Şampuan ve Saç Kremleri Prıorın isimli bitkisel şampuan

fbhasret

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
98
0
54
Eczaneden bitkiderman şampuanı almaya gittim set halinde satılıyomuş bana seti gereksiz bir sabun bir şampuan yeterli.Neyse bana Prıorın isimli şampuanı tavsiye etti kapsülüyle beraber kapsül pahalı alamadım.Eve geldim şampuanı incelerken ahanda ne göriim içindekiler kısmında PEG-12 DIMETHICONE yazıyor.kafamçokkarıştıBen bu kimyasal madde yüzünden evdeki şampuanları attım.Şmdi kızlar bu şampuanı kullanıp memnun kalan varmı? Ve bu nasıl bitki şampuanının içinde bu kimyasal maddeden var.Yardımcı olursanız sevinirim.

bende kapsülünü kullandım..biraz pahalı dediğin gibi ama bitkisel olduğu için aldım şu aanda 3. kutuyu bitiricem bende kaşta yoktu kaşlarım bile çıktı çok memnunum ..ama şampuanını kullanmadım canım bende tablet bitince şampuanına geçcektim artık ........
bu maddenin herşeyde olduğunu biliyorum hatta bebeklere sürülen bübchen de .baby nivea kremlerde bile bulunuyo zararı olsa onlarada konulmazdı diye düşünüyorum..

canım ben saampuanın kullandım saclarım mevsimsel dökülmeden dolayı dökülüyo been çok memnun kaldım 2 hafta sonra etkisi göstermeye başladıı bi zararı olmadı faydası oldu bana buyazın tekrar almayı düşünüyorum

bende kapsülünü kullandım..biraz pahalı dediğin gibi ama bitkisel olduğu için aldım şu aanda 3. kutuyu bitiricem bende kaşta yoktu kaşlarım bile çıktı çok memnunum ..ama şampuanını kullanmadım canım bende tablet bitince şampuanına geçcektim artık ........
bu maddenin herşeyde olduğunu biliyorum hatta bebeklere sürülen bübchen de .baby nivea kremlerde bile bulunuyo zararı olsa onlarada konulmazdı diye düşünüyorum..

gerçekten mi kaşlarına bile etki etki yani peki nasıl tavsiye edersiz canım doz olarak kapsülü n çeşitleri varmıdırr

gerçekten mi kaşlarına bile etki etki yani peki nasıl tavsiye edersiz canım doz olarak kapsülü n çeşitleri varmıdırr

tek çeşit zaten ..ecz den bulabilirsin. 60 kapsül olanıda vardı ama ben 120.liği daha ekonomik olduğu için aldım 85 ytl . .. şimdi pahalanmış olabilir ben baya oldu çünkü alalı günde 2 veya 3 tane içiyorum ..düzenli içersen işe yarıyo fakat etkisini hemen göstermio..ben kullanmaya başladıktan bir ay falan sonra kaşlarımın da gürleştiğini farkettim.tavsiye edrim canım... .a.s

ben de kullanmıştım ama sanki 2.ayda 3.ayda etkisini gösterior sonra o etki gidior yani geçici gibi geldi bana

Kızlar bide bugün öğrendim 60'lık yada 90'lık kapsülü alana şampuanını hediye ediyo cevahirdeki cevahir eczane haberiniz olsun benim aldığım yer öyle bişi demedi.O zararlo maddedyi kıza söyldim normal satılan şampuanlarda çok etkili ve zararlı dedi fakat bunun içindeki çok az miktarda dedi.Ki ondan almadım ben yani.

alsam mı acaba saçlarım şu an çok dökülüyor zaten ince telli daha önce revigen tab ve bioxin amp kullandım faydası olmadı priorin işe yarar mı ki bide kaşları çıkardıgına göre yüzümüzdeki tüylere de etki etmesin

alsam mı acaba saçlarım şu an çok dökülüyor zaten ince telli daha önce revigen tab ve bioxin amp kullandım faydası olmadı priorin işe yarar mı ki bide kaşları çıkardıgına göre yüzümüzdeki tüylere de etki etmesin

cnm revıgenin şampuanında kullandınmı dr bana şampuanını verdi yeni sac olusumunu sağlıyomus inş etki ederde seyrelmeler kapanır:Saruboceq:

şampuanı bi halta yaramıyor silikon içerdiği için mi bilmiyorum saç dipleri arınmıyor ben kapsülünü kullandım o yaradı.

şampuanı bi halta yaramıyor silikon içerdiği için mi bilmiyorum saç dipleri arınmıyor ben kapsülünü kullandım o yaradı.

ipek revıgen işe yaramıyor:KK43:ya cıldırcam ya bosuna ümit ediyorum saclarmın dökülmesi halen devam ediyor yani seninde dediğin qibi bi halta yaramadı bu revıgen diğer şampuanlarda olduğu ğibi saclarmı yıkarken tararken fazlasyla dökülme oluyo ama dolqunluk verdi,dökülmesi devam sadece birazcık azalltı sanıırm oda cinko içiyrm yemeklerin üstüne,nasıl kurtulcma bu dökülmeden acaba kestirsem dökülme azalırmı:1no2:senağlamasenağlamasenağlama

sizin dökülme sebebiniz ne idi?
kestirmen bişeyi değiştirmez sorunun içerden
mesela benim kanzılıktan dolayı vitamin vs eksikliğinden başladı 1.5 yıl önce beslenmem düzeldi dökülmem biraz daha azaldı ama yine dökülüyor şimdide saçımdaki tortulardan şüpheleniyordum çünkü elimi atsam kafamda yabancı madde var idi eczaneye gittim haklıymışım dökülmeniz %70 bundandır dedi kansızlığım geçti onca beslenmeye geçmiş olması lazım zatenkaydirigubbakcemile3
kepek arındırıcı şampuan aldım rausch çok memnunum inşallah kepeklerle birlikte bu sorunumda ortadan kalkar

sizin dökülme sebebiniz ne idi?
kestirmen bişeyi değiştirmez sorunun içerden
mesela benim kanzılıktan dolayı vitamin vs eksikliğinden başladı 1.5 yıl önce beslenmem düzeldi dökülmem biraz daha azaldı ama yine dökülüyor şimdide saçımdaki tortulardan şüpheleniyordum çünkü elimi atsam kafamda yabancı madde var idi eczaneye gittim haklıymışım dökülmeniz %70 bundandır dedi kansızlığım geçti onca beslenmeye geçmiş olması lazım zatenkaydirigubbakcemile3
kepek arındırıcı şampuan aldım rausch çok memnunum inşallah kepeklerle birlikte bu sorunumda ortadan kalkar

cnm bende daha bilmiyorum neden dökülüyor saclarım dr qitiim 1 hafta önce sansızlıkta dr 2 hafta yokum dedi eylülün 7 sinde yada 8 sinde qel o znm dahlil sonuclarını öğrenirsin dedi sadce revıgen şampuan .cinko surup bide losyon verdi diğerlerini kantahlili sonuclarına qöre verecekmiş merakla bekleyiş içerisindeyim :KK43:

şu saç dökülme tedavisi çok zaman isteyen bişey cnm ya inan 1.5 yıldır neler yaşadım tutam tutam mı dökülmedi saçlarımı salamıyordum patır patır gidiyordu herkes arkamdan saç topluyordu off valla insan psikolojikman çöküyor neyse derken son zamanlarda dökülmem azaldı saçlarımı salabiliyorum artık.

şu saç dökülme tedavisi çok zaman isteyen bişey cnm ya inan 1.5 yıldır neler yaşadım tutam tutam mı dökülmedi saçlarımı salamıyordum patır patır gidiyordu herkes arkamdan saç topluyordu off valla insan psikolojikman çöküyor neyse derken son zamanlarda dökülmem azaldı saçlarımı salabiliyorum artık.

senin adına qercekten cok sevindim,bir insanın bayan olsun erkek olsun en büyük qösterqesi sacları,ALLAH yardımcımız olsun herkeze sifa versin inş eski saclar qelecek :Saruboceq:tabi inş büyük sorunum yoktur:KK43:

cnm saç başlığında zeytinyağlı sarımsak tarifim var mutlaka gir oaraya oku ve dene.yerimseniben

tm cnm qercekten sac cıkartıyo demi ya yaparım saclarm cıkcaksa seyrelen yerler kapansın sarımsak kokmayada razıyım yeterki yeni saclar cıksın,qülüm bişey sorcam şimdi dedğim qibi dr bana eylülün 7 si yada 8 zinde qel dedi 2 hafta yokum demişti ondan sonra sonucları söyleyip ona qöre derim demişti hap verirse hap kullanmak istemiyrm kilo yapar diye kilo almak istemiyrm aksine vermeye calısyrm:)sende kilo yaptımı kullandığın haplar.. şimdiden tşk eddim hemn senin actığın konuyu okuyim bikaydirigubbakcemile5

X