Lekeler, Çiller Cilt Beyazlatc ve leke giderici maske tarifleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
kızlar maskelerı okudum bir öneride ben bulunmak istedim ben haftada 1 uyguluyorum bu verecegım maskeyı köforumde bayanlar konusuyordu bulgar bır hanım verdı yumurta beyazı bal ve un bunları karıstırın kek kıvamı gıbı olsun yuzunuze temızledıkten sonra sürün ve kurumasını bekleyın inanın çok işe yarıyor banyo oncesı yapın yüzü geriyor ve canladırıyor ben ve kullanan arkadaslarım çok menun kaldık..:KK3:

arkadaşım bişi sorcam, acaba lekelere de ii gelir mi bu kremmm ? :KK8:

arkadaşlar ben esmerim bi kaç ton yani beyazlatacak bi maske öneriniz varmı öyle hafif bi beyazlıktan bahsetmiorm

meraba arkadaslar ben sivilce lekelerinden şikayetçiyim.haftada bir sivilcem çıksa giderken izini bırakıp ta gidiyo çok sinir oluyorum.yani aslında sivilcem yok lekeleri kaldı ve morumsu bi renk te çok kötü duruyo.bugün eczaneye girdim önüme bisürü krem koydu almaya korktum ya daha kötü olursam ya ters tepki yaparsa diye almadm. çıkar çıkmaz yolda da eve gelincede ağladım.cildiyeye gitmeye karar verdim ama çok mu pahalıdır acaba bilgisi olan yardım edebilirmi lütfen.bisürü tahlil fln yapıpta çok masraf çıkarrlarmı.çok masrafı karşılıcak durumum yok:KK43:

kızlar maskelerı okudum bir öneride ben bulunmak istedim ben haftada 1 uyguluyorum bu verecegım maskeyı köforumde bayanlar konusuyordu bulgar bır hanım verdı yumurta beyazı bal ve un bunları karıstırın kek kıvamı gıbı olsun yuzunuze temızledıkten sonra sürün ve kurumasını bekleyın inanın çok işe yarıyor banyo oncesı yapın yüzü geriyor ve canladırıyor ben ve kullanan arkadaslarım çok menun kaldık..:KK3:

denicem bakalim ise yaricak mi?

slm kızlar ben siteye yeni üye oldum.okuduguma göre genelde herkes sivilce lekelerinden şikayetçi bendede aynı sorun vardı ama su an azaldı.çok kolay bir maske tarifi vereyim size .1 tane çilegi ezip temizlemiş oldugunuz yüzünüze sürün kuruyunca yıkayın(yüzünüz kızara bilir 10 dk sonra geçiyor) bu maskeyi haftada 2 kere yapın.ama maskeyi yapmadan önce boynunuza sürüp alejiniz olup olmadıgına bakın.birde bu arada yediklerinize dikkat edin baharat,acı ,ekşi,sarımsak,asitli bunları yediginiz zaman sivilceler daha cok kızarır.ben yaptım faydasını gördüm inş.sizlerede faydası olur

kolay ve masrafsız olsun diorsanız kızlar,alın kuru mayayı sütle ıslatın krem haline getirin sürün.hem geriyor hemde gözenekleri açıyor,siyah nokta kalmıyor.
istediğiniz zaman yapın zaman kısıtlaması yok.

meraba arkadaslar ben sivilce lekelerinden şikayetçiyim.haftada bir sivilcem çıksa giderken izini bırakıp ta gidiyo çok sinir oluyorum.yani aslında sivilcem yok lekeleri kaldı ve morumsu bi renk te çok kötü duruyo.bugün eczaneye girdim önüme bisürü krem koydu almaya korktum ya daha kötü olursam ya ters tepki yaparsa diye almadm. çıkar çıkmaz yolda da eve gelincede ağladım.cildiyeye gitmeye karar verdim ama çok mu pahalıdır acaba bilgisi olan yardım edebilirmi lütfen.bisürü tahlil fln yapıpta çok masraf çıkarrlarmı.çok masrafı karşılıcak durumum yok:KK43:

yok canım ne masrafı olcak ki,git devlet hastanesine bakarlar.

benimde dudak kenarlarımda koyu lekeler var bzen belirginleşio bazen azalıo domates maskesini deniyorum farkedio gerçekten ama tamamen kaybolmadı lekeler sadece rengi açıldı sarardı gibi ama yine belirgin napsam bilmiyorum tamamen geçircek bşey yokmu kızlar:KK5:

kızlar ya bu maskeleri deneyipte faydasını gören oldu mu? ... benim cildim çok beyaz ama daha da beyazlasın istiyorum ...

Merhaba arkadaşlar;
Aranıza yeni katıldım a.s
Özellikle limon suyu her cilde iyi gelmıyor aksine kötü sonuclar dogurabiliyor.benim cok minik olmak kaydıyla gözeneklerim var.geceleri yatmadan önce cildimi iyice temizleyip maden suyunu buz halinde yüzümde gezdirip daha sonra kantoron özlü krem sürüp yatıyordum.ve pamuk gibi oluyordu böyle sıkı bir cilt bunu gerçekten tavsiye ederim.(he birde bu arada sıkılık için vücut içinse süt banyosunu yüz içinse yine sütle silebilirsiniz,içine balda katarsanız yumusacık olur.Birde kullandıgınız toniğin içinde laktik asit olmasına özen gösterin.)daha sonra maden suyunu limonla karıstırdım;daha iyi gelebileceğine dair bir yazı okumustum başka bir topikte.sadece 2 gece buz halinde gezdirdim ve 3. sabah çenemin sağ kısmında 2-3 tane minik leke oldu hiç yokken.şimdi onlarla uğraşıyorum moralim bozuldu çok:KK59:

Son düzenleme:
kızlar tamamen konuyla alakalı diil ama bu kalçadaki sivilce ve sivilce lekeri için çözüm yolu bilen varmı yıllardır uğraşıorum beyaz tenliyimde çok sıkıldım artık :KK43: en son solaryumu deneyim dedim bakalım bu hafta 2.seansıma gidicem oda işe yaramazsa napıam ben ya böle bi rosunu olan yokmu benden başka :KK43::-)59::KK58:

cnm sen uzun süre kullandın sanırım,,beyazlatmasının yanında lekeleri de giderio muydu,,sende leke war mı

Canim üzgünüm ama bu arkadas 21.02.2010dan beri girmemis siteye, sorunu cevaplayamaz yani. Ben cevap vereyim; kullandim etkisi olmadi, zaten beyaz tenliyim o yüzden olabilir ama güneste yanan koyu yerlerimi de acmadi, lekeleri giderecegini sanmam...

kızlar bende bi tarif söyliyim.Bugüne kadar sürmediğim şey kalmadı yüzüme kimi tahriş etti kimi kızarıklık kimi kaşıntı yaptı.Mesela yoğurt bana hiç iyi gelmiyor aşırı derecede kaşıntı ve kızarıklık oluşuyor.heralde kişiden kişiye göre değişir ama en memnun kaldığım ve yan etkisi olmayan tarif bal ve oksijen suyu karısımı.Sivilce kızarıklık vs yapmıyor ilk kullanımda bile farkı göreceksiniz..

bu domates maskesi çok işe yarıyo
ama ben fazla beyazm annem esmer o da çok harika oldu
ama size farklı tavsiyeler bitki yağları kullanın :KK3:

domates-un maskesinde ,domatesin suyunumu yoksa posasınımı kullanıcaz , lütfen bilen biri açıklasın ,hangisini unla karıştırıyoruz ?

X