Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara'da Bebek Bakıcısı Arayanlar Buraya

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
merhabalar, ben 2 hafta içinde doğum yapacam.şubat ayına kadar evdeyim daha sonra işe başlamam gerekecek. oğlumuza bakabilecek deneyimli birini arıyoruz. nerede oturduğunuzu ve yaşınızı öğrenebilir miyim?

Merhabalar, mesajınızı geç gördüm.sanırım oğlunuz doğmuştur:)Size özelden mesaj yazacağım.Ben Saimekadın - Mamak'ta oturuyorum.Şartları görüşmek isterim.

merhaba, ben uzun süredir iş arıyorum. daha önce resmi olarak çocuk bakıcılığı yapmadım ama tanıdıkların çocuklarına çok baktım.çocukları kendimi bildim bileli çok sevdiğim için gönüllü olarak akrabalarımızn çocuklarına bakmıştım.. bu bi refarans olur mu bilmem ama gerçekten bu işi yapabileceğimi düşünüyorum.
yaşımı sorun etmeyen biriyseniz özelden irtibata geçin lütfen.
mamak akderede oturuyorum. 9 aylık evliyim.ve bu işe gerçekten ihtiyacım var :KK17:.şimdiden teşekkürler

ankara eryamandayım,ünv mezunuyum.bir kızım var 8 yaşında...bebişleri,çocukları çok seviyorum,bakıcılık yapabilirim...arabamda var...:nazar:

merhaba bende ankara gop ta oturuyorum .iş bulabildiniz mi bilmiyorum ama yine de şansımı denemek istedim. eğer hala iş bulamadıysanız irtibata geçebilirmiyiz.

Merhaba,
Benim 4 aylık bebeğim var. Güvenilir, samimi, vicdan sahibi, sigara içmeyen, tercihen daha önce çocuk bakmış bir 2. anneye ihtiyacım var. Evim çayyolunda. ilgilenenlerle görüşmek isterim.

5 aylık kızıma bakacak ve ev işlerinde bana yardımcı olacak 30-40 yaşlarında sigara kullanmayan yatılı bayan aramaktayım.

merhabalar, ben 2 hafta içinde doğum yapacam.şubat ayına kadar evdeyim daha sonra işe başlamam gerekecek. oğlumuza bakabilecek deneyimli birini arıyoruz. nerede oturduğunuzu ve yaşınızı öğrenebilir miyim?

Merhaba. Ben 40 yaşındayım ve 2 çocuk annesiyim. Daha önce çocuk bakmışlığım da oldu, resmi bir şekilde değil ama çok seviyorum çocukları.. Çankaya-Esat'ta oturuyorum. Acil iş arıyorum. Detaylı bilgi için sizinle konuşmayı isterim..

Merhaba,
Benim 4 aylık bebeğim var. Güvenilir, samimi, vicdan sahibi, sigara içmeyen, tercihen daha önce çocuk bakmış bir 2. anneye ihtiyacım var. Evim çayyolunda. ilgilenenlerle görüşmek isterim.

merhaba ben şükran daha önce iki tane bebek bakmıştım izmirliyim üni. mezunuyum sigara asla kullanmam sitede ilanımda var ama ben yinede size yazmak istedim .bende çukurambarda oturuyorum ve acil olarak çalışmam gerekiyor görüşmek isterseniz mail atabilirsiniz hoşçakalın

6,5 aylık kızım var, yatılı Türkmen bakıcı arıyorum. nasıl bulacağımı bilmiyorum. yardımcı olabilecek biri var mı?
Teşekkürler

keşke yardımcı olabilseydim canımm..ama 2 tane türkmen gelinimiz var.. 1 i çok iyi ama diğeri biraz sert çıktı..daha doğrusu kendi çocuklarına bile bakamıyo. dövüp duruyo.. geneldebiraz kaba oluyolar.. hiç tavsiye etmem..:KK20: bunlar dışında başka tanıdık rus türkmen de tanıyorumm.. onlar da hep aynı.. neden türk düşünmüyorsun ki..

merhabalar'mesaj kotasini doldurmadigimdan konuya yaziyorum.
ankara turkuaz vadisi konutlarinda oturuyorum. yatili veya gunduzlu bakici ariyorum. XXXXXXXXXXXXX

merhaba ben şükran izmirliyim üni. mezunuyum sigara kullanmam.4 yıldır bakıcılık yapıyorum armadaya yakın oturuyorum size ve bebeğinize sağlıklı ve mutlu bir ömür dilerim eğer hala bakıcı arıyorsanız görüşebiliriz.hoşçakalın

Merhaba ben ankara çukurambar semtinde oturuyorum ufuk üniversitesi ve liva pastanesine yakın eğer bu civarda oturuyorsanız görüşebiliriz daha önce çocuk baktığım için deneyimim ve referansım vardır. yatılı düşünmüyorum ilgilenirseniz mesaj atabilirsiniz.

Merhaba, numaranızı verir misiniz hemen arıyım sizi, hemen görüşelim,

eğer hala bebek bakıcısı arayanınız varsa ankarada annem de bebek bakmak istiyor yaklaşık 12 senelik deneyimi var referans da verebilir

merhaba, 15 yıllık tecrübem ve referansım var.tercihen ikiz ebek bakımı istiyorum.Çocuk gelişimi mezunuyum.İlgilenirseniz mesaj yazın lütfen.İyi akşamlar.

merhaba, ben batıkent kardelendeyim. 15 aylık oğluma bakacak birini arıyorum. siz nerede oturuyorsunuz. çalışma saatleri 8.00-19.00. uygunsanız lütfen cevap yazın.

merhaba, 15 yıllık tecrübem ve referansım var.tercihen ikiz ebek bakımı istiyorum.Çocuk gelişimi mezunuyum.İlgilenirseniz mesaj yazın lütfen.İyi akşamlar.

merhaba, ben batıkent kardelende oturuyorum. oğlum 15 aylık. çalışma saatleri 8.00-19.00. sizin için uygunsa lütfen cevap yazın, görüşelim.

eğer hala bebek bakıcısı arayanınız varsa ankarada annem de bebek bakmak istiyor yaklaşık 12 senelik deneyimi var referans da verebilir

merhaba, 15 aylık oğluma evimde bakmak üzere birini arıyorum. evim batıkent kardelende. sizin için uygunsa görüşmek isterim.

Merhaba, numaranızı verir misiniz hemen arıyım sizi, hemen görüşelim,
iyi akşamlar özellikle hemen özür diliyorum mesajınızı şimdi gördüm.ankara dışında olduğum için eğer hala bakıcı arıyorsanız XXXXXXXXXXXXXXXXXX görüşmek dileğeyle sağlıklı ve mutlu günler

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar ben 36 yaşında bir bayanım. Ankara keçiörende oturuyorum. Evimde veya evinizde bebek bakmak istiyorum. Cocukları, bebekleri cok severim. Daha önce bir çok bebeğe baktım.Referans verebilirim. Keçiören ve civarı için iş görüşmelerine açıgım.

merhaba, ben batıkent kardelende oturuyorum. keçiörenin neresinde oturuyorsunuz? Çocuğuma evimde bakılmasını istiyorum. eğer uygunsa görüşmek isterim.

merhaba ben şükran izmirliyim üni. mezunuyum sigara kullanmam.4 yıldır bakıcılık yapıyorum armadaya yakın oturuyorum size ve bebeğinize sağlıklı ve mutlu bir ömür dilerim eğer hala bakıcı arıyorsanız görüşebiliriz.hoşçakalın

merhaba,
ben batıkentte oturuyorum. çocuğuma evimde bakılmasını istiyorum. armadadan gelip gitmeniz uygun olur mu? çalışma saatleri saat 8.00-19.00 arası. uygunsanız lütfen görüşelim.

Merhabalar,
Ben Balgat girişi Yüksel Sitesinde oturuyorum ve 13 aylık kızıma bakıcı arıyorum, hala iş arıyorsanız görüşebiliriz.

X