keçiboynuzu kürü ile hamile kalan varmı?

shoksheker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
507
6
arkadaşlar bu ay ilk defa keçiboynuzu kürünü denedim. yani 5-6 tane keçiboynuzunu kırıp yarım litre kadar suda kaynatıp eşimle birlikte içtim. bunun faydasını gören ve hamile kalan arkadaşlar bilgi verirmisiniz? :1hug:

bende pekmezini aldım bir kaç gündür kullanıyor eşim sabah 2 çorba kaşığı akşam 2 çorba kaşığı devam ediyoruz. inşallah faydasını görürüz..

inşallah canım ya benim eşimde bi problem yok bende pko var yumurtalarada iyi geldiğini duymuştum adetime 1 hafta var artık içmiyoruz bakalım nolcak

bendede pek bir sorun yok eşim sigara kullanıyor belki o yüzden hamişlik olmuyor diyerek başladım keçi boynuzuna.5 ay önce bi düşük yaptım şimdi tekrar istiyoruz..

hayırlısı olsun canım eşimde bende sigara kullanıyoruz gerçi dr.umun tavsiyesi ile günde 5 taneye indirdim ama tabi hiç içmesek daha yararlı olur

anacım yaaa bu kciboynuzunu ben suda dediginiz gibi yaptım tadı bogazımızı yaktı gecirdi. su bile fayda etmedi. benim keciboynuzları bayat mıyı acaba?

Kızlar bende eşime keçiboynuzu Pekmezini 4 yemek kaşığı pekmezi ,1 çay bardağında su ile karıştırıp içiriyorum .:roflol::roflol:bakalım faydasını görücekmiyiz:dance:

arkadaşlar bu ay ilk defa keçiboynuzu kürünü denedim. yani 5-6 tane keçiboynuzunu kırıp yarım litre kadar suda kaynatıp eşimle birlikte içtim. bunun faydasını gören ve hamile kalan arkadaşlar bilgi verirmisiniz? :1hug:

canım bizde denemiştik 3ay içtik hiçbi faydası olmamıştı.sonunda hamile kaldım ama aşılama yoluyla.ama belki sizde işe yarar inş.

konuyu açan arkadaşım şimdi hamilesiniz sanırım.. hayırlı olsun. sağ salim kucağınıza alın. keçiboynuzu ile ilgili deneyimlerinizi paylaşırmısınız..

X