Cilt Bakımı Ürünleri İyi Bir Yüz Nemlendiricisi Arıyorum..

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
R

roserack

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi roserack
Cildim karma bir cilt, T bolgesi yagli, yanaklarimda kurumalar var ve aslinda yogun nem isteyen bir cilt tipim var..Nemlendirici tercihlerinizi soylermisiniz kızlar..suara Bepanthol kullanıyorum ama kısa dönemde cildime çok iyi gelirken uzun dönemde sivilcelenme yapıyor..

• Konu Sahibi roserack
Fiyatlı birşey arıyorsan C.Dior hydraAction serisi ödüllü bir seri nemlendirmesi de harika, daha uygun fiyatlı bişey istersen body shop e vitaminli seriye bakabilirsin ben ikisinden de memnunum

• Konu Sahibi roserack
benimde cok kuru cildim var özellikle yüzümde öyle kuruluk varki kabuklari kalkiyo ara yerlerde kizariyo kuruyan yerler krem sürünce ne yapmaliyim biri yardim etsin

• Konu Sahibi roserack
annem chanel kullanirdi ben ona gittim 'olay' aldim simdi onu kullandi ilk cok kizdi bana olsem yuzume surmem fln dedi ama simdi cok memnun ondan cok guzel nemlendirdi yuzunu ve cokda canlandirdi ama annemin cildi yagsizdi karma diildi.

• Konu Sahibi roserack
loreal hydrafresh kullanabilirsiniz fiyatida uygun ama cok iyi bi nemlendirici karma ve normal ciltler için olani bide hassas ve kuru ciltler için olani var ama karma için olan çok guzel sanada uygun olur benim tavsiye ettiğim herkes kullaniyo ve çok memnun

• Konu Sahibi roserack
Cildim karma bir cilt, T bolgesi yagli, yanaklarimda kurumalar var ve aslinda yogun nem isteyen bir cilt tipim var..Nemlendirici tercihlerinizi soylermisiniz kızlar..suara Bepanthol kullanıyorum ama kısa dönemde cildime çok iyi gelirken uzun dönemde sivilcelenme yapıyor..

loreal hydrafresh kullanabilirsiniz fiyatida uygun cok iyi bi nemlendirici karma ve normal ciltler için olani bide hassas ve kuru ciltler için olani var ama karma için olan çok guzel sanada uygun olur benim tavsiye ettiğim herkes kullaniyo ve çok memnun

• Konu Sahibi roserack
loreal hydrafresh kullanabilirsiniz fiyatida uygun cok iyi bi nemlendirici karma ve normal ciltler için olani bide hassas ve kuru ciltler için olani var ama karma için olan çok guzel sanada uygun olur benim tavsiye ettiğim herkes kullaniyo ve çok memnun

EVET BEN DE KULLANIYORUM.VE MEMNUNUM.SANIRIM FİYATI DA 20 YTL CİVARI.

• Konu Sahibi roserack

Size lancome beinfait multivital kremini öneririm.Ürününn özellikleri:Karma kuru,karmadan yaylıya olan cilt tiplerine uygundur.C.B.E. vitaminlidir.Cildi besler.24 saat nemlendirir.Erken yaşlanmaya karşıkoruma sağlar.Tümyılboyunca kullanılır.Ayrıca güneşten korur.
Ben bu konulara biraz meraklıyım.Kozmetik ürünleri satıyorum.Sattığım ürünlerin özelliklerini merak eder bir kenara yazarım.Müşterinindoğru ürünü almasına yardımcıolmaya çalışırım.Sizin cilt tipinize bu krem çok iyi gelecektir.Lancome kremleri pahalı ama bazıyerlerden uygun bulabilirsiniz.Yada bu özellikleri barındıran diğer fiatları uygun kremlere bakabilirsiniz.Size yardımcı olabilirim.Sevgiler.

ben şimdi kimyasal içeriği az olduğu için seba-medin nemlendiricisine başladım benimde karmaydı ..ama iyi geldi .cildin ph ını dengelediği için yağlı yerler le kuru yerleri dengeliyor..tavsiye edrim

arkadaslar banada gözenekleri kapatmayan bi fondoten söylermisiniz bide pudra..

İkisine birden gerek yok avonun köpük fondotenini öneririm canım.Ben çok memnunum..yerimseniben

max factor miracle touch illusion ben kulaniorum cok ii eger ikisini ayni anda kullanirsan zaten gozeneklerini kapatirsin o yuzden bitanesi yeterli olur cnm. bu dedigimde ne tam fondoten gibi nede tam pudra gibi duruyo yuzde yani tam ortasi.

ya aslında benim cildimde çok kuru normal kremlerden sürüyorum yakıya yüzümü internetten araştıyodum bende hangisi iyi onu almayı düşünüyorum

dermalogica ürünlerini inceleyip, uygun olanı seçebilirsiniz, cildim kuru ve skin smoothing kullanıyorum, çok memnunum!

dermalogica ürünlerini inceleyip, uygun olanı seçebilirsiniz, cildim kuru ve skin smoothing kullanıyorum, çok memnunum!

canım yaa benimde cildim çok kuru vede çok hassas
bugün dr a gittim bana la roche posayı önerdi
artık dr larada güvenmiyorum her biri bişi öneriyo anlamadım gitti
bu bahsettigin krem nasıl
birde hiç bu kremi denedin mi
ve yine ben bioderma felil kullandım fena degildi ama hassalıgıma ii gelmedi

Olay Regenerist Mikro Yapılandırıcı Krem fiyatıda uygun eczaneden alırsan 40 liraya almıştım ama artık eczaneden almıyorum aynı ürün vimjo.com da 27 lira tavsiye ederim .çok tutulan bir ürün bayadır kullanıyorum ben

daha cok yenı ben oriflame den HAND&NAİL cream aldım el ve yuz ıcın cıddı nemlendırıyor...cıldım cok kuru benım

Olay Regenerist Mikro Yapılandırıcı Krem fiyatıda uygun eczaneden alırsan 40 liraya almıştım ama artık eczaneden almıyorum aynı ürün vimjo.com da 27 lira tavsiye ederim .çok tutulan bir ürün bayadır kullanıyorum ben

peki cilt tipin ne canım
ve sadece nemlenlendiricini mi kullanıyorsun yoksa destekleyici ürünlerini de mi

çok kuru bir cilt yapım var ama Olay Regenerist Mikro Yapılandırıcı Krem le sorunum azalıyor hem daha sık bir görünüm sağlıyor hem kuru olan cildime bakım sağlıyor

X