Hastane tavsiyesi?

ecenas

Canım Kızım _EceNas_
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
873
1
Merhaba arkadaşlar kartalda oturmaktayım 26 haftalık hamileyim ve artık doğum yapacağım hastaneyi belirlemem gerek...şuan nene hatun hastanesine gitmekteyim ben şuana kadar beğendim...fakat biraz uzak sanki..bu hastanede doğum yapan yada yapacak olan ve ya başka bana yakın hastanelerin tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum..hepinize teşekkür ederim..daha önce nene hatunda doğum yapanlar varsa avantajlarını ve dezavantajlarını yazarlasa cok memnun olurum..a.s.

Kimse Yokmu Kizlar Nene Hatunda Doğum Yapan Yardiminiza Ihtiyacim Var???

Valla Canim Ben Medipole Gidiyorum Memnunum Doğumuda Orada Yapicam
Anca Bunu Söyleye Bilirimmm

Teşekkürler Canim...inş.birileri Vardir önerecek...nen Hatun Hastanesini...

:1hug:yeniyaşama katılıyorum bende medipol hastanesinde bahar hanıma gidiyorum çokta memnunum doğumuda kısmetse orda yapıcam ben kocaelide oturuyorum ama hastaneyi ve dr.umu beyendiğim için oraya gidiyorum sende düşünebilirsin canım a.s.

benim doktorumda medipolde pınar hanım.çok memnunum ama hamiş olursam başka hastanede doğum yapıcam bütçeme uygun değil orası malesef

Kizlar Ben Kartal Da Oturuyorum..teşekkür Ederim Yorumlariniz Için..nene Hatun Hastanesinde Yapicam Gibi Doğumu Bakalim...

Ee Yokmu Kizlar Bana Yakin Yada Nene Hatun Hastanesini Bilen Aranizda???

cnm kesınlıkle ve kesınlıkle umut hastanesını tavsıye edıyorum ben dogum yapmadım ama arkadasım yapdı cokda memnun kaldı

Canim Saol Ama Ben Hiç Beğenmedim Umut U Nedense Hemşireler Felan Soğuk Geldi Bana...ama Nene Hatuna Gidiyorum Herkez Cok Sicak..birde Umut Ta şeyma Hanima Gittim Ilgilenmedi Hiç::testlarimi Bile Ben Soruyordum O Yaptirmak Istiyorsan Yaptir Diyordu Birde Sezaryen Taraftari Bir Doktor...

anladım cnm ben arkadasa bı dr unun adını sorayım sana soylerım olurmu

X