Testte Ikinci çizgiyi çok Silik Görüpte Hamiş Olmayanlar Hadi Buraya

E

EU3

Ziyaretçi
Herkeze mutlu ,huzurlu günler kızlar.Her zaman testimizde ikinci çizgiyi görmek isteriz,ama gördüğümüz halde adet olduğumuzda çok üzülüyoruz.Çoookkk sinir bozucu birşeyy.Ben bu yanıltıcı testi 3 defa gördüm .1 tanesini 6 ay önce hemen 5 dk.çıkmıştı.diğeri 2 hafta önce yaptığım testte 5.dk çıktı.VE dün gece yaptığım testte tek çizgi çıktı.çöpe attım sabah baktım yine çizgi çıkmış.PİİSSSS testt kitleri ne olcakkkkk:eek:klava::eek:klava:
.Benim gibi talihszilik yaşlayan bildiğim arkadaşımı buraya davet ediyorum zeynepppppppp:roflol::roflol:
Bizim gibi yaşayan arkadaşlar varsa toplanalım .bu testlere günlerini gösterelim :eek:klava:
pregtest_son.gif
resimhamilelikvedoguminyv7.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet Arkadaşlar şaka Bir Yana Bende 4 Kere Gördüm... Belki Dahada Fazla..ama Sonu Hep Hüsran Oldu...o Yüzden Koyu çizgiyi Görmedikçe Inanmiyom Artik....

şimdi hakkat böyle bişey varsa..eeee bundan sonra kimse silik çizgiye güvenmezki.....

eee peki benim halim ne olcak..?? ben onuda görmüyom... :roflol:

şimdi hakkat böyle bişey varsa..eeee bundan sonra kimse silik çizgiye güvenmezki.....

eee peki benim halim ne olcak..?? ben onuda görmüyom... :roflol:

Canım işte bazılarında bizim gibi ender rastlanıyor.Genellikle silik çizgi çıkan çoğu kişi hamile oluyor.
:teselli:Canım olsun bizim gibi hüsrana uğrayacağına .Sen inşallah 2.çizgiyi net şekilde görürsün

canım aaaahhh ah o testler yokmu bide yazıyor üstünde silik çıkarsada pozitif diye benimde çok hevesimi kursağımda bırakmıştı kaç kere hemde ama çok şükür son test yaptığımda sonuç çizgisi kontrol çizgisinden daha belirgindi inanamadım ama amacıma ulaştım Allah inşallah en kısa zamanda sizlerinde o 2 çizgiyi net çekilde görmenizi naisp etsim öptüm hepinizia.s.

yahu ben daha siliğide görmedim kiiiiiiiiiiiiiiiiiii

BENDE GÖRMEDİM.. NE ZAMAN YAPSAM TEK ÇİZGİ.. TEK GÖRDÜĞÜMM ZAMAN DIŞ GEBELİK GEÇİRİDĞİM ZAMANDI.. İKİ KEZ YAPTIM BAYA BİR ZAMAN FARKIYLA.. 5 GÜN ARAYALA AMA GENE SİLİKDİ.. VARDI AMA ANORMALDİ.. BEN BİR DAHA KOYU ÇİZGİ GÖRMEK İSİTİYOMMMMMMM:KK43:

BENDE GÖRMEDİM.. NE ZAMAN YAPSAM TEK ÇİZGİ.. TEK GÖRDÜĞÜMM ZAMAN DIŞ GEBELİK GEÇİRİDĞİM ZAMANDI.. İKİ KEZ YAPTIM BAYA BİR ZAMAN FARKIYLA.. 5 GÜN ARAYALA AMA GENE SİLİKDİ.. VARDI AMA ANORMALDİ.. BEN BİR DAHA KOYU ÇİZGİ GÖRMEK İSİTİYOMMMMMMM:KK43:

Canım allahın izniyle inşallah tekrardan hamile kalıcaksın sağlıklı birşekilde.aminn.Sabrın sonu selamettir:1hug:

benim arkadaşım 8 yıldır bebek için uğraşıyor 2 kere tüp bebek yaptı tutmadı geçen ay 15 gün adeti geçti 2.çizgi silik çıktı öyle sevindikki ilk defa çift çizgi görüyordu ama üzerine 2 tane daha test yaptık 2 side negatifti inanmadık kan testi oda negatif düşünsenize ne hala geldiğini okadar test parasınamı yoksa psikolojisinemi hangisine acıyalım söyleyin şu testleri doğru yapsalar ya yoksa hiç çizgi mizgi çıkmasın dimi yani

benim arkadaşım 8 yıldır bebek için uğraşıyor 2 kere tüp bebek yaptı tutmadı geçen ay 15 gün adeti geçti 2.çizgi silik çıktı öyle sevindikki ilk defa çift çizgi görüyordu ama üzerine 2 tane daha test yaptık 2 side negatifti inanmadık kan testi oda negatif düşünsenize ne hala geldiğini okadar test parasınamı yoksa psikolojisinemi hangisine acıyalım söyleyin şu testleri doğru yapsalar ya yoksa hiç çizgi mizgi çıkmasın dimi yani

ayy çok üzücü bir durum sevinç üzerine hayal kırıklığı yaşamış yazık :teselli:
Yaa bizim vücudumuzda bozukluk var beta hcg hormonu üretiyo acızık olması imkansız
testin çizgisi neye göre beliriyor acaba gebelik yoksa:eek:klava::eek:klava:

HÜSRANA UĞRAYANLARR
1..Balsurat
2..zynp.ZEYNEP
başka arkadaşlar yokmu :1no2:

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar adetim iki gün gecikti bu sabah test yaptım ikinci çizgi varla yok arası gibi yani pür dikkat bakınca zar zor belli oluyor bu ne şimdi

kızlar adetim iki gün gecikti bu sabah test yaptım ikinci çizgi varla yok arası gibi yani pür dikkat bakınca zar zor belli oluyor bu ne şimdi

Canım hamiş olabilirsin adet olmazsan kan yaptır :1rolleyes:

bende gecen ay iki cizgi gordum silikti ama kesin var demistim ama yanilmisim...cok uzuldum cokkk!!!

X