Hamile Kalmak Için Ipuçlari

ebru61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2008
23
1
MRB ARKADAŞLAR İLK KEZ YAZIYORUM.BİLGİLERİMİ SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.ARANIZDA HAMİLE KALMAK İSTEYEN VARSA:1-PATATES MAYDONOZ VE ÇEKİRDEKTEN UZAK DURACAK.2-CİNSEL İLİŞKİDEN SONRA KALÇALARINIZI ALTINA YASTIK KOYACAKSINIZ.3-BENİM YUMURTALARIM TEMBELDİ VE GONAPHENE İLACI İLE İLK DENEMEMDE HAMİLE KALDIM.4-VE EN ÖNEMLİSİ DUA ARKADAŞLAR Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” Yani: “Rabbim! Bana tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.BU DUAYI DİLİNİZDEN EKSİK ETMEYİN.ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.:nazar:

Arkadaşım bu gonaphene ilacı ne amaçlı kullanılmış çok merak ettim... Ben hamile kalmak istediğimden dra gittim bana folbiol folikasit için gerekli hap verdi. Zaten her hamileliği düşünen bayan çocuğun beyin gelişimi için hamilelikten 3 ay önce kullanırmış. Ama bu senin ilacın adını hiç duymamıştım.

canım herkes kullanabiliyomu acaba bu ilacı yani hemen hamile kalmak isteyenler

kızlar bu ilacı dr veriyor... ve yumurta gelişimini sağlanıyor... yumurta 19-20 mm ve ya üzerinde büyüdüyse yumurtalar çatlatma iğnesi veriliyor... lütfen dr danışmadan kullanmayın ... ve dr takibi gerekiyor.. ve dr size ilişki günü öneriyor...dilerim tez zaman da hepimiz bebeklerimize kavuşuruz...

ebru ganapheni ne şekilde kullandın.ne zamana kadar kaç tane
mrb gonapheni adetimin 3.günü günde iki tane kullandım ve ben adettimden sonra hergün bir kez ilişkiye girdim ve ilk kullanımda hamile kaldım.:nazar: he bu arada vucuduna ilk duş alırken karın bölgene soğuk sonra sıcak su tut vucudundaki hücreler harekete geçsin ben ilişkiden önce yaptım ve sabah duş aldığımdada yaptım...:nazar:

Arkadaşım bu gonaphene ilacı ne amaçlı kullanılmış çok merak ettim... Ben hamile kalmak istediğimden dra gittim bana folbiol folikasit için gerekli hap verdi. Zaten her hamileliği düşünen bayan çocuğun beyin gelişimi için hamilelikten 3 ay önce kullanırmış. Ama bu senin ilacın adını hiç duymamıştım.
mrb ben folik asitte kullanıyorum glukofende ve progestonda.gonophene yumurta geliştirici benim yumurtalarım biraz tembeldi ve adetim düzensizdi dr onu verdi.:nazar:

canım herkes kullanabiliyomu acaba bu ilacı yani hemen hamile kalmak isteyenler
mrb canım ben hormon testi yaptım yumurtalarım biraz tembeldi.dr verdi yumurta geliştirici olarak.bende adet düzensizliğide vardı.bu hapın yan etkisi ve zaraı yokmuş başka drlarada sordum internette:nazar:

kızlar bu ilacı dr veriyor... ve yumurta gelişimini sağlanıyor... yumurta 19-20 mm ve ya üzerinde büyüdüyse yumurtalar çatlatma iğnesi veriliyor... lütfen dr danışmadan kullanmayın ... ve dr takibi gerekiyor.. ve dr size ilişki günü öneriyor...dilerim tez zaman da hepimiz bebeklerimize kavuşuruz...
mrb bana çatlatma iğnesi vurmadılar bu ilaca kullandıktan sonra iğneye gerek yok dediler.
:nazar:

X