gebelikte kavrengi akıntı gelmesi

barcli

ELVİN'İM ABLA OLUYOR
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
2.651
3
kızlar 6+4 günlük hamileyim sabahtan beri damla damla kahverengi akıntım var ne olabilir acaba bilen varsa yardımcı olabilir mi?

hayırlı olsun bebeğin cnm sanırım yerleşme kanaması. ama sen yine de dr una danış

cnm çok saol aradım doktorumu yat dedi yarın kontrole gidicem bakalım artık

Ya bunu söylemek istemem ama bende 1 ay önce düşük yaptım 4+2 günlüktü ve kahverengi akıntım oldu 2 gün sonra da kanama başladı.Acil de düşük tehlikesi olabilir dediler progestan verdiler malesef ertesi gün kürtaj oldum umarım bebeğini sağlıkla kucağına alırsın ayağının altına yüksekçe yastık koy ve bol bol yat...Allah gönlüne göre versin

benimde tam 4 haftalıkken 4 damla kahverengi akıntım olmuştu dr.um progestan verdi yat dedi ilişki temizlik v.s yasak dedi şimdi iyiyim 7 haftalık olduk bence dr.una git

ilk önce tebrikler canım,
gebelikte görülen kanamaların %50 si normal devam ederken % 50 düşük oluyormuş .yarın doktoruna git o muayene edip sana kanamanın kaynağını söyler . umarım bişi çıkmaz.

çok saolun kızlar umarım kötü bişi yoktur da allah bebeğimi bana bağışlar

canım gecmıs olsun sen dr gıt ve hıcbır ıs yapma ayaklarını yuksek bı yere koy yat ıns bısey olmaz guzel haberlerını beklıyozzzzz

cnm benimde 5-6 haftalıktı,böyle akşamüstü kırmızımsı kahverendi akıntı geldi birkaç kez,ertesi günde kanamam başladı,düşük yaptım,dr.una danışsaydın acilen,umarım senin öyle olmaz,Allah bebğini kucağına almayı nasip etsin inş.

kızlar 6+4 günlük hamileyim sabahtan beri damla damla kahverengi akıntım var ne olabilir acaba bilen varsa yardımcı olabilir mi?

canım sen hiç ayakta falan durma yarına kadar uzan.. çok sitres de yapma ağrın yoksa yarın git dokt ama ağrın varsa şidetli hiç durma git derim çok geçmiş olsuna.s.

çok geçmiş olsun .inşallah hiç bişeycik olmaz.yat ,uzat ayaklarınıda.yarında doktora git.bizleride haberdar et yarın olurmu

ben de de oldu hem de yaklaşık 1 ay kadar sonra kanama ama çok şükür 4 buçuk ayımız doldu sayılır şimdi herşey bitti temizlendi herhalde ama dr.bana o zaman sakın stres yapma olacağı varsa kimse engelleyemez dua et dedi tabi progestan kullandım 1-2 ay 3 kere de iğne yaptırdım kendini yorma ve sakın üzülme içini ferah tut ne kadar zor bişey olduğunu bilirim allah yardımcın olsun

çok sağolun kızlar yarın haberdar ederim sizi öptüm hepinizi

bendede hafif bi lekelenme oldu 6 haftalıkken dr progestan verdi bugun kontrole gittiğimde hapı 1 e indirmemi yavas yavas bırakmamı söyledi zaten leke falanda olmuyo su an stres yapma sakın oda etkiliyo unutma

kızlar doktorum progestan verdi onu kullanıyorum ve yatıroum şimdilik durum böle ama akıntı kesildi
ve kanamada yok umarım böle sorunsuz geçer saolun hepinize tşk ederim...

kızlar doktorum progestan verdi onu kullanıyorum ve yatıroum şimdilik durum böle ama akıntı kesildi
ve kanamada yok umarım böle sorunsuz geçer saolun hepinize tşk ederim...

canım geçmiş olsun çok sevindim birşeyin olmadığına sen ilacını kullan iş falan hiç yapma uzan dinlen sorunsuz bir hamilelik geçirirsin bazen böyle aksaklıklar olabiliyor kendine çok iyi bakŞeniz

canım geçmiş olsun çok sevindim birşeyin olmadığına sen ilacını kullan iş falan hiç yapma uzan dinlen sorunsuz bir hamilelik geçirirsin bazen böyle aksaklıklar olabiliyor kendine çok iyi bakŞeniz

çok saol cnm umarım öle olur ve bebeğim beni bırakmaz a.s.

arkadaşlar bende 7 haftalık hamileyim ve yaklaşık 3 gündür kahverengi ve az bi şekilde akıntım oluyor çok korkuyorum ilk bebeğim doktor şiddetli bi kanama olmadan gelmene gerek yok dedi ama yazdıklarınızı okyunca korkmaya başladım aceba dış gebelik olabilirmi ve bişeyler için geç kalmış olmak istemiyorum lütfen deneyimlerinizi yazın bu tür akıntı mutlaka bişeylerin yolunda gitmediinini belirtisimi normal olamazmı lütfen arkadaşlar yazın en azından içim rahat eder :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım dış gebelik olmaz leke düşük tehlikeside olailir
yada kese büyümeye çalıştığı çin amarlrda kasılmalar olabilirmiş bi arkadaşıma öyle demişti eğer leken devam ederse git progesteron falan versin ama kan görmediğin süece korkulacak bişey yok. herşeyin başı dinlenmek uzan canım
bende 5 haftadayıım muhemelen bugün gidip keseyi görücez . bi öncekinde lekelenmem kanamam olmuştu uzun b süre 7. haftada gelişmedi bebek kürtaj oldum 4. ayda yine kaldım ve yine şuan lekelenmem var hem progesteron kullanıyorum hemde iğne vurulluyorum

X