Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara'da Bebek Bakıcısı Arayanlar Buraya

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
ankara eryamandayım,ünv mezunuyum.bir kızım var 8 yaşında...bebişleri,çocukları çok seviyorum,bakıcılık yapabilirim...arabamda var...:nazar:

Merhabalar,
Ben Balgat girişi Yüksel Sitesinde oturuyorum ve 13 aylık kızıma bakıcı arıyorum, hala iş arıyorsanız görüşebiliriz.

merhaba;
ben ümitköyde galeria alışveriş merkezine yakın oturuyorum.2,5 aylık bebeğime bakabilecek sigara içmeyen,40-50 yaşlarında bebek bakımında tecrübesi olan birisini arıyorum.4-5 ay bende evde olucam daha sonrasında işe başlıycam mesai saatlerim 07.30-19.00 olacak.ilgilenenlerle görüşmek isterim.

merhabalar.. bu msjı annem adına yazıyorum..
annem 49 yaşında 4 çocuk büyüttü.2 oğlan 2 kız(ikizler). bu arada ikiz çocuklarından biriyim benn.. çocukları çok sever ve çocuklar da genelde annemi çok sever.. annem daha önce 2 kere çocuk bakıcılığı yaptı. keçiören subayvelerinde oturuyor. evde gündüzleri ikizim ve annem haricinde kimse olmuyor.ikizim de sadece günün belli bir kısmında evde..
annem kendi evinde bakarsa çocuğunuza ,çok daha memnun olacağını söyledi.(akşama yemeğini yapmak için).gene de illaki kendi evinde baktırmak isteyenlerle ayrıntılı görüşebiliriz.

Merhabalar,
Ben Balgat girişi Yüksel Sitesinde oturuyorum ve 13 aylık kızıma bakıcı arıyorum, hala iş arıyorsanız görüşebiliriz.

Merhaba , ilanınızı yeni gördüm eğer hala birini arıyorsanız görüşebiliriz . Ben Öveçlerde oturyorum , daha önce de çocuk baktım referans da verebilirim bu num bana ulaşabilirsiniz ............... veya şu e-mail adresten .................

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

merhaba ben şükran bende konyayolu üzerinde ufuk üni. çok yakın oturuyorum yani ulaşım sorunum yokizmirliyim daha öncede ankarada iki tane bebek büyüttüm refertans verebilirim asla sigara kullanmam.görüşmek isterseniz mail gönderebilirsiniz size ve bebeğinize ömür boyu sağlık ve sıhhat diliyorum.hoşçakalın

Merhaba, numaranızı verir misiniz hemen arıyım sizi, hemen görüşelim,

merhaba telefon numaramı yazıyorum ama editörlerce siliniyor sanırım tel no........................ iyi günler bende görüşmek isterim

Merhabalar,

merhaba size cevap yazmıştım ama okuyamadığınızı düşünerek tekrar yazıyorum.evim size yakın olduğu için bebeğinize bakabilirim diye düşünmüştüm görüşmek isterseniz diye tel no mu yazıyorum hoşçakalın iyi günler tel no ................

merhabalar ankara öveclerde ikamet etmekteyim.23 yaşındayım.liseden cocuk gelisimi mezunuyum .suanda da aöfde okulöncesi ögretmenligi okuyorum.2 sınıftayım.özel kreste ve kurum kreslerınde calısytım.güvenilir bi alienin cocuguna evlerine bakabilirim.oyun ablalıgıda yapabılırım.etüt ögretmnlgıde yaptım ilkokul ögrncilernede yardımcı etüd ögretmenligi yapbilirim.ulasmak isteynler bana hotmailden ........................ yada burdn msj atabiliırsiniz.saygılar

bayanlar telefon numarası mail adresleri vs. vermek yasak buda sizin iyiliğiniz için lütfen kurallara uyalım iletişiminizi özelden yapın...

merhaba, 15 yıllık tecrübem ve referansım var.tercihen ikiz ebek bakımı istiyorum.Çocuk gelişimi mezunuyum.İlgilenirseniz mesaj yazın lütfen.İyi akşamlar.

merhaba, cocuğum için özellikle tecrübeli ve eğitimli birni arıyorum. ilgilenirseniz batıkent kardelen de oturuyorum. sizin için uygunsa görüşmek isterim. tel no verilmiyor ama bana geri dönerseniz iletişim kurarız.

merhaaba size siteden ulaşmaya çalıştım ama olmadı eğer hala bakıcı arıyorsanız görüşebiliriz hoşçakalın

Merhaba arkadaşlar.bebeğim suan 5 aylık.öğretmenim ve ücretsiz izindeyim.uygun birini bulursam şubatta okula geri dönmek istiyorum.deneyimli en az lise mezunu,çocukları seven,sigara içmeyen ve benim evime gelecek bir bakıcı arıyorum.eğer bunlara uygun birini tanıyorsanız yada bu sizseniz tanışmak isterim.ankara/keçiören'de oturuyorum.sizlerden cevap bekliyorum.şimdiden teşekkür ediyorum.görüşmek üzere.

merhaba keçiören tepebaşında oturuyorum daha önce ikiz bebeklere baktım okula başladılar ilgilenirseniz özelden görüşelim

merhaba ben şükran bende konyayolu üzerinde ufuk üni. çok yakın oturuyorum yani ulaşım sorunum yokizmirliyim daha öncede ankarada iki tane bebek büyüttüm refertans verebilirim asla sigara kullanmam.görüşmek isterseniz mail gönderebilirsiniz size ve bebeğinize ömür boyu sağlık ve sıhhat diliyorum.hoşçakalın

Ben ozelden mail atmaya calıstım, kotam dolmadıgı icin atamadım nasıl konusucaz bilemedim.
cep telefonunu bir iki diye kodlayarak mı yollasan, engellenir mi acaba

merhaba, cocuğum için özellikle tecrübeli ve eğitimli birni arıyorum. ilgilenirseniz batıkent kardelen de oturuyorum. sizin için uygunsa görüşmek isterim. tel no verilmiyor ama bana geri dönerseniz iletişim kurarız.

dusunurseniz 13 aylık bebegimin bakımı icin iletisime gecebilirsiniz

Ben ozelden mail atmaya calıstım, kotam dolmadıgı icin atamadım nasıl konusucaz bilemedim.
cep telefonunu bir iki diye kodlayarak mı yollasan, engellenir mi acaba

merhaba benimde kotam dolmadığı için özelden mesaj gönderemiyorum .ama eğer civarda oturuyorsaniz bir saat belirleyip liva veya mado pastanesinde buluşup görüşebiliriz .tel no malesef veremiyoruz.yani ben başka bir çözüm bulamadım sizin içinde uygunsa bu şekilde yapabiliriz.hoşçakalın

keçiören tepebaşında oturuyorum bakıcı arayan var ise görüşebilirim

Merhaba
Keçiören Kuşcağızda oturuyorum. Bebeğim 8 aylık. 2 ay sonra işe başlayacağım ve evimde bebeğime bakacak bakıcı arıyorum.Bu civarda oturanlar varsa iletişime geçebilirlerse sevinirim. Bir de bu civarda bebek bakımı fiyatı ne kadar acaba. Bilgisi olan var mı?

Merhaba
Keçiören Kuşcağızda oturuyorum. Bebeğim 8 aylık. 2 ay sonra işe başlayacağım ve evimde bebeğime bakacak bakıcı arıyorum.Bu civarda oturanlar varsa iletişime geçebilirlerse sevinirim. Bir de bu civarda bebek bakımı fiyatı ne kadar acaba. Bilgisi olan var mı?

aradığınız özellikler nedir görüşmek isterim

X