bel fıtığı yüzünde normal doğum yapamayan var mı

silver32

sütdanasınınanası
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2007
97
0
kızlar bugün doktoruma fıtık problemim olduğunu söyleyince suratı buruştu yarın bi nörologla görüşüp ondan onay almam gerektiğini söledi bacağımdaki asırı agrının fıtıktan kaynaklandığını biliyordum son zamanlarda sabah yataktan kalkamaz oldum agrıdan aranızda bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı

canım benim yok ama geçenlerde hastaneye kontrole gittiğimde bir hamile bayanla tanıştım sezeryana gelmiş ogün nedenini sordum o da bel fıtığından dolayı normal doğum yapamadığını sezeryan olmak zorunda kaldığını söylemişti.bayan da bu son bir daha hamle kalmak istemiyorum dedi bende daha yaşın genç yaparsın dedim ama o da hamileliği çok ağrılı geçtiğini söyledi bel fıtığından dolayı.
canım geçmiş olsun ALLAH YARDIMCIN OLSUN İNŞALLAH HAYIRLISIYLA FAZLA ACI ÇEKMEDEN BİTİRİRSİN HAMİLELİĞİNİ.

canım benim yok ama geçenlerde hastaneye kontrole gittiğimde bir hamile bayanla tanıştım sezeryana gelmiş ogün nedenini sordum o da bel fıtığından dolayı normal doğum yapamadığını sezeryan olmak zorunda kaldığını söylemişti.bayan da bu son bir daha hamle kalmak istemiyorum dedi bende daha yaşın genç yaparsın dedim ama o da hamileliği çok ağrılı geçtiğini söyledi bel fıtığından dolayı.
canım geçmiş olsun ALLAH YARDIMCIN OLSUN İNŞALLAH HAYIRLISIYLA FAZLA ACI ÇEKMEDEN BİTİRİRSİN HAMİLELİĞİNİ.

sağol canım ağrı cok oluyo bakalım cok sartlandırmıştım normal diye umarım sağlıkla gelir nisamm

X