Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara'da Bebek Bakıcısı Arayanlar Buraya

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
slm ankara urunkentte oturuyorum.20 aylık oğluma evimzde bakıcı arıyoruz.ilgilenenler buradan msj atabilr.bakıcı adayı 8,18 saatleri hafta içi çalışacak.

merhabalar,seyranbağlarında oturuyorum.yaşım 22.anadolu çocuk gelişimi mezunuyum,kreş öğretmeniyim.önlisans okuyorum.2yıl kreşte staj yaptım.aile dostumuzun çocuğuna baktım 3 sene kreş ara dönemlerinde.çocuklara,bebeklere aşığım.staj döneminde kreşe yeni başlayan öğrencilerin çoğunu ben motive ettim annelerinin yerini asla tutamam ama annelerinin eksikliğini hissettirmedim,2günde alıştılar çok şükür.başlık bakıcı olarak açılmış fakat ben yaşına uygun hedef ve amaçlara uygun olarak kreşte ne yapılıyorsa şarkı,şiir,faaliyet eşliğinde gün geçirmek istiyorum.sonuç olarak tv karşında yemek yedirip,gün boyu oyuncakların arasında oynayan bir çocuğun huysuz olması annesini özleyip ağlaması kadar doğal bir şey yok.annesini uğurlarken bile gülüp oynasın eksikliğini hissetmesin istiyorum.ben bakıcılığı bir iş meslek olarak görmedim görmekte istemiyorum.genç olmam ve diğer referanslı 22 bu işi yapmış insanlara aşık atamam fakat ben eğitimini aldım.hafta'da 3-4-5gün tercihimdir.sevgiler.

eğer hala ilgileniyorsanız görüşmek isterim yakınım size semt olarak kırkkonaklar birlik civarındayım.
Tel 0 532 647 2231

Merhaba, 10 aylik kizima kendi evimde hafta ici tam zamanli bakacak birini ariyorum. Yasamkent'te oturuyorum. Sincan veya Elvankent tarafindan geleceklere servis ayarlanabilir.
tel : 536 551 90 62

Merhabalar,seyranbağlarında oturuyorum.yaşım 22.anadolu çocuk gelişimi mezunuyum,kreş öğretmeniyim.önlisans okuyorum.2yıl kreşte staj yaptım.Aile dostumuzun çocuğuna baktım 3 sene kreş ara dönemlerinde.Çocuklara,bebeklere aşığım.Staj döneminde kreşe yeni başlayan öğrencilerin çoğunu ben motive ettim annelerinin yerini asla tutamam ama annelerinin eksikliğini hissettirmedim,2günde alıştılar çok şükür.Başlık bakıcı olarak açılmış fakat ben yaşına uygun hedef ve amaçlara uygun olarak kreşte ne yapılıyorsa şarkı,şiir,faaliyet eşliğinde gün geçirmek istiyorum.Sonuç olarak tv karşında yemek yedirip,gün boyu oyuncakların arasında oynayan bir çocuğun huysuz olması annesini özleyip ağlaması kadar doğal bir şey yok.Annesini uğurlarken bile gülüp oynasın eksikliğini hissetmesin istiyorum.Ben bakıcılığı bir iş meslek olarak görmedim görmekte istemiyorum.Genç olmam ve diğer referanslı 22 bu işi yapmış insanlara aşık atamam fakat ben eğitimini aldım.Hafta'da 3-4-5gün tercihimdir.Sevgiler.

Merhaba, Yasamkent'te oturuyorum. 10 aylik kizima kendi evimde hafta ici tam zamanli bakacak birini ariyorum. Yeni uye oldugum icin ozelden mesaj atamadim.
tel : 536 551 90 62

MERABALAR ANKARADA K.ÖRENİN GİRİŞİNDE KALABADA OTURUYORUM. Güvenilir ve çok temiz düzenli sorumluluğunu bilen bir bakıcıya ihtiyacı olan yokmu? internet ortamı diye çekinmeyin bende sizin gibi bir anneyim bana kolay ulaşabilin diye internette sürünüyorum.. 45 yaşındayım ismim Ayşegül 8 senedir sevdiğim için ve aileme katkıda bulunayım diye bakıcılık yapmaktayım referans verebilirim evliyim eşim memur 2 yetişkin çocuk annesiyim birde 8 aylık torunum var bu arada iyi bir iş bulana kadarda torunumla ilgileniyorum ben hafta içi 5 gün çalışmayı düşünüyorum ( ayrıca sizlere yardımcı olmak için çok acil ve istisnai durumlarda gerek ve çok ihtiyaç duyulduğu zamanlarda yatılıda kalabilirim ) Beni ve ailemi tanımak için yani eşimle beni evde 2 kişiyiz evimede gelip misafirim olabilirsiniz.M.E.B.lojmanlarında oturuyoruz.( açık bir bayanım ) ( tel.05422312143 )

Son düzenleme:
MERABALAR ANKARADA K.ÖRENİN GİRİŞİNDE KALABADA OTURUYORUM. Güvenilir ve çok temiz düzenli sorumluluğunu bilen bir bakıcıya ihtiyacı olan yokmu? internet ortamı diye çekinmeyin bende sizin gibi bir anneyim bana kolay ulaşabilin diye internette sürünüyorum.:KK1:. 45 yaşındayım ismim Ayşegül 8 senedir sevdiğim için ve aileme katkıda bulunayım diye bakıcılık yapmaktayım referans verebilirim evliyim eşim memur 2 yetişkin çocuk annesiyim birde 8 aylık torunum var bu arada iyi bir iş bulana kadarda torunumla ilgileniyorum ben hafta içi 5 gün çalışmayı düşünüyorum ( ayrıca sizlere yardımcı olmak için çok acil ve istisnai durumlarda gerek ve çok ihtiyaç duyulduğu zamanlarda yatılıda kalabilirim ) :KK16: Beni ve ailemi tanımak için yani eşimle beni evde 2 kişiyiz evimede gelip misafirim olabilirsiniz.M.E.B.lojmanlarında oturuyoruz.( açık bir bayanım ) ( tel.05422312143 ) :emir_bebek::KK55:
İhtiyacı olan yokmuuu? :KK5:

MERABALAR ANKARADA K.ÖRENİN GİRİŞİNDE KALABADA OTURUYORUM. Güvenilir ve çok temiz düzenli sorumluluğunu bilen bir bakıcıya ihtiyacı olan yokmu? internet ortamı diye çekinmeyin bende sizin gibi bir anneyim bana kolay ulaşabilin diye internette sürünüyorum.. 45 yaşındayım ismim Ayşegül 8 senedir sevdiğim için ve aileme katkıda bulunayım diye bakıcılık yapmaktayım referans verebilirim evliyim eşim memur 2 yetişkin çocuk annesiyim birde 8 aylık torunum var bu arada iyi bir iş bulana kadarda torunumla ilgileniyorum ben hafta içi 5 gün çalışmayı düşünüyorum ( ayrıca sizlere yardımcı olmak için çok acil ve istisnai durumlarda gerek ve çok ihtiyaç duyulduğu zamanlarda yatılıda kalabilirim ) Beni ve ailemi tanımak için yani eşimle beni evde 2 kişiyiz evimede gelip misafirim olabilirsiniz.M.E.B.lojmanlarında oturuyoruz.( açık bir bayanım ) ( tel.05422312143 )

Ne kadar fiat istiyorsunuz

ne kadar fiat düşünüyorsunuz acaba

DİYALA. hnm meraba ilgilendiğiniz için tşkr ederim zaten ben baktığım bebeklerin evine gidiyorum nerede oturuyorsunuz acaba ? fiyata gelince tellofon edin öyle konuşalım saygılarımla. :KK16::emir_bebek:

Son düzenleme:
merhabalar.etimesgutta oturuyorum.öğretmenim 15 aylık bir kızım var.kızıma evimde bakacak güvenilir,sevgi dolu sabırlı bir bakıcı arıyorum.

Merhabalar,
Şuan baktığım bebişimin kreş yaşı gelmesi dolayısıyla yollarımız ayrılıyor.
Bu sebeple bakıcı arayan aileler arıyorum bende. Daha önce baktığım bebeklerin ailelerinide referans gösterebilirim.
Evliyim 2 kızım var 29-23 yaşlarında

DİYALA. hnm meraba ilgilendiğiniz için tşkr ederim zaten ben baktığım bebeklerin evine gidiyorum nerede oturuyorsunuz acaba ? fiyata gelince tellofon edin öyle konuşalım saygılarımla. :KK16::emir_bebek:
Meraba hanfendi çok güvenilir insanlarız güveninizi kazanmak ve beni daha yakından tanımak isterseniz evimede gelip misafirim olabilirsiniz:KK16: özel mesaj atamadım limiti doldurmamışım alo derseniz görüşürüz saygılarımla.:emir_bebek:

MERABALAR ANKARADA K.ÖRENİN GİRİŞİNDE KALABADA OTURUYORUM. Güvenilir ve çok temiz düzenli sorumluluğunu bilen bir bakıcıya ihtiyacı olan yokmu? internet ortamı diye çekinmeyin bende sizin gibi bir anneyim bana kolay ulaşabilin diye internette sürünüyorum.:KK1:. 45 yaşındayım ismim Ayşegül 8 senedir sevdiğim için ve aileme katkıda bulunayım diye bakıcılık yapmaktayım referans verebilirim evliyim eşim memur 2 yetişkin çocuk annesiyim birde 8 aylık torunum var bu arada iyi bir iş bulana kadarda torunumla ilgileniyorum ben hafta içi 5 gün çalışmayı düşünüyorum ( ayrıca sizlere yardımcı olmak için çok acil ve istisnai durumlarda gerek ve çok ihtiyaç duyulduğu zamanlarda yatılıda kalabilirim ) :KK16: Beni ve ailemi tanımak için yani eşimle beni evde 2 kişiyiz evimede gelip misafirim olabilirsiniz.M.E.B.lojmanlarında oturuyoruz.( açık bir bayanım ) ( tel.05422312143 ) :emir_bebek::KK55:

hani güvenilir bir bakıcıya ihtiyacı olan anneler yokmuuu? Ankaranın bütün semtleri çok uzak olmaması kaydıyla tercihimdir saygılarmla.:KK5:

Son düzenleme:
X