Kumaştan Diktiğim Çantalarım...

Bende istiyorum bende :))Çok güzel olmuş bloguna baktım ama anlayamadım bende kendime ekose çanta dikmeyi düşünüyorum nasıl yapsam bilemiyorum ne tür kumaş lazım kumaşçıya gidiyorsun kandırıyor sanki başka kumaş veriyor bişeye yaramıyor:)

eline saglık makınan var bıde becerı olunca super seyler cıkıyo bı makınam olsa bende yapmak ısterım dogrusu))

şimal ; yaptığın çantalar çok güzel.. alkisalkisalkis

sana deri gönderim biraz da deri model çalışalım ne dersin zemuszemus

Bende istiyorum bende :))Çok güzel olmuş bloguna baktım ama anlayamadım bende kendime ekose çanta dikmeyi düşünüyorum nasıl yapsam bilemiyorum ne tür kumaş lazım kumaşçıya gidiyorsun kandırıyor sanki başka kumaş veriyor bişeye yaramıyor:)
Canım ilk önce deneme yaparsın kumaş fark etmiyor o zaman...
Ben her türlü kumaştan dikiyorum, sadece yıkanınca boya akıtmasın ve çekmesin yeter...hihoyyyt

şimal ; yaptığın çantalar çok güzel.. alkisalkisalkis

sana deri gönderim biraz da deri model çalışalım ne dersin zemuszemus
Yumuşak deri olursa neden olmasın...:jeyyar:
Yalnız bi yanlış dikip sökmeye kalktımı iğne yerleri belli oluyor...kaydirigubbakcemile3

Yeğenim saten deri almış, daha farklı daha yumuşak birşey...
Belki bi ara deneme yaparım...buyrunnnnnnnnn

ne kadar marifetlisiniz canim..her kiyafetinize uygun bir cantaniz vardir mutlaka..:kahve:

simalcim canim ya masallah ne kadar becerikliymisin
ne guzel cantalar yapmisin boyle
valla imrendim sana
bende kot pantalondan canta yapmistim ama bunlar daha bi hosuma gitti
insallah bende yaparim ,yapsim geli senin resimlere bakinca hehehe

yaa hepsini cok begendim. bende az cok dikis yaparim mesela elbiselerimin yüzde 95 ni kendim dikerim. ama canta dikmek daha önce aklima gelmedi bak simdi canim dikis yapmak istedi. :hulya:

X