Halı da hangi marka iyi sizce?

farklı modern halı seviyorsan step derim.tepe home da satılıyor.net üzerinden step carpet diye girip bakabilirsin.

kesinlikle merinos bir süpürge tutuyorum sanki yıkanmış gibi oluyor halı kabarık kabarık oluyor ve yadsımıyor.anneminde istikbal deco oda güzel ama fiyatı tuzlu.merinos ekonomkte.kaşmir alma hiç güzel değil.bende mutfağıma halı arıyorum

Canım mutfağa merinos imaj serisi shaayyg halı aldım tavsiye ederim. çok şık duruyor...... :1hug:

canım atlas marka halı çok iyi ve kalitelidir süpürdükçe parlar ama fiyatı baya pahalıdır her yerde de bulunmuyor ondan sonra ise saray gelir saraydan şaşma derim diğer markalara göre yine farklıdır fiyatı ama temizlği falan çok rahattır şimdiki desenleri de zaten çok güzel

bizim halılarımız koyunlu ve saray. yıllardır hiçbir şey olmadı.

ben tüm halılarımı dinarsu aldım. silince parlıyo. ve hiç yapışmıyo. süpürmeside çok kolay. ben halıda desene, renge, markaya pek önem vermiyorum. temizlemesi kolaysa ve kalınsa iyidir o halı.

benimde oturma odam atlantik yün halı. Çok memnunum ,önceden kaşmir vardı berbat kesinlikle tavsiye etmem.

benim halılarım kaşmir ve çok memnunum...........

ben buraya daha önca yorum yazmışım:sm_confused:
yerimseniben

canım atlas marka halı çok iyi ve kalitelidir süpürdükçe parlar ama fiyatı baya pahalıdır her yerde de bulunmuyor ondan sonra ise saray gelir saraydan şaşma derim diğer markalara göre yine farklıdır fiyatı ama temizlği falan çok rahattır şimdiki desenleri de zaten çok güzel

Katılıyorum, atlas çok kaliteli bir markadır, o markasız olanlar hep sentetik, naylon, alıyosun 2 gün sonra kötü oluyor. Bizim evde 20-30 yıllık atlas halılarımız hala taş gibin valla.

Kesinlikle SARAY halıdan vazgeçme Canım. Benim evdekilerin hepsi saray sembol çift ilmekli yün halı olsun. Elimde istersen salonu değiştirmemden dolayı saray sembol 6 m2 halı var pırıl pırıl sana çok uygun fiyata verebilirim.

bende atlas halı almak istiyorum. ama nerde satıldığını izmirde bir türlü bulamadım. off ne halı alıcam ben yaa

bende atlas halıyı çok istiyordum ama satıcı yanlış bilmiyorsa atlasın fabrikası kapanmış o yüzden halıları fiyasada bulunmuyormuş.Ancak satıcının elinde varsa şanslısın.

Bu yüzden ben halımı pierre cardinden aldım.Temmuz'da kullanıcam inşallah kullanışlı çıkar.

yatak odası için halı alacağım ama o kadar çok seçenek ve marka varki aklım karıştı pierre cardin kullanan varmı?ben kullanışlı ve dayanıklı bi ürün istiyorum küçük bebeğim var döke saça geziyo haliyle leke tutmayan kolay temizlenecek ince olmayacak bi halı istiyorum ama tüm markalar birbirine benziyor sanki napcammm??*:bbo:

ben atlantik halı kullanıyorum tüylü bir model çok güzel memnunum diğer halılarımı da oradan alıcam bu deneme amaçlıydı memnun kaldım almaya devam...

ben de halı alıcaöm kararsızım .
perdem morlu puanlı koltuklarım krem.
alacağım halıda morlu puanlı dessen oloması şart mı?
yoksa aynı renklerı barındırsın yeter mi ? ne yapcam şaşırdım?
bahariyenin yeni katoloğunda Bihter
bu modeli beğendim.fakat tüyleri biraz ince gibi geldi.kararsız kaldım.
ipek shaggy leri almakta çok kararsızım.evimde dinarsu yolluk var shaggy memnun değilim.
koyunlu yün shaggy var o fena değil.
bahariyenın % 40 bir halısı var.ondan da memnunum.çay lekesi felan hemen çıkıyo.tertemiz.3.5 senelik halım.
bir de kaşmir halı da butik modeli güzel ama ipek shaggy.halı satıcıları klasık halıların degılde ipek shagy lerin daha kolay temızlenecegını söylüyo.
çok kararsızım.

Ben saray halı kullanıyorum Halı alırken hav yüksekliği, sıklığına bakın ne kadar sık olursa o kadar iyi eşyaların yerini değiştirdiğinizde iz bırakmıyor

X