cok kotu

KalenderMesrepim

Nirvana
Pro Üye
24 Kasım 2007
1.169
287
kislar cok kotu grip olsum usumeden duramıyorum yatıorumm sureklı ama cok hastayım bebegım 22 gunluk sadece anne sutu veriorum acaba sutumden gecermi bebegime??:nazar:

sütünden geçebilirmi bilmiyorum ama nefesinden geçme ihtimali çok yüksek tatlım ,fazla yaklaşma bebeğe mecburi aldığında kucağına maske tak.benim oğluşumda 1 haftalıktı ve hastanede yattı bu sürede bende grip olmuştum çocuğu taburcu etmeye gittiğimizde dr la görüştüm maske kullan bebeği kucağına almadan dedi.bu gün tam bir aylık oldu çiçeğim ve hiç bir şey olmadan kurtulduk teyzesi.kesinlikle maskesiz kucağına alma bebekler daha çabuk enfeksiyon kapıyorlar çok dikkat et annesi atlatırsınız allahın izniyle. çok geçmiş olsun canım.

canım geçmiş olsun çook dikkatli ol çünkü bende grip olmuştum ve bebegim daha 10 günlüktü ve benden geçti grip ve bronşiolit oldu 4 gün yogun bakımda yattı çook kötü günlerdi sakın emzirme dışında bebegine yaklaşma maske tak çook önemli sütle geçmez grip ama solunum yoluyla bebişine gecer. maske tak emzirme dışında bebegine yaklaşma ...

X