Epilasyondan Sonra Siyah Siyah Kalan Noktalar ??

E

Elis

Ziyaretçi
arkadaslar ben devamli epilasyon aleti ile alirim bacagimdaki killari ama kil koklerim klinmidir bilmem siyah siyah noktalar kaliyo kil diplerinde sizce bundan kurtulmanin yolu yokmu

kimse cevap yazmamış ya =( aynı problem bende de var malesef =(

kimse cevap yazmamış ya =( aynı problem bende de var malesef =(

eveet yaaaa bizden baska kimsenin boyle sorunu yok heralde..............heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey allllllllooooooooooooooo ordamisiniz kestane kebab acele cevaaaaaaaap

bende de var aynı sorun ama nasıl geçiceni bilmiyorummm
ve sinir oluyorum ağdadan yada epilasyondan sonra siyah siyah kalıyo ya o noktalar
ama bi çaresi yok galiba ya da biz bulamıyoruzz

bende de var aynı sorun ama nasıl geçiceni bilmiyorummm
ve sinir oluyorum ağdadan yada epilasyondan sonra siyah siyah kalıyo ya o noktalar
ama bi çaresi yok galiba ya da biz bulamıyoruzz

galiba arkadasim kimse yazmadigina gore sinir bisey yaaaaa

Bende de kalıyo...
Birileri cevap yazsın buraya bakiyim...

ben kuaförde sir ağda yaptırıyom bendede aynı problem çok oluyodu ordaki ağda yapan kız ağdaya gelmeden önce iyice vücuduna peeling yap kesele demişti geçen ay uyguladım vallah süper oldu hiç bi kalıntı yokk yarın gene ağdaya gidicem gitmeden önce gene şöyle keseleyip kızartıcam a.s.

ben kuaförde sir ağda yaptırıyom bendede aynı problem çok oluyodu ordaki ağda yapan kız ağdaya gelmeden önce iyice vücuduna peeling yap kesele demişti geçen ay uyguladım vallah süper oldu hiç bi kalıntı yokk yarın gene ağdaya gidicem gitmeden önce gene şöyle keseleyip kızartıcam a.s.

hiiiiiiiiiiiiii...aklimda olsun bidahakine bende oyle yapayim...tesekkur ederim kiz:1hug:

bende de aynı sorun var. ama malesef peeling işe yaramadı. daha kesin bir çözüm yokmu acaba.

ya peeling le ben bi bağlantı kuramadım o noktacıklar kıl kökleri
alınca çıkıyo zaten almadan görünmüyo ki CADIARZU

Epilasyondan sonra kalın bir peeling ile mesela ben deniz tuzu kullanıyorum ovun bacaklarınızı o siyah noktalar 2 seferde tamamen kayboluyor...

kese arkadaşlar bendede var benim vücüdum yüzüm filan aşırı tüylenme var ağdada bir kaçgün sonra hamama gidin ve güzel bir kese yaptırın ayda bir filan mutlaka yaptırın sonucu gerçekten mükemmel bence deneyin:):):)

ben jilet yada krem kullanınca öle oluo epilasyon aletlerinden memnun diilim kıl dönmesişne neden oluyorlar en güzeli ağda duş aldıktan sonra yaparsanız dahada rahat edersiniz ve ağdadan sorabembeyaz bir ten kalıyor geriye ama bazılarında tüy kökleri belli olabiliyor bu vucdun doğal yapısı sanırım

yaw ben onları sıkmayı çok seviyorumm:sm_cool:
ama çok ta sinirimi bozuyorlarr

ya kıslar bende epilasyon yapınca kırmızı kırmızı noktalar oluyor iğrenç yaa buna çözümü olan varmı???

ya ewet ben de o kırmızı noktalara uyuz oluyorum dün yaptım mesela epilasyon hala kırmızılıklar var gerçi kese yaparken biraz tahriş etmişim ondan da olabilir

evt ya makineyle alıyorum bacağımı kırmızı leke kalıo..sonra geçmioda.. uzayınca anca..kıl köküymüş o..öyle diyolar..

kızlar bende keseyi duymuştum güzelce kese yapmak lazım çünkü kıllar düzensiz uzuyor yarısı çıkıyo yarısı çıkmıyor bende sinir oluyorum ya millete hayret edıyorum minicik etekleri giyiyorlar ve bacakları pırıl pırıl parlıyor nasıl oluyor anlamadım gitti

kızlar peeling kesinlikle çözüm getiriyor bende de aynı sorun vardı , deniz tuzuyla banyo sırasında kese yapıyorum sonra bebe yagı sonuç süper, bir de şunu duymuşum epilasyon sonrasında jiletle üstünden geçmek çok iyi geliyormuş...:emir_bebek:

X