Sivilceli Ciltler Gözeneklerin Sıkılaşması İçin Kesin Çözüm

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

latichya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
52
0
43
Arkadaşlar süper bi tarif buldum ve denedim.
gerçekten işe yaradı.
Yumurta Akı sadece blenderdan geçirip yüzünüze sürür 20 dakika bekletin.
sonuç olarak gözenekler sıkılaşıyor.
kolay gelsin....

Peki Cnm Benim Cildim Karma Bişey Olurmu Sence.hassas Fazlasiyla Bide Cildim.

yok tatlım bişi olmaz benim cildimde karma hem yumurtanın her yönde faydası var zararı yok. zaten uyguladığında göreceksin yıkama aşamasında sıkılaştırıyor kabuklanma yada kuruma olmuyor ciltte.

cnm ya tamam ben deniyyim bunu o zaman.bide bişey sorucm bilgin vardır belki.benimde burun çevremde kımızılık var yani gözeneklerim geniş belli oluyor zaten.bwlki bunada iyi gelir 2defa doktora gittim o kdar pahalı ilamçlar verdi kullandım hiç fayda etmedi. :KK43:

:))) ben öyle yapıyorum herşeyin fazlası zarar ya bundan da öyledir. haftada bir uygulamak gerekir.

ya düsünüyorumda bu gözenekler üm hafta boyunca makyajdır hava kirliligi yıkama falan filan sürekli bunlara maruz kalıyo hafta da bir yapınca sıkılasırmıki.. ben bi ara denedim bunu 2günde bir yine sıkılasmamıstı :KK43: simdi haftada bir yapsak bi faydası olur mu ki.. ben hergün yapmayı denicem zararı olur mu ki.. kafam cok karısık.. yani kesin kes sıkılastı süper oldu diyen var mı aranızda...

şahsen bnce hergün yapsak bişey olmaz heralde çünkü doğal bişey içinde kimyasal yok bişey yok yüze zarar vercek bişey yok yani

evet dogru yumurta aki gercekten cok guzel sikilastirip toparliyo annemin cildi yagli o hep yapar ben kuru ciltliyim arada bende yaparim bence karmasi yaglisi kurusu diye ayirmaksizin ker cildde ise yariyor bu formulopuyorumnanaktan

yumurta akının cilde çok faydalı olduğunu biliyorum da duyduğuma göre yaş ilerledikce sarkıklıklar yapabiliyormuş..

sıkılaşan cildin sarkacağını pek sanmıyorum ben...ben yumurtanın içine 1 tatlı kaşığı türk kahvesi koyup yapıyorum ve bunu önce yüzüme birkaç dakika sonrada göz çevreme sürüp yıkıyorum..sonuç mükemmel göz çevremdeki çizgilere ve kafeinden dolayıda morluklara iyi geliyor tavsiye ederim arkadaşlar.. zemuszemus

yumurta akıyla toz şeker diyolardı bide :uhm: yarın poğaça yapıcam..ona yumurtanın sarısı lazım beyazını da yüzüme süreyim bari zemuszemus

X