Çatlaklar Actistretch Çatlak Kremi

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

manolya29

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2008
13
1
Arkadaşlar ben bu kremi kullanıyorum. fikri olan deneyen varmı?

ACTISTRETCH

Çatlak izlerini silmeye ve Çatlak oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

ActiStretch, özel botanik ekstraktlı bir formüle sahiptir. Bu özel formülü sayesinde, doku yıkımına yol açan hücreleri engeller, hasara uğramış hücrelerarası dokunun (matriksin) onarılmasını uyarır.

ActiStretch çatlakların, kızarıklığını, derinliğini ve genişliğini azaltarak tedavi eder.

ActiStretch' in Çatlak Onarıcı Olarak Etkinliği

Aktif maddenin klinik testlerinde, hamilelik sonrası karın bölgesinde çatlaklar gelişen 13 kadın, günde iki defa, aktif madde içeren kremi 56 gün boyunca uygulamıştır. Çatlak onarıcı etki ekografi ve dermatolojik inceleme ile değerlendirilmiştir.

56 günün sonunda ciltteki çöküntüler belirgin olarak düzelmiş ve cildin görünümü oldukça düzelmiştir.

Klinik testlere ait ölçüm sonuçları:
Çatlak çöküntüsündeki azalma: %72,5
Çatlak olan derideki kalınlaşma: %10,8
olarak ölçülmüştür.
Sonuç olarak:

Aktif maddenin, hem invivo hem de invitro olarak, cilt çatlaklarının tedavisinde belirgin bir etkinliğe sahip olduğu ortaya konmuştur.

ActiStretch, çatlaklara neden olan cilt yıkımıyla ilişkili etmenleri ortadan kaldırır ve hücrelerarası matriks doku lif ağının yenilenerek canlanmasına yardımcı olur. ActiStretch, cilt çatlaklarının görünümünde gözle görülür neticeler alınmasını sağlar.

canım ne zamandır kullanıyosun sana nasıl faydası oldu peki sne paylaşırmısın

ne zamandan bu yana kullandığını,faydası varmı,birde fiyatı ne kadar manolyacım,bizi bilgilendirirsen sevinirim

canım ben 95 ytl ye aldım. henüz 10 gün anca oldu testlerinde 2 ayda çok güzel sonuçlardan bahsediyorlar inşallah ben de alırım o sonuçları

inşlh canım sen kullan bakalım son durumlarıda bizimle paylaş bitanem ya

tabiiki paylaşırım canım. krem cildimi gerçekten güzelleştirdi. çatlaklarım çok fazla değil ama biraz daha renkleri soluklaştı sanki:1rolleyes: çatlaklardan %100 kurtulmak mümkün değil diyorlar ama azalsa da daha ne isterim kiyerimseniben

kızlar karnımdaki çatlaklarda baya azalma oldu. bu yeni jenerasyon kremler işe yarıyor galiba. mayo giymeye azkaldı ha gayret :)

X