Halı da hangi marka iyi sizce?

Piere carden de çok güsel die duydum ben 10 ay once evlendim bilmiodum piere caden halı urettiğini bilseydm alırdm benmkiler kashe halı ama ondanda memmunumm

Saray halı hakkında kimse olumsuz bişey yazmamış Amerika yı baştan keşfetmeye gerek yok

kesinlikle merinos bir süpürge tutuyorum sanki yıkanmış gibi oluyor halı kabarık kabarık oluyor ve yadsımıyor.anneminde istikbal deco oda güzel ama fiyatı tuzlu.merinos ekonomkte.kaşmir alma hiç güzel değil.bende mutfağıma halı arıyorum

istikbal decodan hiç memnun kalmadım yıkadığım zman rengi soldu üstelik sadece sabunla yıkarım ben halıllarımı

Yatak odası halısı almak istiyorum.yatak odasını yaptırıyorum.dış çerçevesi kahverengi diğer yerleri beyaz lake olacak duvar sütlü kahve rengi, camlarımda fon yok tülüm krem rengi. halıda da sarayda karar kıldım en sorunsuz herkesin memnun kaldığı marka halı kremli kahve rengi olsun diyorum ama siz ne dersiniz önerdiğiniz model varmı?

ben de merinos var
ve tüylenmesi 3 yıl oldu hala bitmedi
annem royal aldı
çok hoş taviye ederim

Arkadaşlar bende halı telaşına girdim hangi marka aldam karar veremedim, tabiki temizlemesi ön planda rahat olsun istiyorum
Ama sakın bana merinos kaşmir demeyin dükkanına dahi girmem merinosun hiçbir halısında kir çıktığını görmedim benim evimdekiler çıkmadı yani.
Herkes saray diyor kızlar soruyorum hangisinden memnunsunuz

Merhaba arkadaşlar. Ben de halıda özellikle renk konusunda epey sıkıntı yaşadım. Sonra hem renk hem kullanış hemde kalite yönünden şu anlık memnun olduğum bir halı keşfettim. Sarayın avanos serisi gri renkli halı.mutfak ve antre için aldım. Ne kiri ne de tozu belli ediyor. Temizliği de sıkıntılı değil. Görseli mükemmel. Sade ama şık. Öyle modası hemen geçecek bir tip de değil. Üstelik gri nötr bir renk olduğu için her renkle kombine oluyor. Halı almak isteyen arkadaşlar sadeliği,şıklığı seviyorsa şiddetle tavsiye ederim.

Pierre cardin ve royal gercekten guzel ben coook memnunum evdeki butun halilarim pirre cardin ve royal amaanneme kalirsa da saray

X