Çocuk Hastalıkları Bebeklerde ishal

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Schirin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
1.013
6
43
ya arkadaşlar oglumun dünden beri kakası cok degişti gerçi hep suluydu ama şimdi daha farklı ishal olup olmadıgını anlayamıyorum nerden anlarım? anne sütü aldıgı için zaten sulu yapıyodu acaba rezene çayı veriyorum o kakanın kıvamını değiştirmiş olabilirmi?

canım korkma arada bebıslerın cıs kıvamı bazen degısebılıyor benım kızım da uc gun boyunca cıvık yaptı cısını korktum ama duzeldı rengınde degısıklık yoksa onemlı degıl.umarım duzelır canını sıkma.

canım birazcık araştırdım bulantı kusma ateş kilo kaybı iştahsızlık gibi belirtileri varmış

korkma ama yinede takipde ol rengi koyu olursa Allah korusun o zaman tehlikeli bir durum olabilir ama cıvık olması normal...
için rahat etmezse sağlık ocağına falan bir götür canım...

bulantı yok yemeside güzel sadece herzamankinden farklı yapıyo büyüyo diyemi acaba

schirin korkma canım benim bebiş 1 aylık olana kadar normal cıvıklıkta yapıyodu simdi bi görsen su gibi zor temizliyorum altını her taraf batıyo :p cıvıklıktan bezden dışarı cıkıcak nerdeyse bebeğim 12 mayısta 2 aylık olucak

X