gebelikte kavrengi akıntı gelmesi

benim de 7. haftadaydı sanırsam lekelenmeler oldu..basta az az geliyordu sonra yogunlastı.1 ay devam etti.kimi zaman pembe kanamam da oldu..dr um yerleşmeden dolayı demişti ultrasonla baktıktan sonra..ama bazı durumlarda düşük tahlikesi olabiliyor..mutlaka druna durumu anlat..

canım dış gebelik olmaz leke düşük tehlikeside olailir
yada kese büyümeye çalıştığı çin amarlrda kasılmalar olabilirmiş bi arkadaşıma öyle demişti eğer leken devam ederse git progesteron falan versin ama kan görmediğin süece korkulacak bişey yok. herşeyin başı dinlenmek uzan canım
bende 5 haftadayıım muhemelen bugün gidip keseyi görücez . bi öncekinde lekelenmem kanamam olmuştu uzun b süre 7. haftada gelişmedi bebek kürtaj oldum 4. ayda yine kaldım ve yine şuan lekelenmem var hem progesteron kullanıyorum hemde iğne vurulluyorum

esra canım çok teşekkür ederim en azından içim biraz rahtladı çok sağol umarım sende sağlıklı bi şekilde bebeğini kucağına alırsın allahım herkesin yardımcısı olsun akıntım bu gün olmadı umarım olmazda dediğin gibi damarlardaki kasılmadan dolayıdır :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

arkadaşlar bende 7 haftalık hamileyim ve yaklaşık 3 gündür kahverengi ve az bi şekilde akıntım oluyor çok korkuyorum ilk bebeğim doktor şiddetli bi kanama olmadan gelmene gerek yok dedi ama yazdıklarınızı okyunca korkmaya başladım aceba dış gebelik olabilirmi ve bişeyler için geç kalmış olmak istemiyorum lütfen deneyimlerinizi yazın bu tür akıntı mutlaka bişeylerin yolunda gitmediinini belirtisimi normal olamazmı lütfen arkadaşlar yazın en azından içim rahat eder :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Benim de 4. haftadan itibaren kahverengi akıntım başladı. Test yaptırmasaydım regl olacam sanırdım. Dr. progestan verdi. 1 kutu kullandım. İlacı kestiğimin ertesi günü kanama başladı. Ama bebeğin kalp atışları normaldi. O kanama neden oldu bilmiyorum ama 15 gün sürdü. Bol sıvı tüketin ve mümkün olduğunca tuvalet ve banyo dışında kalkmayın. 3 ay yattım. Ayaklarımın altına yastık koydum. Bir daha ne kanamam oldu ne lekelenmem. Ama eğer dolaşsaydım bebeğimi kaybedeceğime de eminim. Şimdi 33. haftadayım. İnşallah sizler de bebeğinizi sağlıkla büyütürsünüz. Ne kadar yıpratıcı bir dönemdir biliyorum. İnsan hamileliğine sevinemiyor, sevinmek istemiyor. İnşallah yakında hepsi geçer.:emir_bebek:

off benimde aynısı ve ben ikinci trimestera girdiğim halde kahverengi akıntıya döndü.ılk başta koyu renkli bi kanamam oldu sonra açık renge döndü.Hemen o gün doktora gittim.Bebek ve gebelik gayet normal görünüyordu.Kalp atışlarını da duyduk.Kanamanın nedeni ne idi bilmiyorum.Doktor progeston verip 10 gün rapor verdi.hala ara ara kahverengi lekelenmem oluyor.

Benim de 4. haftadan itibaren kahverengi akıntım başladı. Test yaptırmasaydım regl olacam sanırdım. Dr. progestan verdi. 1 kutu kullandım. İlacı kestiğimin ertesi günü kanama başladı. Ama bebeğin kalp atışları normaldi. O kanama neden oldu bilmiyorum ama 15 gün sürdü. Bol sıvı tüketin ve mümkün olduğunca tuvalet ve banyo dışında kalkmayın. 3 ay yattım. Ayaklarımın altına yastık koydum. Bir daha ne kanamam oldu ne lekelenmem. Ama eğer dolaşsaydım bebeğimi kaybedeceğime de eminim. Şimdi 33. haftadayım. İnşallah sizler de bebeğinizi sağlıkla büyütürsünüz. Ne kadar yıpratıcı bir dönemdir biliyorum. İnsan hamileliğine sevinemiyor, sevinmek istemiyor. İnşallah yakında hepsi geçer.:emir_bebek:

sağlıkla kucağına al canım inşalah içimi rahatlattı biraz

bende yazmamışım bir daha
kesemizi gördük pazartesi günü 7buçuk mm di iğneye haplara devam ediyodum
cuma günü çok kanmaam oldu bildiğiniz kırmızı bi yeriniz keilmiş gibi ama çok şükür kese yerindeydi
salı günü merak edip gittik bebek 2 buçuk mm di ve kalbi atmaya başlamıştı lekelerim hala devam ediyo kahverengi arada kırmızı
su içiyorum bol bol hep yatıyorum ayaklarımı sıcak tutuyorum sancım oluyo belimin açık kalmamasına dikkat ediyorum

merhaba arkadaslar ben yeniyim oncelikle gecmis olsun canim
sana kendi tecrubelerimi anlatayim ben 3kez asilama 4kez ivf den sonra bu 4.hamileligim normal yolla kaldim supriz oldu bize pozitif oldugunu ogrendikten 5-6 gun sonra basladi kahverengi lekelenmem bikac hafta devam etti sonra kirmizi adet kanamasi gibi kanamam oldu ve bikac parca geldi ben bebek gitti icerde bisey kalmissa belki kurtaj olayim diye hastaneye gittim kanamadan 6 saat sonra ultrosonda hayatimda ilk kez bebisimi ve kalbinin attigini gordum o gece hastanede kaldim suan 8+3um dun yine kontrolumuz vardi bebisim cok saglikliydi ve buarada kahverengi lekeler azar azar hep devam ediyor dr.um nun hic bi oneminin olmadigini soyluyor .RABBIM hepimize hayirlisiyla bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin amin.

kızlar yaklaşık 4 haftalık hamileyim salı günü kontrolüm var ama dün akşam ve bugün sabah açık kahverengi lekelenmem oldu korkuyorumm sizce napmalıyım

kızlar yaklaşık 4 haftalık hamileyim salı günü kontrolüm var ama dün akşam ve bugün sabah açık kahverengi lekelenmem oldu korkuyorumm sizce napmalıyım

benimde 6. haftada az bi lekenmem oldu şuanda 11 haftalık hamileyim geçenlerde yoğun bir şekilde kahve akıntım oldu benimde, korktum ve ertesi gün hemen doktora gittim. Doktor; korkmamam gerektiğini bazı gebeliklerde bu lekenmelerin olduğunu aşırı geldiğinde çok koyu ya da kan geldiğinde hemen ara ya da gel dedi. Herhangi bi ilaç vermedi ultrasondan da baktık bebeğim gayet iyiydi. Ama mutlaka sen yinede doktoruna danış ve dediklerini dikkate al çünkü kişiye göre değişebilen şeyler olabilir. Doktorum bir de bazı lekenmelerde hamilelikte idrar yolları enfeksiyonu çok sık görülürmüş ondan kaynaklı enfeksiyon intihabı olabilieceğini de söyledi.

X