Halı da hangi marka iyi sizce?

ASYAA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2007
181
1
40
bellonadan halı aldım kullanıssız ne sılmekle ne yıkamakla olmuyo.2 sene oyle boyle kullandım ama artık yeter yenı halı almayı dusunuyorm ama hangı marka olmalı ıste onda kararsızım bu bellona halısı gıbı olmasından korkuyorm.bana marka onerırsenız sevınırımyerimseniben gercekteen..yardımlarınızı beklıyooom:1rolleyes:

merinos halılarım çok güzel yün. süpürgeyi bir kere tuttummu hemen temizleniyor ve kabarıyor temizliği çok kolay. tavsiye ederim.

milas halılarım var el dokuması çok seviyorummm merinos ve birko halılarını da severimmm

Canım bence halı alacaksan kesinlikle SARAY dan şaşma derim....Annemin bütün halıları saray yıllardır tüyleri pırıl pırıl ...Temizliğide çok kolay...Bende evlenince halılarımı Saray dan aldım 4 yıldır çok memnunum...Sadece bir tane halım var Merinosun imparator serisi hiç memnun değilim....Temizliğini nasıl yaparsam yapayım sürekli kirli gibi duruyor...Tüyleri çok mat....Işıl ışıl değil yani....Kızkardeşim evlenirkende söyledim beni dinlemedi deseni güzel diye iki merinos halısı aldı oda şimdi çok pişman....Sen bilirsin tabi iyice araştır ona göre karar ver....Halıcılara değil kullananlara sor ama....Ha bu arada şunuda söyleyeyim...Mutfağımdaki halıda sarayın özel mutfak halısı diye aldırdı halıcı bize ondan memnun değilim....Tüyleri yok yüzeyi naylon gibi güya kolay temizleniyomuş berbat bir halı...Temizliği aksine çok zor...Ne olursa olsun tüylü halıdan vazgeçme....Alırken yün ağırlıklı olmasına çift iplik olmasına falan dikkat et....Kolay gelsin canım ....sevgiler....

kesinlikle merinos bir süpürge tutuyorum sanki yıkanmış gibi oluyor halı kabarık kabarık oluyor ve yadsımıyor.anneminde istikbal deco oda güzel ama fiyatı tuzlu.merinos ekonomkte.kaşmir alma hiç güzel değil.bende mutfağıma halı arıyorum

bende bahariye halıyı tavsiye ederim..memnunum ben..
evet arkadaşım bende bahariye halı kullanıyorum gerçi daha 1 sene oldu ama bikere çay döküldü sildim çıktı ve halımın rengi fıstık yeşili.arkadaşım bide sana tavsiyem %100 polipropilen alman soğuğu geçirmiyo leke tutmuyo ve yurt dışında en çok kullanılan ürün bu inş.en iyisini alırsın tatlıma.s

a.s.merhaba asyaa bence saray halıları çok güzel ancak hangi marka kullanırsanız kullanın temizlemede kullandığınız cihaz çok daha önemli onun için sana halı markası yanında temizlemek için kırby sentria yı tavsiye ederim sulu sistem değil hepa filtreli emiş gücü çok yüksek ayrıca evi toz akarlarından ve mıte lardanda arındırıyor sadece bilgi vermek istedim herşey gönlünce olsun görüşmek dileğiyle:teytey:

benim halılarım kaşmir oymalı
üstelik çokda memnunum
temizliği çok kolay arada bir sildiğim zaman
ilk günkü gibi oluyor..
annemlerde royal aldılar oda çok iyi bir marka..

bende merinos aldım yanlız kabartmalı benim halım bu yüzden hiç memnun kalmadım...

kardesler alicaksaniz haliyi Milas halisi alin derim, hem yuzde yuz yun ve saglikli hemde hepsi birbirinden guzel!

Canım bence halı alacaksan kesinlikle SARAY dan şaşma derim....Annemin bütün halıları saray yıllardır tüyleri pırıl pırıl ...Temizliğide çok kolay...Bende evlenince halılarımı Saray dan aldım 4 yıldır çok memnunum...Sadece bir tane halım var Merinosun imparator serisi hiç memnun değilim....Temizliğini nasıl yaparsam yapayım sürekli kirli gibi duruyor...Tüyleri çok mat....Işıl ışıl değil yani....Kızkardeşim evlenirkende söyledim beni dinlemedi deseni güzel diye iki merinos halısı aldı oda şimdi çok pişman....Sen bilirsin tabi iyice araştır ona göre karar ver....Halıcılara değil kullananlara sor ama....Ha bu arada şunuda söyleyeyim...Mutfağımdaki halıda sarayın özel mutfak halısı diye aldırdı halıcı bize ondan memnun değilim....Tüyleri yok yüzeyi naylon gibi güya kolay temizleniyomuş berbat bir halı...Temizliği aksine çok zor...Ne olursa olsun tüylü halıdan vazgeçme....Alırken yün ağırlıklı olmasına çift iplik olmasına falan dikkat et....Kolay gelsin canım ....sevgiler....
arkadaşa katılıyorum oturma odamda ki halım saray 9 yıldır yaz kış kullanıyorum her türlü leke nme oldu ama hepside silince çıktı senede bir de güzelce yıkıyrum hala yeni gibi duruyora.s

saray halılarım var
çok memenunum.
salon dada kaşmir halım. var çok memnunum allah aşükür.
hiç sorun yok kirlendiğinde bile ben dert ederken kirlendi diye herkes ışıl ışıl ne kirlisi diye kızıyorud.
süpürüyorusn hemen temzileniyor. tavsiye ederim

Merinos'un halılarını çok begeniyorum,hem kullanışlı,hem de kaliteli.Tavsiye ediyorum.

gümüşsuyu yün halı pırılpırıl duruyor 10 yıllık halım
sonra saray derim

ama lekeleri cok zor cıkıyor özeliklede cay lekesi kolay kolay cıkmıyor bencede ğümüs suyu

a.s.a.s.a.s. merhaba janet bende sana katılıyorum ben saray halılırını kullanıyorum hem lekeleride çabuk çıkıyor ama kırby sentrıa ev bakım sistemiyle kuru köpük olarak yıkıyorum ve halıyı ıslatmadan yıpratmadan temizliyor bununda önem taşıdığını düşünüyorum sevgiler görüşmek dileğiyle :1hug: :nazar: :nazar: :nazar:

kendi memleketimin halısı olduğu için koyunlu halı. Kendime bile tamamen koyunlu halı aldım

mrb.. bende de merinos imparator var ve aldığıma çokkkk pişmanımmm..halı yıkamaya verdim çıkmadı evde ben defalarca sildim çıkmadı..üztelik süpürdüğüm zaman da kirli gibi duruyo

X