Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara'da Bebek Bakıcısı Arayanlar Buraya

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
nisan_06 ben eryamanda oturuyorum.ücret beklentiniz nedir.benim oğlum 6 aylık.bizde bakıcı arıyoruzz.ilgilenirseniz msj atabilirsiniz.yeni üye olduğum için ben msj yazamıyorum.

merhaba bende yeni üyeyim ve özelden msj atamıyorum eryaman da tam olarak nerede oturuyorsunuz. tam olarak nasıl irtibata geçebiliriz bilemiyorum burda çıkarmı bilmiyorum ama mail adresimi yazıyorum oraya numaranızı bırakırsanız görüşebiliriz sanırım. hotmail adresimi yolluyorum noktalı gözükmeyebilir.

mail: ***********

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba bende yeni üyeyim ve özelden msj atamıyorum eryaman da tam olarak nerede oturuyorsunuz. tam olarak nasıl irtibata geçebiliriz bilemiyorum burda çıkarmı bilmiyorum ama mail adresimi yazıyorum oraya numaranızı bırakırsanız görüşebiliriz sanırım. hotmail adresimi yolluyorum noktalı gözükmeyebilir.

mail: ***********

2.etapta oturuyorum.mail adresiniz de çıkmamış.ücret olarak ne düşünüyorsunuz.kaç yaşındasınız deneyiminiz varmı.sigara kullanıyormusunuz.çocuğunuz varmı.

2.etapta oturuyorum.mail adresiniz de çıkmamış.ücret olarak ne düşünüyorsunuz.kaç yaşındasınız deneyiminiz varmı.sigara kullanıyormusunuz.çocuğunuz varmı.

canım ücret konusunda hala aynı fıyatmı dıyosun
eger yukseltmeyı dusunursen goruselım kı o fıyata kapı komsu bıle bakmıyor artık arkadasım kapı komsusunun cocuguna 500e bakıyor yanı 2.etapı bılıyıorum arkadasımda orda eryaman centerın orda oda neyse karar verırsen burdayız allah kolaylık versın...

ben annem adına yazıyorum. biz iki kardeşiz ablam evli annem onun bebeğini büyüttü yiğenim şimdi 6 yaşında ve okula başladı. annem 49 yaşında sigara kullanmıyor ücret konusuna gelince belirlemiş olduğumuz net bir şey yok konuşularak anlaşılabilir diye düşünüyorum. aslen eskişehirliyiz ben mühendisim benim iş durumum nedeniyle ankaradayız. özel olarak nasıl iletişime geçebiliriz bilemiyorum mail adresimi gizlemişler özeldende msj atamıyorum ve sanırım tlf numarasıda yazsam çıkmıyor.

Merhaba sevgili anneler, size yardımcı olacağımı düşünüyorum ve inşallah memnuniyet garantisi veririm, çünkü ben bu işe yıllarımı verdim. Size hakkımda bilgi vereyim :
Ben 9 yıllık çocuk gelişim öğretmeniyim. Konya da sahibi olduğum 6 yıllık anaokulumu devren satarak Ankara'ya yerleştim. 1,5 yıldır buradaki özel anaokullarında öğretmenlik yaptım. Ama şimdi Tunalı daki evimde özel bakım ve eğitim hizmeti veriyorum. Bir kreş ve anaokulunda çocuğunuzun alabileceği bütün eğitimi ben evimde sadece 3-4 öğrenciye özel vereceğim. 8 yıllık şoförüm ve 2006 model arabamla servis imkanı da sunmaktayım. Eğitim kalitemle ilgili onlarca referans isim verebilirim. Bilgi için özelden de ulaşabilirsiniz

Merhaba,

Batıkent Kardelen'de oturuyoruz. 2 yaşında bir kızım ve 10 aylık bir oğlum var. Kızım doğduğundan beri bizimle birlikte olan bir ablam var ancak artık oğlum da büyüdüğünden ikisine aynı anda bakamıyor. Bebek bakımında ablama, çocuklar müsaade ettiği sürece de ev işlerinde bana yardımcı olabilecek 25-35 yaşlarında birini arıyoruz. (Yaş aralığı koymamın sabebi ablamla arada sürtüşme çıkmasını istememem, gençlerin onu kendi ablası olarak göreceğini düşünüyorum, yaş yakın olursa arada sürtüşme çıkar diye korkuyorum. Ama ben herkesle anlaşırım diyorsanız yaş farketmez :) )Tek istediğim uzun süreli çalışmaya istekli olunması. Kısa dönemlerde ablalarının değişmesi çocuklar açısından çok zor oluyor çünkü.

Bu siteden telefon yada mail adresi veremiyoruz. Özelden mesaj atma hakkım da yok. Düşünen olursa buradan yazışır sonra bir yerde buluşuruz :)

Gündüzlü olursa çalışma saatleri 8:00-19:30. Yatılı düşünen varsa da oturur konuşuruz, evim müsait neden olmasın :)

ben annem adına yazıyorum. biz iki kardeşiz ablam evli annem onun bebeğini büyüttü yiğenim şimdi 6 yaşında ve okula başladı. annem 49 yaşında sigara kullanmıyor ücret konusuna gelince belirlemiş olduğumuz net bir şey yok konuşularak anlaşılabilir diye düşünüyorum. aslen eskişehirliyiz ben mühendisim benim iş durumum nedeniyle ankaradayız. özel olarak nasıl iletişime geçebiliriz bilemiyorum mail adresimi gizlemişler özeldende msj atamıyorum ve sanırım tlf numarasıda yazsam çıkmıyor.

bana en az 4 yıl bakacak birini arıyorum.35-45 yaş aralığında olsun istiyordum.çocuk bakmak tahammül isteyen bi iş.sevgi emek ister.kendi torunu gibi sevecek sahip çıkıcak biri olmalı.annenizin yaşı bize uygun.biz eryaman 2. etapta oturuyoruz.siz nerde oturuyorsunuz.işiniz nedeniyle anneniz burdaymış kaç yıl daha burda olucak.dediğim gibi bize en az 4 yıl bakacak biri olması gerek.sonra bizi yarı yolda bırakmasını asla istemem. çocuğuma anneanne olucak çocuğumu çok sevecek biri olmalı.ücret olarak aklınızda illaki bi fiyat vardır bu konuda ne düşünüyorsunuz.bize 3 ay sonrası için bakıcı gerekiyor.bu süre sizede uyarmı.

MErhaba ben barış sitesinde oturuyorum, (eskişehir yoluna paralel, tobb ikiz kulelerin karşısı). 2 yaşındaki oğluma evimde bakabilecek ve fırsat bulduğunda da ev işlerine yardımcı olabilecek bir abla veya teyze arıyorum. yaşının 50'de yukarı olmasını istemiyorum çünkü çocuğum çok hareketli, ona yetişebilecek biri olması lazım. sadece hafta içi, hafta sonu olmayacak. güvenilr, temiz, titiz, referans verebilecek , dürüst, sigara içmeyen birini arıyorum. ilgilenenler lütfen buradan mesaj atsın, özelden mesaj henüz gönderemiyorum.

Merhaba,

Batıkent Kardelen'de oturuyoruz. 2 yaşında bir kızım ve 10 aylık bir oğlum var. Kızım doğduğundan beri bizimle birlikte olan bir ablam var ancak artık oğlum da büyüdüğünden ikisine aynı anda bakamıyor. Bebek bakımında ablama, çocuklar müsaade ettiği sürece de ev işlerinde bana yardımcı olabilecek 25-35 yaşlarında birini arıyoruz. (Yaş aralığı koymamın sabebi ablamla arada sürtüşme çıkmasını istememem, gençlerin onu kendi ablası olarak göreceğini düşünüyorum, yaş yakın olursa arada sürtüşme çıkar diye korkuyorum. Ama ben herkesle anlaşırım diyorsanız yaş farketmez :) )Tek istediğim uzun süreli çalışmaya istekli olunması. Kısa dönemlerde ablalarının değişmesi çocuklar açısından çok zor oluyor çünkü.

Bu siteden telefon yada mail adresi veremiyoruz. Özelden mesaj atma hakkım da yok. Düşünen olursa buradan yazışır sonra bir yerde buluşuruz :)

Gündüzlü olursa çalışma saatleri 8:00-19:30. Yatılı düşünen varsa da oturur konuşuruz, evim müsait neden olmasın :)

merhaba ben annem adına yazıyorum batıkentte çakırlar göbeğinde oturuyoruz sanırım sizde bize yakınsınız bende özelden msj atamıyorum. hafta sonları da mı geçerli bu saatler yoksa sadece hafta içi mi? bir de annem 49 yaşında bu sıkıntı olur mu sizin için?

bana en az 4 yıl bakacak birini arıyorum.35-45 yaş aralığında olsun istiyordum.çocuk bakmak tahammül isteyen bi iş.sevgi emek ister.kendi torunu gibi sevecek sahip çıkıcak biri olmalı.annenizin yaşı bize uygun.biz eryaman 2. etapta oturuyoruz.siz nerde oturuyorsunuz.işiniz nedeniyle anneniz burdaymış kaç yıl daha burda olucak.dediğim gibi bize en az 4 yıl bakacak biri olması gerek.sonra bizi yarı yolda bırakmasını asla istemem. çocuğuma anneanne olucak çocuğumu çok sevecek biri olmalı.ücret olarak aklınızda illaki bi fiyat vardır bu konuda ne düşünüyorsunuz.bize 3 ay sonrası için bakıcı gerekiyor.bu süre sizede uyarmı.

zaman ve sevgi konusunda sıkıntınız olmasın biz uzun süre ankaradayız. batıkent çakırlar göbeğinde bulunan yunus marketin üstünde oturuyoruz. annemin kendi torunu gibi seveceğinede şüpheniz olmasın. bunu zamanla sizde anlarsınız. fiyat karşılıklı olarak konuşularak anlaşılır. işyerinde bir arkadaşım bakıcısına 650 tl veriyor. siz sadece hafta içimi düşünüyorsunuz yoksa hafta sonuda dahil mi birde çalışma saatleri ne olacak belirtirseniz sevinirim.

yeni üyeyim 18 aylık kızım var bakıcı arıyorum dürüst güvenilir kızıma sevgi ve anlayışla yaklaşabilecek sigara içmeyen hafta içi çalışacak sabah 7,30 akşam 7,30 saatlerinde çalışabilecek yıllardır
haftalık düzenli temizliğe gelen temizlikçim var yemek yapmayacak çocukla ilgilenecek kendine güveni olan birine ihtiyacım var. Burdan msj atarsanız dışarda görüşüp tanışabiliriz.

selamlar
Ben cayyolunda oturuyorum 2 aylik bi oglum var bu hafta ici bir is gorusmesine gidecegim eger olumlu olursa ogluma bakicak bu civarda oturan yada cayyoluna gelebilcek birini ariyorum.

Merhaba,

y. ayrancıda oturuyorum ve oğluma bakmak için 2 ay kadar yarım zamanlı ve Mayıs'tan itibaren de tam zamnalı olmak üzere bakıcı arıyorum. Oğlum Mayıs'ta 12 aylık olacak.

Sigara kullanmayan, sevecen, ilgili, beslenme konusunda bilgili, oyun oynayarak keyifli saatler yaratabilecek, diksiyonu düzgün, temiz-titiz bir bayan olamsını arzu ediyorum.

:emir_bebek::emir_bebek:Merhaba sevgili anneler, size yardımcı olacağımı düşünüyorum ve inşallah memnuniyet garantisi veririm, çünkü ben bu işe yıllarımı verdim. Size hakkımda bilgi vereyim :
Ben 9 yıllık çocuk gelişim öğretmeniyim. Konya da sahibi olduğum 6 yıllık anaokulumu devren satarak Ankara'ya yerleştim. 1,5 yıldır buradaki özel anaokullarında öğretmenlik yaptım. Ama şimdi Tunalı daki evimde özel bakım ve eğitim hizmeti veriyorum. Bir kreş ve anaokulunda çocuğunuzun alabileceği bütün eğitimi ben evimde sadece 3-4 öğrenciye özel vereceğim. 8 yıllık şoförüm ve 2006 model arabamla servis imkanı da sunmaktayım. Eğitim kalitemle ilgili onlarca referans isim verebilirim. Bilgi için özelden de ulaşabilirsiniz

Cukurambar'da 8 aylık kiZim icin, deneyimli, referans verebilecek, bazen ev islerine de yardımcı olabilecek Bakici/yardımcı arıyorum.

1.5 ve 3 yasındaki 2 cocugumuza bakıcak deneyimli tecrubeli bebek bakıcısı aranmaktadır.tel: ********

Son düzenleyen: Moderatör:
eryaman olsaydı ben ilgilenirdim konuyla bende eryaman da cocuk bakmak için arıyorum Allah yardımcınız olsun iyi insanlarla karşılaşırsınız inş.

eryaman olsaydı ben ilgilenirdim konuyla bende eryaman da cocuk bakmak için arıyorum Allah yardımcınız olsun iyi insanlarla karşılaşırsınız inş.

Merhablar, Cayyolunda oturuyoruz ve 13 aylık kızımıza bakıcı arıyoruz. Eger dusunurseniz lutfen mesaj atın.

Merhablar, Cayyolunda oturuyoruz ve 13 aylık kızımıza bakıcı arıyoruz. Eger dusunurseniz lutfen mesaj atın

merhaba, ben Eryaman da oturuyom gidip gelmek zor olur diye düşündüm keşke sizin getirebilme imkanınız olsada evimde baksam benim 1 kızım var cokta musayitim aslın da :)

X