Çatlak kremi

gxuxlsarxix

Papatya
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2007
154
1
Kızlar sanırım aranızda kasım ayının başında ilk anne olacaklardan biri de ben olucam.15+1 ve catlak kremini yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Doktorum bana pregnare diye bir krem verdi ama yine kendisine danışarak daha iyi olduğunu duydugum fiyatcada biraz daha tuzlu olan lierac :) diye bir kremi kullanıyorum.Tavsiyelerini aldıgım kişiler çatlağa sebebiyet vermediğini söyledi.Umarım işe yararlar. Göğüs için ayrı göğüs ucu için de ayrı krem önerdiler.Göğüs ucunu yumusatması icin Du'it krem.Meme catlağı içinde ;Purelan * 100 Kullanıyorum.Fikirlerinizi sizlerde paylasın lütfen.:mymeka:

lieracın fiyatı ne kadar cnm bende buara almayı düşünüyorum herkes lieracı tavsiye ediyor şimdilik bebe yagı kullanıyorum

Kızlar sanırım aranızda kasım ayının başında ilk anne olacaklardan biri de ben olucam.15+1 ve catlak kremini yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Doktorum bana pregnare diye bir krem verdi ama yine kendisine danışarak daha iyi olduğunu duydugum fiyatcada biraz daha tuzlu olan lierac :) diye bir kremi kullanıyorum.Tavsiyelerini aldıgım kişiler çatlağa sebebiyet vermediğini söyledi.Umarım işe yararlar. Göğüs için ayrı göğüs ucu için de ayrı krem önerdiler.Göğüs ucunu yumusatması icin Du'it krem.Meme catlağı içinde ;Purelan * 100 Kullanıyorum.Fikirlerinizi sizlerde paylasın lütfen.:mymeka:
canım merhaba .benim ikinci hamileliğim.ilkinde herşeyi kullandım ona rağmen karnım çatladı.inşallah sana faydası olur.son aylar kaşıma demişlerdi bende çok kaşımıştım .ama dayanamamıştım.seninde başına gelirse kaşımamaya çalış.çünkü hakkaten çok fena çatlıyor.bakalım bunda nasıl olacak.

inşaallah kaşınmayız hiçbirimiz :KK43: Kasınmakda hastalık gibi cünkü.İyi dileklerin icin cok tesekkür ederim. Umarım iyi bir hamilelik dönemi geciririz hepimiz.

X