Saç Rengi ve Saç Boyama siyah sactan kurtulma yolları

selay82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
14
0
merhabalar. benım saclarım kumral röfleliydi daha sonra patlıcan moru sonra cıkolata kahve ve kahve yapıldı sımdı sıyah gıbı. ben kumrala donmek istiyorum. sıyah saçtan acık renklere nasıl dönülür dönen varsa bilgi verebilirmi
boya siliciler işe yararmı

merhabalar. benım saclarım kumral röfleliydi daha sonra patlıcan moru sonra cıkolata kahve ve kahve yapıldı sımdı sıyah gıbı. ben kumrala donmek istiyorum. sıyah saçtan acık renklere nasıl dönülür dönen varsa bilgi verebilirmi
boya siliciler işe yararmı

s.a cnm bende kızıldan kurtulmaya calışıyorum saclarım cok yıprandı birdaha asla boyamıcam sacımı:KK43: istersen benim qibi dene ben sacımdaki boyayı cıkartabilmek için sac bakımyağından kullanıyorum bayabi boya aktı istersen dene..:1hug:

kızlar ya aynı dertten bende muzdaribim röfle vardı saçımda siyah yaptım iğrenç oldu kahve yapmak istiyorum ama nasıl olcak bilmiyorum

ben saçımı 5 sene boyunca mavi siyah kullandım bir gün kızıl yapmaya karar verdim.palettenin de kolestonun da yoğun renk açıcıları var ama bana sorarsan kolestonun yoğun renk açıcısını al.benim simsiyah saçlarımı açık turuncu yapmıştı.hiç yıpratmıyor ayrıca.harika bir açıcı yani,kolestonun boyalarını sevmem ama bana sorarsan piyasada bulunan kit boyaların açıcıları içinde en fazla renk açanı koleston yoğun renk açıcı.gönül rahatlığıyla tavsiye ederim saçlarına en ufak bir zarar vermiyor canım.

yani siyah saçı açık turuncuya açtığına göre sarı saçı platine çok kolay açar bence ve dediğim gibi ben çok memnun kaldım

Arkadaşlar siyah boyalı saçı oksijenli suyla açmak mümkünmüdür daha önce içinizde deneyen varmı?

bende kurtulmuş değilim şu siyahtan bıktım palette ile açmaya çalıştım hiç olmadı kolestonunkini kullanmayada korkuyorum saçlarım zaten dökülüyor ve cansız ne yapsam yaaa bıktımmmmm

benimde saçım kızıl bende açmak istiyorum kolestonun yoğun saç açıcısını deneyeyim bakalım saçlarım zaten yıpranmış inş daha 1azla yıpratmam ama kızıla iice sinir oldum artık sık sık bakımda yaparsak düzelir heralde

ama insan bir süre sonra da bıkıyo dip boya yaptırmaktan yani bir bakıyorsun ki o kadar dogal bakım,özen hikaye kafanda mısır püskülüne benzeyen fönsüz bir şekle girmeyen şaçlar kalmış uzun süre kulladıktan sonra tekrar siyahı açın biraz kullanın yakışanda da ayrıca güzel duruyo asil bir hava veriyo

önceden röfleli olan saçımı çikolata kahveye boyattım sonra baya siyaha yakın bi kahveye boyadım..
tekrar röfleye dönmek istiyorum ki sanırım çok zor olucak beyaz sabunla ve sıvı arap sabunuyla yıkıyorum yoğun kremleme yapıyorum ardından yıpranma ,matlık falan bişi olmuyo baya bi açıldı şükür böyle devam bi süre

seneler önce yaşadığım sorun bu siyah saçı acmak kuaförüm sürekli kumral tonlarına boya dedi aralıklarla ve oldu :):)) daha sonra kızıl saçı bile açtım öyle öyle kuaförün yapmak istemediği röfleyi yaptım kimse inanamadı sadece biraz azim ama açıcıya hayır

mrb acaba hangi marka kullandınız hatırlıyormusunuz.şu an siyah saçtan kurtulmaya çalışıcam palette radiance büyülü kahve boyamayı düşünüyorum.inş
ton ton açarım saçımı

Bu palett renk açıcı boyanın renk seçeneği çok az... Yani benim rastladığım kahveden kızıla yada siyahdan kahveye ama mesela kumraldan sarıya bir ürününü bulamadım ben. Yanılıyormuyum, çünkü birkaç yerde kataloğuna baktım ve dönmek istediğim rengi bulamadım.

X