliyor! çok erken bi gebelikse eğer embriyo anne rahmine tutunurken kendine yer açıyor ve doku parçaları dökülmesi oluyor lekelenme tarzında ifade edilir... yada daha ileri bir gebelikse lekelenme görüldüğünde düşük tehlikesi var deniyor canım...

anladım canım ya açıkçası ben hamile olup olmadığıımı bilmiyorum ama iliskiden sonra bende çok az lekelenme tarzında kan gelmisti..sonrada adet olmadım 3 kere idrar testi yaptırdım 3.dede silik çizgi çıkıo off:KK43:

anladım canım ya açıkçası ben hamile olup olmadığıımı bilmiyorum ama iliskiden sonra bende çok az lekelenme tarzında kan gelmisti..sonrada adet olmadım 3 kere idrar testi yaptırdım 3.dede silik çizgi çıkıo off:KK43:

:uhm:canım ilişkiden sona kanama olması normal degil gebede olsan neden ilişkiden sona sen bi dr git ihmal etme bence

merhaba canım umarım hamilesindir.bu ilk hamileliğinse olabilir ben kızıma hamileyken olmuştu. sen genede idrar testi değilde kan tahlili yaptır beta-hcg hormonuna baktır.sende kesin emin olursun.

evet ya ilk hamileliğim tabi olursa.ilişkiden sonra lekelenme tarzındaydı..offf insallah vardırrrrrrrrrr..ben çok istiyorum aama esim fazla gönüllü değilll

arkadaşım eğer silik çıkmişsa bence hamilesindir bende de bu ay öyle oldu adetime 1 hafta kala kanamam oldu üç gündür az az geliyor ama karnım çok ağrıyo bu ay adaçayı içmiştim ondan galiba

yok arkadaşım benim normalde 21 mayısta olmam gerekiyor bu gündür çok az leke geliyor

anlaım ama bebek istiosun demi..ya zaten hamilelikle adet belirtileri çok benziomus bakalım bende yarı hastaneye gidicem insallah vardır çok istiyorm ya:KK43:(ama nie diğer anne adayları gibi beim silik çıkıo anlamıom ve gıçık oluommmm

kizlar benim de oyle oldu :sm_confused:ama benim kanamalarim adetten bi 10 gun onceydi bugun ikinci gunum gelmedi daha dun test yaptim negatifti ilk gun gecikti yine beklemem lazimmi yoksa kesin hamile degilmiyim ne yapayim yine umutlanabilirmiyim?? :çok üzgünüm::sm_confused:

sissy cim malesef canım idrar testleri doğrudur bak bende senin gibi oldum negaitf çıktı ve sonunda adet gördğm yaniii... bence hamiş değilsindir stresten çok düşündüğün için gelmiyordur adetin canım üzülme bende yaşadım aynı durumu malesef canım...

cevabin icin tesekkurler ilk gunumde olsa demek umudum yok yani offfffffffffsenağlama bende biraz daha gecsin dedim yine test yapardim diyordum cunku bazilari diyordu ki hbg hormonu gec de bulasiomus idrara neyse calismalara:eek: devam muakak bir gun tutar ya yerimseniben:1rolleyes: yine sagol gorusuruza.s.

vala sissycim canım yine umutlanma.belki erken adet olmussundur.lekelenme tarzındamıdı kan??+daha2.ci günündesin biraz bekle.bak benim bugün 17 günmü ne oldu adetimin geçtiği 3 kere idrar testi yaptım 3.dede 2.ci çizgi silik çıktı.eğer hamissende idrara anca geçer.bugün ben burdan arkadaslara yazacaktım hamis olup olmadığımı ama malesef gidemedim.yarın izinliyim yarın gidicem bakalım..belirtiler varmı pekii

anladım a üzülmeni istemem ama sanırım hamis değilsin.üstüne görme çok nadir görülüyor sanırım hayırlısı canım yaa..belkide o çok nadir insanlar arasındasındır belli mi olur??

vala sissycim canım yine umutlanma.belki erken adet olmussundur.lekelenme tarzındamıdı kan??+daha2.ci günündesin biraz bekle.bak benim bugün 17 günmü ne oldu adetimin geçtiği 3 kere idrar testi yaptım 3.dede 2.ci çizgi silik çıktı.eğer hamissende idrara anca geçer.bugün ben burdan arkadaslara yazacaktım hamis olup olmadığımı ama malesef gidemedim.yarın izinliyim yarın gidicem bakalım..belirtiler varmı pekii

benim kanamalarim kahverengi gibi az az geliyordu 2-3 gun surdu biraz daha geldi durdu sonra.2.ci gunum evet gelmedi adetim bekliyorum yapilacak birsey yok dedigin gibi umutlanmak istemiyorumda ama adettim gelmeyince ilk aklima gelen de hamislik:1rolleyes: insallah senin ki pozitiftir hayirlisi olsun rabbim herkezin gonlune gore versin benim belirtiler varmi mi bilmiyorum acikcasi belki psikolojiktir diyorum migdem bulandi,bellim agrio, gobegimin alt tarafina sanci vuruyo bazen gobegim kasilio hic bir sey yemedigim hallde birde memelerimin ucunun etrafinda beyaz sivilce gibi biseyler cikti:sm_confused:iste boyle yani o kadar cok istiyorum ki senağlama cevap verdigin icin tesekkurler a.s. yarin cevabini beklicem umarim hamissindiryerimseniben

X