Lekeler, Çiller Cilt Beyazlatc ve leke giderici maske tarifleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
insan yüzünde leke çıkınca birden napcaqını şaşırıo vLla :KK70: araştırdım hep ilaç kullanmak istemiyodum yan etkileri olabilir diye. sonra bi sitede gördüm biri uygulamış gayette iyi geLmiş .. banada iyi geldi hemde hiç bi zararı yok sonuçta denemenizi tavsiye ederm ne kaybedicezki hihoyyyt

valla ben bugun denemeyı dusunuyorum yenıden gercekten bu sefer ıse yarar belkı ne kaybetcez kı dogru

ben domates- un maskesini denedimm.... işe yarıo sanırım yanımdakiler bile cildin açılmış dedi kaydirigubbakcemile2 deneyin derim

Aranızda hiçkimsenin ten rengi benimki kadar koyu olamaz buna eminim :) duyduğum heşeyi denedim ama hiç bi fark olmadı.Artık imkansız olduğuna inanıyorum.Ama hala yeni şeyler araştırmaktan da geri kalmıyorum .off bu ne yaman bi çelişki....

Aranızda hiçkimsenin ten rengi benimki kadar koyu olamaz buna eminim :) duyduğum heşeyi denedim ama hiç bi fark olmadı.Artık imkansız olduğuna inanıyorum.Ama hala yeni şeyler araştırmaktan da geri kalmıyorum .off bu ne yaman bi çelişki....

m jakson gibi olursun sonunda kendinle mutlu olmasını bvil bence emınim esmer guzel bir tenın vardır beyazlık çok matah birşey olsa solaryum icat olmazdı

doğru söylüyosun aslında ...eskiden çok takardım ilkokulda çocuklar dalga falan geçerdi çok bozulurdum .... ama bu tariflerin en iyisi limon ve yoğurt yani ayrı ayrı .. en azından cildi temizliyor .. hiç yokdan bu yararı var

sevgili forum üyesi arkadaşlarım sizlerle bir kil maskesini paylaşmak istiyorum. çünkü benim gibi cildi yüzünden psikolojisi bozulan arkadaşlara bir parça yardımcı olmak istiyorum... Brezilya Kili olarak satılıyor rahatlıkla bulabilirsiniz fiyatı 5 TL, 200 gr lık bir paket. Ben şuanda 3 haftamdayım ve beni daha önceden görmüş olsanız şuanki görünüşüme inanmanız çok zor olurdu :) Bu kil gerçektende mucize :KK66: herkese tavsiye ederim, mutlaka deneyin. Hepinize sorunsuz ciltler dilerim...a.s

ya benim cildim bembeyazdı hic bisey yoktu bu yaz nolduysa bölee renk farklılıkları olustu :KK43:( kendimi kötü hissediyorum domatesli unlu maske ii qelir mi ki... ne biliyim daha kötü olsun istemiooorm =))

selam nightwish, bu kil sabunu nasl bişe ve gercekten beyazlatıyorsa gidip dükkanı kaldırabilirim koli koli alırım :KK70:
aktarlardamı satılıyor?
işe yarıyorsa alıcam

bilgi verrsen çok sevnrm cnm:eek:

beyaz tenimi daha aydınlık pürüzsüz gösterdiğini farketmiştim ama hep kullanmaktanmıdır nedir sonradan bir aynı etkiyi görmedim.belki psikolojikti.kil sabunu ve kil alıp maske olarak uygulamak aynı şey.aktarlarda bulunur.

hogoncuğum bu brezilya kili hangi renk oluyo şu aktarlarda satılan beyaz ve yeşil killerdenmi beni aydınlatırsan çok sevinirim.teşekkürler

ebru şallının programından aldığım bir tarif:
1/2 çay bardağı badem
1/2 bardak limon suyu
1 yemek kaşığı su
bademleri sıcak suda bekletin yumuşadıktan sonra bademleri sudan çıkarıp blendera koyun su ve limon suyunu ekleyip karıştırın krem haline geliyor karışınca yatmadan önce haftada bir kere yüzüne veya leke olan yere sürün yarım saat bekletin ve ılık su ile yıkayın. çok etkili olduğunu söylüyor ben bugün başlıyacağım en az 4 haftada farkı görürsünüz diyor denemekte fayda var

daha önce paylaşıldı ise kusura bakmayın:kedi:

benim yüzüm hafif esmer vücudum beyazdı, gunes kremı kullanmama ragmen ustumde kalmıstı bu esmerlik, beyazlamak ıcın cok da ugrasmadım, lekelerim için tca kullanıyordum, ten rengım ınanılmaz acıldı, vucudumla hemen hemen aynı renkte,aynı zamanda guneste de durmuyorum belırteyım

sevgili forum üyesi arkadaşlarım sizlerle bir kil maskesini paylaşmak istiyorum. çünkü benim gibi cildi yüzünden psikolojisi bozulan arkadaşlara bir parça yardımcı olmak istiyorum... Brezilya Kili olarak satılıyor rahatlıkla bulabilirsiniz fiyatı 5 TL, 200 gr lık bir paket. Ben şuanda 3 haftamdayım ve beni daha önceden görmüş olsanız şuanki görünüşüme inanmanız çok zor olurdu :) Bu kil gerçektende mucize :KK66: herkese tavsiye ederim, mutlaka deneyin. Hepinize sorunsuz ciltler dilerim...a.s

Kullandığın üründen mmnun kalmana sevindim. Dediğine göre 3 haftadır kulanıyorsun peki hangi aralıklarla kullandın günlükmü yoksa belli aralıklarlamı ve sadece tek çeşitmi bu kil çeşitleri varsa sen hangisini kullandın
ikincisi etkisi hakkında biraz daha bilgi verirsen sevinirim yani senin sotunun neydi ??
cilt renginimi açıyor lekelerimi iyi geliyor vs.

cvp verirsen sevinirim :kahve:

benim yüzüm hafif esmer vücudum beyazdı, gunes kremı kullanmama ragmen ustumde kalmıstı bu esmerlik, beyazlamak ıcın cok da ugrasmadım, lekelerim için tca kullanıyordum, ten rengım ınanılmaz acıldı, vucudumla hemen hemen aynı renkte,aynı zamanda guneste de durmuyorum belırteyım

sorununu haletmiş olman güzel olmuş tca ne arkadaşım açıklarmısın birazkaydirigubbakcemile3

eger senın de sorunun benımkı gıbıyse onerebılırım, yaklasık 3 ayda sorunun duzelır, hem kıs da gelıyor sansına..
tcanın açılımı trikloroasetik asit, kımyasal peeling, yuzumdekı esmerlıgın gecmeyecegını sanıp fazla caba harcamıyordum, lekelerım ıcın almıstım, lekelerim bıraz acıldı ama asıl cıldımın rengı muthıs degıstı, cok memnun kaldım o yonden. 10 seans yaptım, yuzde 15 asit oranını kullandım, bır sıteden almıstım

X