çatlaklara kesın cozum

mehtap86

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
343
4
kızlar gecen hafta annemın orda bı parfumerı var orada 2 tane guzellık uzmanı var tanıyorum senelerdır ona karnımı gosterdım yanı catlaklarımı 1tane krem onerdı sabah aksam duzenlı suruceksın 2kutu bıtırmen gerekıyo dedı eskı halı gıbı olmaz ama %80 gıder gozle gorulmeyecek kadar azalır dedı kırmızıyken uyguladın uyguladın beyazlayınca hıc bısey yapamazsın dedı he bıde sunu soylıyeyım hamılelere o kremı catlak olmadan surersen catlamıyomusun su bepanten olayını sordum bepanten catlagı kesınlıkle yok etmez ıyılestırır dedı yanı beyazlatır kremın fıyatı 48ytl bıdahakı anneme gıttıgımde alıcam ısmını sıze verırım kıslar ay cok umıtlendım umarım ısımıze yarar

Olusmus catlaklarin tibben hicbir yontemle ve kozmetikle giderilmesi mumkun degil arkadaslar. Bir de emzirme doneminde aman diyim soylenen kozmetikleri kullanmayin. Ecza urunu de olsa. Zira bizim tenimizin absorbe ettigi bircok madde anne sutune geciyor unutmayin. Bunun da ileri de ne gibi etkileri olabililecegi bilinmez emoin olun. Bol bol spor yapin. Yuruyun, kosun, evde mekik cekin, yer egzersizleri yapin. sikilasan ciltteki catlaklari emin ollun daha az farkedeceksiniz.

kızlar kremı aldım ordakı kızla konustum sabah aksam dus alıp suruceksın derı hucrelerı acılıyomus dus alınca duzenlı suruceksın dedı yoksa ıse yaramazmıs karın bolgesı kendını cok cabuk toparlar senın avantajın catlaklarının kızmızı olusu vucut 28gunde bır derı degıstırımıs 1 ay sonra farkını gorursun dedı bakalım kızlar hadı hayırlısı
ısmını yazım

FADE OUT
skıncare solutıons

moısturısıng stretch mark cream wıth cocoa butter

Son düzenleme:
ben o kremi biliyorum göz çevresi için olan kremini kullanmıştım bir değişiklik olmadı ama düzenli kullanmadım

valla bılmıyom duzenlı kullan etkısını gorursun dedı ama sabah akşam dus almak aynı saatte ne mumkun bebekle zor oluyo ıns duzelır bakalım

Hiçte inanmam bu çatlaklar ancak operasyonla düzeltiliyor oda ne kdar düzeliceği belli olmuyor.Emziren annelerede uygulanmıyor.Ancak çatlamadan önce önlem alınmalı ben düzenli olarak göbeğimi nemlendirdim bir çalak olmadı ama kalçalarıma dokunmamıştım fakat o bölgede çatlak oldu.

ben catlamadan oncekı alınan onlemede ınnmıyorum cılt meselesı ben duzelnı bı sekılde nemlendırdım ama heryerım catladı hemde yol gıbı cıldın yapısıyla alakalı bence
bıde tek tedavısı lazeerrrr baska caresı yokk

ben catlamadan oncekı alınan onlemede ınnmıyorum cılt meselesı ben duzelnı bı sekılde nemlendırdım ama heryerım catladı hemde yol gıbı cıldın yapısıyla alakalı bence
bıde tek tedavısı lazeerrrr baska caresı yokk

Aynen katılıyorum sana canım

çatlak ve elülit için bu doğal kremler azda olsa işe yarıyor tehlikeli bazı yöntemlerde duydum ama çatlak öncesi aslında dikatli olmalı ve cilde iyi balmalı selülit içinde en iyi yöntem

Son düzenleyen: Moderatör:
bencede çatlaklar tamamen ciltle alakalı.Benim cildim çok sıkı o kadar kilo alıp vermeme rağmen bi tane çatlağım yok daha doğum yapmadım ama bi doğumda alınacak kadar kilo alıp verdim.Birde ben ırsı olduğunu düşünüyorum.Annemde 2 doğum yapmış bi tane çatlağı yok.Yanlız 12-13 yaşlarındayken iki kalçamdada çizgi şeklinde 5 santim uzunluğunda 2adet çatlak var :KK70: aynısı annemdede var.Kalıtımsal olduğunu düşünüyorum...

bide bebe yağının çatlaklara iyi geldiğini sölüyolar arkadaşım hamileyken ne yağlar ne kremler kullandı yinede çatladı göbeği bacakları.hemde çok fena oldu.Ben cildin sıkı tutulmasından yanayım size önerim banyo yaptıktan sonra bacaklarınızı poponuzu ve göğüslerinize dayanabildiğiniz derecede soğuk suyu 5dk kadar gezdirin taş gibi kalıyosunuz valla.

benimde doğum çatlaklarım var 3 ay önce doğum yaptım kremin ismini hemen verebilir misin şimdiden teşk.

X