Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara'da Bebek Bakıcısı Arayanlar Buraya

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
bende 11 aylık ogluma ariyorum bakici, universiteler civarinda oturuyorum, cepa alisveris merkezine yakın, eskisehir yolunda, kizilay veya ulustan odtu dolmuslariyla yada otobusleriyle geliniyor, veya yuzuncuyil girisinden gelinebilinir. sigara kullanmayan, daha once bebek bakmis referansi olan birini ariyorum.

ben keçiörende oturuyorum 2 kızım var 38 yaşındayım sigara kullanmıyorum ilgilenirseniz çalışma saatlerini ve şartlarınızı bildirirseniz görüşmek isterim teşekürler

meraba, daha once bebek bakim tecrubeniz oldumu acaba? calisma saatleri sabah 8 aksam 6 arasi, sadece hafta ici. Bebegin utusu, yemegi, bebekle ilgili hersey, belki etrafi toplama. Fiyat 850 arti yol.

ben keçiörende oturuyorum 2 kızım var 38 yaşındayım sigara kullanmıyorum ilgilenirseniz çalışma saatlerini ve şartlarınızı bildirirseniz görüşmek isterim teşekürler

iyi günler daha önce bebek bakmadım ama kendi çocuklarımı ben büyüttüm özelden mesaj gönderemiyorum ama görüşmek isterim sizede uygunsa teşekürler

merhabalar.. bu msjı annem adına yazıyorum..
annem 49 yaşında 4 çocuk büyüttü.2 oğlan 2 kız(ikizler). bu arada ikiz çocuklarından biriyim benn.. çocukları çok sever ve çocuklar da genelde annemi çok sever.. annem daha önce 2 kere çocuk bakıcılığı yaptı. keçiören subayvelerinde oturuyor. evde gündüzleri ikizim ve annem haricinde kimse olmuyor.ikizim de sadece günün belli bir kısmında evde..
annem kendi evinde bakarsa çocuğunuza ,çok daha memnun olacağını söyledi.(akşama yemeğini yapmak için).gene de illaki kendi evinde baktırmak isteyenlerle ayrıntılı görüşebiliriz.

Selamlar bende subayevlerinde oturuyorum mümkünse acil olarak görüşmek istiyorum.13 aylık bir oğlum var birde 4 yaşına girecek kızım var Kızım eylül de okula başlıyacak ben şu an evden çalışıyorum part time mümkünse özel mailime cevap verebilirseniz sevinirim sanırım buradan telefon numarası yazamıyoruz. Koşulları konuşalım bir tanışalım uygunsanız saygılar (banuguven116@hotmail.com)

merhaba,

benim 10 aylık bir kızım var. akdere semtinde oturuyoruz. şu anda kızıma babannesi bakıyor. fakat getirip götürmek zor oluyor ve bizde bir bakıcı arıyoruz. eğer ilgilenirseniz sizinle bu konu hakkında görüşmek istiyorum.

mhb bende daha önce çocuk baktım çocukları çok severim görüşmek isterseniz konuşalım

merhaba,

benim 10 aylık bir kızım var. akdere semtinde oturuyoruz. şu anda kızıma babannesi bakıyor. fakat getirip götürmek zor oluyor ve bizde bir bakıcı arıyoruz. eğer ilgilenirseniz sizinle bu konu hakkında görüşmek istiyorum.

görüşmek isterseniz konuşalım

Merhaba, Mayıs ayında 5,5 aylık olacak bebeğime bakacak ve ufak tefek ev işlerinde yardımcı olabilecek bayan arıyorum. ilgilenirseniz lütfen irtibata geçin....

merhaba,bakıcının kendi evimde bakmasını tercih ediyorum. 4 yaşında kreşe giden bir oğlum var. kreş dönüşü evde biri olsun istiyorum. Konutkent e gelebilecek temizi titiz ve tecrübeli istekliler ile gorüsmek isterim.

merhaba ben ümitköyde oturuyorum konutkente gelebilirim özelden iletişim kurmanızı bekliyorum:)

38 yaşındayım iki kızım var çocukları çok seviyorum maddi sıkıntılarımda var şu ara bir bakanlıkta çalıştım sağlığım yerinde daha önce çocuklarada baktım busra-nalan@hotmail.com mail adresim saygılarımla nalan

ankara keçiörente ikamet ediyorum iki kızım var çocuklara bayılıyorum bebek on yıl kamu kurumunda çalıştım beş yıl bebek baktım ilgilenirseniz sevinirim

Selamlar bende subayevlerinde oturuyorum mümkünse acil olarak görüşmek istiyorum.13 aylık bir oğlum var birde 4 yaşına girecek kızım var Kızım eylül de okula başlıyacak ben şu an evden çalışıyorum part time mümkünse özel mailime cevap verebilirseniz sevinirim sanırım buradan telefon numarası yazamıyoruz. Koşulları konuşalım bir tanışalım uygunsanız saygılar (banuguven116@hotmail.com)

selam msjınızı yeni gördüm. annem 1 haftalığına muğlaya gitti. onunla bi konuştuktan sonra mailinize telefon numarası bırakmayı düşünüyorum..görüşmek üzere :)

Merhaba ismim Meltem 24 yaşındayım 2 yıllık üniversite mezunuyum. Sigara gibi alışkanlıklarım yok. Bebekleri çocukları çok seviyorum ve bakıcılık yapmak istiyorum. Ancak 16 aylık olan kızımla birlikte çalışmak istiyorum. Çünkü paraya ihtiyacımız var ve bebeğimi bırakabileceğim kimse yok. Kızım çok akıllık bir bebek olduğu için sıkıntı yaşamayacağımdan eminim. Evimde ya da evinizde bakabilirim. Güvenilir birine bebeğinizi emanet etmek istiyorsanız mesajınızı bekliyorum. İyi günler

merhaba, 9 aylık kızım için evimde saat 08:00-18:00 saatleri arasında bakıcılık yapacak, referans gösterebilecek bakıcı arıyorum. Çankaya, yıldız son durakta oturuyorum.

Meraba , ismim Ayşegül ilanınınz hala geçerli ise ;

Keçiören merkezde oturuyorum.

45 yaşındayım.

2 yetişkin çocuk annesiyim.

8 yıllık çocuk bakıcılığı deneyimim ve kuvvetli refranslarım var.

Haftanın 5 günü ( hafta içi ) çalışmayı tercih ediyorum.

eğer size de uygun ise cevapınızı bekliyorum.

mayıs ayından itibaren 6 aylık olacak bebeğim için bakıcı arıyorum. temiz, güvenilir, çocukları seven 40 yaş ve üstü, sigara içmeyen, referansı olan, saat 08:00- 19:00 saatleri arasında çalışabilecek bayanlar özelden mesaj göndererek telefonlarını iletirlerse sevinirim. (evim beşevler metro istasyonu ve kavşağa 5 dk uzaklıktadır)

Merabalar ilanınız hala geçerliyse ismim Aysegül 45 yaşındayım 8 senedir bebek bakıcılığı yapıyorum çalıştığım 2 doktor aileden referans verebilirim daha önce sizin oturduğunuz mahallede 9 ay çalıştım bebek doğduğunda başlamıştım ben K.Örenin ilk girişinde oturuyorum sizin istediğiniz çıkış saatinde esneme olabilirmi birde haftanın kaç günü düşünüyorsunuz acaba düşünürseniz buraya yazınız.tşkr:emir_bebek::KK16:

meraba bakıcı bulabıldınız mi bensenem

Merabalar ilanınız hala geçerli ise çalışma sasatlerini ve nerede ikamet ettiğinizi birde haftanın kaç günü istediğiniz bilgilerini yazarsanız iyi olur.tşkr:KK5:

meraba bakıcı bulabıldınız mi bensenem

Merabalar ilanınız hala geçerli ise çalışma sasatlerini ve nerede ikamet ettiğinizi birde haftanın kaç günü istediğiniz bilgilerini yazarsanız iyi olur.tşkr:KK5: bu mesaj handeg için

sincanda oturuyorum 25 yaşındayım sağlık meslek lisesi ve önlisan mezunuyum ablam çalıştıgı için yegenlerime ben baktım çocukları çok severım gereginden fazla ilgi gösteririm ilgilenen olursa buraya yazabilir

Merabalar ilanınız hala geçerli ise çalışma sasatlerini ve nerede ikamet ettiğinizi birde haftanın kaç günü istediğiniz bilgilerini yazarsanız iyi olur.tşkr:KK5: bu mesaj handeg için

merhaba ben senem kendi evimde bakmakmak istıyorum hafta içi diye düsünüyorum vedatdalokokay<türközü< tarafında oturuyorum detaylı gorusebılırız sız nerde oturuyorsunuz hafta sonlarıdamı dusunuyorsunuz

Son düzenleme:
Merabalar ilanınız hala geçerliyse ismim Aysegül 45 yaşındayım 8 senedir bebek bakıcılığı yapıyorum çalıştığım 2 doktor aileden referans verebilirim daha önce sizin oturduğunuz mahallede 9 ay çalıştım bebek doğduğunda başlamıştım ben K.Örenin ilk girişinde oturuyorum sizin istediğiniz çıkış saatinde esneme olabilirmi birde haftanın kaç günü düşünüyorsunuz acaba düşünürseniz buraya yazınız.tşkr:emir_bebek::KK16:

Ben Ayşegül özelden tel göndermeyi beceremedim ilanınız hala geçerli ise yukarıdaki başlığımla beni bulabilirsin .tşkr:KK34:

X