Lekeler, Çiller Cilt Beyazlatc ve leke giderici maske tarifleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
arkadaşlar pakface diye bir ürün var. tek tek paketli farklı cilt tipleri için doğal yuz maskeleri. görünce ismiyle alay ettim fakat ama kullandım, şaşırdım :) gerçekten çok iyi birşeymiş. ben hassas cilt için defne özlü ürünü kullandım. bulursanız deneyin bence.

slm kızlar elme sirkesi iyi gelio beyazlatırmı bilmem ama sivilce konusunda işe yarıo şu lekeleride kaybetse daha yeni denemeye başladım gözlemdeyimlaelaelaelaelae:bbo:sengözlerimebaksanab

kızlar kili nerden alıosunuz bend eyapmak istiorum ama daha önce hiç almadım hazır kil maskeleri almıştım sadece nerden bulabilirim_?

:nazar:kil yüzyıllar boyu hanımların cilt bakımında vazgeçilmez olmuş.bir kase toz halindeki beyaz kilin içine bir tatlı kaşığı zeytin yağı bir yemek kaşığı limon suyu ilave edip parmağınızla macun haline getirin kıvam alması için bir kaç yemek kaşıpı su ilave edin sonra yüzünüze uygulayın,göz çevresi hariç.45 dakika bekletip soğuk suyla yıkayın göreceksiniz çilleriniz azalmış,cildiniz beyazlamış,cilt altındaki siyah noktalar gitmiş olacak.unutmadan mutlaka temiz cilde haftada bir kez uygulayın.hepinize sağlıklı ciltlera.s.

canım sen uyguluyorsun sanırım sivilcelerede çeremidir bu kil ve nerden bulabiliriz acaba:kahve::enbuyukkk:

selam kızlar.ben her hafta uyguluyorumm.beyaz kil alacaksınız.aktardan.benim cildimin rengini açtı.regl dönemimde bile artık sivilce çıkmıyor.ben çok faydasını gördüm.1 ytl ye üç kez uyguluyorum.çok memnunum .deneyin paylaşın.çillerimin rengi açıldı.tonik olarakta aktardan gül suyu aldım.kil maskesini yapmadan önce mutlaka cildi iyice temizleyin.hepinize kolay gelsin

arkadaşlar peki bu kili sadece koltukaltı bölgem için kullansam renginin açılmasına yardımcı olurmu?benim en büyük sorunum koltukaltı bölgem.sinir oluyorum.çok siyah çünkü.çok rahatsız ediyo beni.

Kızlar bu beyaz kil selülitede iyi geliyomuş denicem bakalım nasıl olucak tarif:Beyaz Kil Maskesi

1 paket kili suyla karıştırın, 5 damla limon, portakal, mandalina yağlarından birini ekleyin, 2 çorba kaşığı tarçın ekleyin.

Selülitli bölgeye uygulayıp, yukarıda anlattığımız şekilde sarın.

20-30 dakika bekletin. Bu maske fazla yağların atılmasına ve problemli bölgenin pürüzsüzleşmesine neden olur

arkadaşlar peki bu kili sadece koltukaltı bölgem için kullansam renginin açılmasına yardımcı olurmu?benim en büyük sorunum koltukaltı bölgem.sinir oluyorum.çok siyah çünkü.çok rahatsız ediyo beni.

canım ikinci yazının sonunda koyu renk koltuk altları için de bi tarif var. malzemeleri de her evde bulunan şeyler. onu bi dene istersen

ben beyaz tenliyim ve cildim de hassas ama yağlı. sivilceler oluyordu arada. killi maske kullanmaya başladıktan sonra çok farketti. uzun zamandır kullanıyorum. haftada 1 kesin yapıyorum. cildi çok güzel temizliyor. gerçekten de sivilcelenme olmuyor. hem de ölü deriyi atıyor tertemiz bir cilt kalıyor. tüm yağlı ciltlere tavsiye ederim. ölü deriyi attığı için de renk daha açık oluyor tabi.

Arkadaslar

Bende beyaz kil var ama toz halinde degil, küpler halinde tas gibi sanki.

Nasil kullanabilirim bunu? bileniniz varmi.

Kızlar arap kızı diye bi krem var konuda açılmış bunun için orayı bi inceleyin derim ben aldım kullanıyorum henüz bişi belli olmuyo çünkü dün aldım gelişmeleri sölicem size benim ten rengim çok açık hafif çillerim var bakalım gidicekmi tek korkum var cildimin rengi daha fazla açılırsa diye ama bakalım olumlu sonuç alanlar var . . yerimseniben

X