Saç Rengi ve Saç Boyama siyah sactan kurtulma yolları

merhaba arkadaşlar ben 1 senedir siyah saç kullanıyorum daha önce de kzııl kullanmıştım ama şmdi karamel yaptrmak istiyorm sizce çok yanar mı saçalrm daha önce böyle bişey yaptrıan var mı aranzda?

seneler önce yaşadığım sorun bu siyah saçı acmak kuaförüm sürekli kumral tonlarına boya dedi aralıklarla ve oldu :):)) daha sonra kızıl saçı bile açtım öyle öyle kuaförün yapmak istemediği röfleyi yaptım kimse inanamadı sadece biraz azim ama açıcıya hayır

kendi ana rengim kumraldı ve ana rengimin üzerine röfle yaptım annem kuaför o siyaha boyamamam konusunda hep uyardı ama siyahın asaletine dayanamayıp o hatayı yaptım..yaklasık 3 ay kadar hiç boyamadım saçımı diplerim kendi rengime dönmeye baslamıstı fakat altlar hala siyahtı.palettenin 7.0 kumral rengini 3hafta sıklıkla 3 ay boyunca uyguladım ve suann çok memnunum 1 aydırda boyamıyorum kendi rengimden bi farkı kalmadı.Bal köpüğü yapmak istiyrum bu çaba o yüzdendi.Açıcı asla kullanmayınn biraz sabır sadece çok sık yıkayın saçlarnızı bidaha siyah mı Aslaaa..!:içelim:::kedi:

3 hafta sıklıkla 3 ay boyunca ne demek anlamadım ben ? 3 hafta hergün mü yoksa 3 hafta içinde haftada birer kere mi?? bu yöntemi bende deniyorum da ufaktan

saça ne renk sürerseniz sürün ama asla açiciyla açmayin vede açtirmayin kopuyor saç kötü oluyor ha bide böle bi mor bi sari bi kahve diye saç rengini deistirmekte saçin yapisini bozuyor sürekli bi renk kullanmak lazim fazla oynayinca saç saçliktan çikiyor.

merhabalar ben de sacımı kakao kahveye boyadım siyah gibi oldu 2ay gecti üstünden su an daha kahve gibi en azından kendi sac rengime cok yakın.ben kumral boyamak istioruma caba dipleri farklı ucları farklımı olur cnkü uclar daha koyu da :S:S bana yardm ltfen...

kızlar benim saçlarımda 1buçuk senedir platindi ve ben bir hafta içinde sacımı önce turuncu yaptım sonra actırdım kahve yaptım ve sonra siyah yaptım 1 haftada bu kadar renk yaptığım için sacım ıslakken çekince uzuyo artık resmen lastik gibi oldu..şimdi tekrar sarıya dönmek istiyorum ama korkuyorumda saçım çekince elimde kalmasın bide ya.. =S sizce ne yapmalıyım..?

kızlar benim saçlarımda 1buçuk senedir platindi ve ben bir hafta içinde sacımı önce turuncu yaptım sonra actırdım kahve yaptım ve sonra siyah yaptım 1 haftada bu kadar renk yaptığım için sacım ıslakken çekince uzuyo artık resmen lastik gibi oldu..şimdi tekrar sarıya dönmek istiyorum ama korkuyorumda saçım çekince elimde kalmasın bide ya.. =s sizce ne yapmalıyım..?

benimde kendi saçlarım simsiyah birde uçlarında siyah boyada vardır kaldıysa eğer en son 5 ay önce boyatmıştım ve bugün saçlarımı platin sarı botacagım inşallah dökülmezler korkuyorumm :18:

benimde kendi saçlarım simsiyah birde uçlarında siyah boyada vardır kaldıysa eğer en son 5 ay önce boyatmıştım ve bugün saçlarımı platin sarı botacagım inşallah dökülmezler korkuyorumm :18:

yawrum bıde senın sacın kendi rengi yanlış anlamadıysam..benim sacıma yaptırmadığım bakım kalmadı kuaföre bakım için verdiğim parayla apartman diktirirdim yani..ama sacım dipten uca kadar bildiğin lastik yani..napcam bilmiyorum bide gittikçe açılıyo saçım offff:KK59: döküle döküle döküle..kel kalcam ya napcam ben..:KK58:

kendi ana rengim kumraldı ve ana rengimin üzerine röfle yaptım annem kuaför o siyaha boyamamam konusunda hep uyardı ama siyahın asaletine dayanamayıp o hatayı yaptım..yaklasık 3 ay kadar hiç boyamadım saçımı diplerim kendi rengime dönmeye baslamıstı fakat altlar hala siyahtı.palettenin 7.0 kumral rengini 3hafta sıklıkla 3 ay boyunca uyguladım ve suann çok memnunum 1 aydırda boyamıyorum kendi rengimden bi farkı kalmadı.Bal köpüğü yapmak istiyrum bu çaba o yüzdendi.Açıcı asla kullanmayınn biraz sabır sadece çok sık yıkayın saçlarnızı bidaha siyah mı Aslaaa..!:içelim:::kedi:

melike saçlarını 3 hafta arayla kumrala boyadın yani 3 ayda 4 kere falan boyamış olmalısın yanii her kumrala boyamanın ardından 3 hafta geçti sanırım.doğrumu anlamışım?

figen merak ettim ne oldu saçın..bir sorun olmadan platın oldun inş..:KK3:

ya kızlar herkes açıcı vurmadan yapamazsın diyor.
simsiyah saç istisnadır belki ama kestane-koyu kestaneyi belli aralıklarla normal boyayla boyayarak açmak mümkün değil midir? açmak dediysem kumral-kahve tonlarına. mümkünse hangi renk boyayarak sağlanabilir? tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyoruum:KK59:

X