Göz Makyajı Ipek Kirpik Ve Aninda Uzun Kirpikler!!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Kızlar o kirpiklerin bikaç hafta ömrü var.Benim tarif hocam yaptırmıştı.2 Hafta sonra puf..:97:

batanlar ipek değil sizi kandırıyorlar gerçek ipek kirpik batmaz, normal kirpikten bile hafiftir
genelde sahte sentetik takıyorlar bu yüzden de hep şikayet oluyor
gerçeği 3 aydan evvel dökülmüyormuş

Tahmin etmiştim, okadar sertler ki bana takılanlar, dökülünce insan eline alınca bile hissediyor. Ben lancome un waterproof makyajını çıkartmak için olan göz temizleyicisi ile baya bir ovdum gözlerimi ve hepsini döktüm, bi de çıkartmakları için tekrar para vermek istemedim. Kirpiklerim azalmış gibi değil de kısalmış gibi geldi ne yalan söyleyeyim, biraz bekleyince eski hallerine dönerler sanırım.
Gerçek ipek kirpik yapan biryer biliyor musunuz İstanbul da? Ben sadece bana takılanlar sahte olabilir mi diye bir iki yeri aradım kimse takmıyor.

bende taktırdım. 1 ay dır kullanıyorum. evet takılınca görüntü çok güzel ama biraz işkenceli. sanırım kirpikler çıkarken kendi kirpiklerimide döküyor :KK43:

Kızlar ben de nişanımda yaptırmıştım 1 gecelik ipek kirpik..Antalya'da Make Up Studio acayip profesyonel bir yer; ne takılırken ne çıkarırken bir zorlanma oldu...harikaydı düğünümü iple çekiyorum tekrar yaptırmak için...
ama sonuç olarak uzun süreli kirpik takımında muhtemelen daha güçlü bir yapıştırıcı kullanıyorlardır ve belki de o yüzden yanma oluyordur...ama gözlerinizi emanet edeceğiniz ellerin profesyonel olduğundan emin olun kızlar... :KK66:

maalesef çıkmıyor ondandır ki bu çabalarımız:KK43:((Sakın bağdem yağı vs kullanma gözüme zarar verdi.Sana şunu sormak istiyorum kirpik eklemeden sonra arar ara gidip bakımını yaptırdın mı?Bana yaptırmadın gibi geliyor???Bir de çok merak ediyorum şunu göz kalem çekmiş ve rimel sürmüş gibi mi oluyor yani makyaj gerekmiyormuş sonrasında doğru mu?:79:

evet bakım yaptırdım ama bakım dediği hepsini baştan çıkarıp takıyolar. hayır rimel sürmüş gibi durmuyor sadece doğal uzun ve gür kirpiklere sahipmişsin gibi duruyor. Gündüz pek bişey gerekmiyor ama gece çıkarken ekstra rimele vb. ihtiyaç duyuluyor yine.

Yazılanlara çoğunlukla katılıyorum. Burayı okuyup gittiğim için taktırmaya önce konuştuk biraz ve normalde takılan miktarın üçte birini uyguladılar bana.

Batma, yanma olmuyor iyi bir kirpikle ama kendi kirpiklerinizin yorulduğunu, zorlandığını hissediyorsunuz. Takılması korkutmasın, kısa bir işlem.
Makyaj yapmak ve temizlemek, hatta yüz yıkamak zorlaşıyor.
Kirpiklerinizin çok uzuyor ama diplerdeki miktar artmadığı için takma kirpiklerin yaptığı değişikliği yapmıyor gözünüzde (ama takma kirpiğin riskleri de yok tabi bunda).
Ve evet yine akşam çıkarken rimel gerektiriyor, temizlemekse pek kolay olmuyor.

Ama her şeye rağmen benim tecrübem olumlu, tavsiye ederim -özellikle kirpik kısalığından şikayetçi olanlara-. Uzun ve güzel kıvrımlı kirpikleriniz oluyor.

Yazılanlara çoğunlukla katılıyorum. Burayı okuyup gittiğim için taktırmaya önce konuştuk biraz ve normalde takılan miktarın üçte birini uyguladılar bana.

Batma, yanma olmuyor iyi bir kirpikle ama kendi kirpiklerinizin yorulduğunu, zorlandığını hissediyorsunuz. Takılması korkutmasın, kısa bir işlem.
Makyaj yapmak ve temizlemek, hatta yüz yıkamak zorlaşıyor.
Kirpiklerinizin çok uzuyor ama diplerdeki miktar artmadığı için takma kirpiklerin yaptığı değişikliği yapmıyor gözünüzde (ama takma kirpiğin riskleri de yok tabi bunda).
Ve evet yine akşam çıkarken rimel gerektiriyor, temizlemekse pek kolay olmuyor.

Ama her şeye rağmen benim tecrübem olumlu, tavsiye ederim -özellikle kirpik kısalığından şikayetçi olanlara-. Uzun ve güzel kıvrımlı kirpikleriniz oluyor.

Kirpik kısalığımdan şikayetçiyim, bunun yanı sıra da sarışın olduğum için kirpiklerim açık renk... Bende yaptırmak istiyorum, kasım ayında evlenicem... Sen nerede ve nekadara yaptırdın canım? Nekadar dayanıyor bir de? Yaptırmayı düşünüyordum, ama burdaki yorumlardan korktum açıkçası...Biraz daha bilgi verebilirsen sevinirim :KK61: Heryere güvenemem yaptırmak için...

Kirpik kısalığımdan şikayetçiyim, bunun yanı sıra da sarışın olduğum için kirpiklerim açık renk... Bende yaptırmak istiyorum, kasım ayında evlenicem... Sen nerede ve nekadara yaptırdın canım? Nekadar dayanıyor bir de? Yaptırmayı düşünüyordum, ama burdaki yorumlardan korktum açıkçası...Biraz daha bilgi verebilirsen sevinirim :KK61: Heryere güvenemem yaptırmak için...

Çok iyi anlıyorum durumu, biz de Ekim-Kasım gibi düşünüyoruz düğünü, son dakikada risk almaktansa denemek istedim erkenden. Ben Ankara'da yaşıyorum, Bahar nail art diye bir yere yaptırdım kirpiklerimi. Bir şehir fırsatı sitesinde indirimleri vardı, 50 liraya falan geldi benimki. Normalde tanesini 1 liraya takıyorlarmış, iki göze toplamda 100 civarı kirpik ekliyorlarmış. Ben sanırım 30 tel falan taktırdım, ve evet indirim satın alarak salaklık etmiş olduğumu görüyorum şimdi şu an :KK76:

Ama iyi ki az taktırmışım! Kullandıkları kirpik kaliteli ve çalışanlar iyi niyetli, ama yapıştırıcı sol gözüme fazla kaçmış, ellediğim an orada çıtır çıtır takılan bir şeyler var, havluya yüzümü sildiğimde havluya takılıyorlar (ve bazen kopuyorlar, ve acı veriyor :KK43: ) Gittiğin yer iyi bile olsa böyle şeyler çıkabiliyor işte..Kirpik boyları farklı farklı bu arada, kaşına değecek uzunlukta da var, ama ne kadar uzunsa o kadar birbirine giriyor teller:KK43:

Açık renk kirpik ellerinde görmedim açıkçası, takmalarda da görmedim aslında. Kirpiğim hem kısa hem seyrek olduğu için ben bunları çıkarttırıp düğünde takma kirpik kullacağım (şimdi daha uzun ama hala seyrek kirpiklerim var) ama açık renk kirpik için ne diyeceğimi bilemedim:KK43: MAC'te varsa uygun bir renk ipek kirpik hiiiiç düşünmeyin tek gün için derim:)

Ne kadar dayanıyor kısmını görmemişim pardon, 3 ay dediler herkes gibi, ama ben silerken yıkarken söküyorum işte tek tek, herhalde 2 aya bitiririm:) Sanırım çıkarttırmazsan epey epey kalır, sıkı sıkıya yapışık çünkü kirpiklerine. Yoruyor ama kendi kirpiklerini..

Ne kadar dayanıyor kısmını görmemişim pardon, 3 ay dediler herkes gibi, ama ben silerken yıkarken söküyorum işte tek tek, herhalde 2 aya bitiririm:) Sanırım çıkarttırmazsan epey epey kalır, sıkı sıkıya yapışık çünkü kirpiklerine. Yoruyor ama kendi kirpiklerini..

Bilgi verdiğin için çok teşekkür ederim canım, epey ayrıntılı olmuş. Sonuç itibariyle yaptırmak zahmetli ve gereksiz gibi görünüyor :KK43: Dediğin gibi evlenirken ben de takma kirpik kullansam iyi olacak. MAC'a bakacağım mutlaka... Ayrıca kalıcı kirpik ve kaş boyası varmış saç boyası gibi..başka bir konuda okumuştum. 1 ay dayanıyormuş rimele gerek kalmıyor yani. Kullananlar memnundu. Düğüne kadar onu da kullanabilirim. Tekrar tesekkurler canım...

Bence dogru karar olacak o boya işi:) Kirpik ve kaş da saç gibi dipten gelebildiği ve boya renk değiştirdiği için düğüne yakın yaptırmakta fayda var sanırım, tonu güzel tutarsa müthiş oluyor hakikaten. O zamana kadar ben de bu kirpik kaş işlerinin peşinde olacağım, hah tamam budur dediğim bir yöntem olursa paylaşırım mutlaka:) Hadi iyi şanslar bakalım!:)

ben de ipek taktırdım1 aydır kullanıyorum çok güzel makyaja gerek kalmıyor. allık ruj tamam. 21 gnlükken bakıma gittim benim gittiğim güzellik uzmanı çok ilgili karısan eğilen kirpiklerimi de çıkardı ve nerede ise hepsini tek tek geri taktı. ilk günkü gibi güzel oldu bakım zaten ücretsizdi. ben bu uygulamayı fiyat olarak uygun buldum. zaten günlük kullanılan takma krpikler in iyisi 20 tl ben ise ipek kirpiği 100 tlye yaptırdım. 6 ay bakımını da ücretsiz yapacaklar. çok doğal güzel ve çok ucuz bir uygulama tavsiye ederim.tek zor tarafı ilk kez takılırken de bakımda da 1,5 2 saat sürüyor..

ben de ipek taktırdım1 aydır kullanıyorum çok güzel makyaja gerek kalmıyor. allık ruj tamam. 21 gnlükken bakıma gittim benim gittiğim güzellik uzmanı çok ilgili karısan eğilen kirpiklerimi de çıkardı ve nerede ise hepsini tek tek geri taktı. ilk günkü gibi güzel oldu bakım zaten ücretsizdi. ben bu uygulamayı fiyat olarak uygun buldum. zaten günlük kullanılan takma krpikler in iyisi 20 tl ben ise ipek kirpiği 100 tlye yaptırdım. 6 ay bakımını da ücretsiz yapacaklar. çok doğal güzel ve çok ucuz bir uygulama tavsiye ederim.tek zor tarafı ilk kez takılırken de bakımda da 1,5 2 saat sürüyor..

hangi şehirdesiniz nereye yaptırdınız??

Kızlar merhaba ben de ipek kirpik mağduruyum ama ne olursa olsun yine de vazgeçemiyorum uzun kirpiklerden. Ben Astoria Pronail'de yaptırmıştım 3-4 ay da kendi kirpiklerime zarar verdiğini bilmeme rağmen kullanmaya devam ettim. En son geçen hafta çıkarttığımda eskisinden daha az kirpiğim vardı, ama belki de o upuzun kirpiklere alıştığım içindir:KK43: Her neyse ilk taktırdığımda süper duruyodu benimkiler ama sonra zamanla(zamanla dediğim de bir hafta) dökülmeye, yamulmaya başlıyordu. Bakımı da 60 lira, zırt pırt bakma gidip 60'ar liradan kaç para bayıldım oraya hatırlamıyorum bile. Ama şu an kirpikleri çıkartınca bakışlarım falan değişti, kendimi ççok kötü hissediyorum. Ne yapsam bilemedim, kirpik perması mı yaptırsam acaba? :KK43: of ya of

benimkleri uzattı ve gürleştirdi. ipek kirpik kısa süreli çözüm kısa süre sonra dökülüyor.eeose kirpik uzatıcı serum çıkmış ondan aldım kullandım şimdi eskisine göre kirpiklerim daha uzun.

Kızlar merhaba ben de ipek kirpik mağduruyum ama ne olursa olsun yine de vazgeçemiyorum uzun kirpiklerden. Ben Astoria Pronail'de yaptırmıştım 3-4 ay da kendi kirpiklerime zarar verdiğini bilmeme rağmen kullanmaya devam ettim. En son geçen hafta çıkarttığımda eskisinden daha az kirpiğim vardı, ama belki de o upuzun kirpiklere alıştığım içindir:KK43: Her neyse ilk taktırdığımda süper duruyodu benimkiler ama sonra zamanla(zamanla dediğim de bir hafta) dökülmeye, yamulmaya başlıyordu. Bakımı da 60 lira, zırt pırt bakma gidip 60'ar liradan kaç para bayıldım oraya hatırlamıyorum bile. Ama şu an kirpikleri çıkartınca bakışlarım falan değişti, kendimi ççok kötü hissediyorum. Ne yapsam bilemedim, kirpik perması mı yaptırsam acaba? :KK43: of ya of

bende aynı seyı yasadım allahıma şükürler olsunkı 2 ay oldu kırpıklerı cıkartalı ve suan cok memnunum kırpiklerime yag uyguladım eskisinden daha uzun ve daha canlı oldu allah herkesı böyle sevındırırı umarım verılen kırpıge az deyp kaynak yapınca böyle oluyor neyse hoscakalın

şeker benımde sorunum vardı. internette eeeose kirpik uzatıcı serum buldum. klinik çalışmaları var. 2 ay kullandım kirpiklerimde düzelme ve uzamaları görmeye başladım. şehir fısratında indirimli satılıyordu yine aldım ve kullanıyorum. üzülme bence düzenli kullanırsan sende benim gibi faydasını görürsün

selamlar

X