çatı muaynesi

benim son ayımda oldu.akıntım çok fazlaydı onun için acile gittigimde açılma varmı diye baktılar dukuzuncu ay olmadan bakmazlar ama sorun yoksa tabi,her hastane farklıdır bakan varsa bilmiyorum

sendemi korkuyorsun benim gibi bide ben çekiniyorum............:eek:

yaa aslında okadar cekinmiyorumda ne biliyim sonucta nasıl olucak ne kadar sokucak bakıcak canımız acıycakmı bilmedigimden biraz korkularım var burda bir arkadaşla biz aynı doktora gidiyoruzda catı muanesi olmuş o ama doktor diyip ebe bakmış o acıdan rahatım en azından doktor bakmıycak diye bizim doktor erkekte fisfisfis

biraz acıdı.saf saf gitmiştim bakcakları aklıma gelmemişti doktor aç deyince bi tuhaf oldum çekindim.sonraki kontrollerde alıştım mecburen.bunları düşünme takma kafana dakikalık olaylar bunlar hemen bitiyor

ende ağrıdan acile gitmiştim bir ara.hatırlayanlar vardır.
orda banada alttan muayene edicez dedi doktor.açılma olup olmadığına bakıcaktı.daha doğum için çok erken olduğu için kabul etmedim ben.zaten doktor istemezsen imza atabilirsin dedi,kabul ettim.vajinal muayene kabul etmiyorum diye imza attım,bide parmak bastırdılar.panik oldum birden ondan kabul etmedim.iyiki bişey falan olmadı,doğurmadım.nst ye bağlamışlardı...ama artık sona yaklaşıyoruz bu gibi durumlarda kabul etmeme sansımız yok kızlar..mecbur açacaz :roflol:

Bende haziranda gidicem ozman bakar ayın 25 inde kontrolüm var ama bakmaz sanırım.ama ne olur ne olmaz tedarikli olmak lazım.öyle açıp iyice içine bakmıyolarmış canım bacaklarının üstüne önlük örtüp bakmadan yapıyolarmış

bu çatı muaynesi benide tedirgin ediyor 2 ay kaldı doğumuma ne zaman yapılır bilmemki hem çekiniyorum hemde cnm yanarmı diyede korkuyorum ellemi yapılıyor bu ?

X