Sayfa: 34/64 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon
Toplam 636 adet sonuctan sayfa basi 331 ile 340 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cilt Beyazlatıcı ve leke giderici maske tarifleri

1. Konu Sahibi : TaRrÇıNn #331
    kullandıgın soyucu maskeyi bizimle paylaşırmısın rica etsemmm?:):)

2. Konu Sahibi : TaRrÇıNn #332
    ya benim cildim bembeyazdı hic bisey yoktu bu yaz nolduysa bölee renk farklılıkları olustu :(( kendimi kötü hissediyorum domatesli unlu maske ii qelir mi ki... ne biliyim daha kötü olsun istemiooorm =))

3. Konu Sahibi : TaRrÇıNn #333

Yardım :( cilt lekesi

merhaba ben pınar benimde yüzümde güneş lekeleri çok var ne yapmama lazım acaba

4. Konu Sahibi : TaRrÇıNn #334
    Alıntı dixie kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    selam nightwish, bu kil sabunu nasl bişe ve gercekten beyazlatıyorsa gidip dükkanı kaldırabilirim koli koli alırım :D
    aktarlardamı satılıyor?
    işe yarıyorsa alıcam

bilgi verrsen çok sevnrm cnm:utangac:
    beyaz tenimi daha aydınlık pürüzsüz gösterdiğini farketmiştim ama hep kullanmaktanmıdır nedir sonradan bir aynı etkiyi görmedim.belki psikolojikti.kil sabunu ve kil alıp maske olarak uygulamak aynı şey.aktarlarda bulunur.

5. Konu Sahibi : TaRrÇıNn #335
    Giriş tarihi
    Aug 2007
    hogoncuğum bu brezilya kili hangi renk oluyo şu aktarlarda satılan beyaz ve yeşil killerdenmi beni aydınlatırsan çok sevinirim.teşekkürler

6. Konu Sahibi : TaRrÇıNn #336
    ebru şallının programından aldığım bir tarif:
    1/2 çay bardağı badem
    1/2 bardak limon suyu
    1 yemek kaşığı su
    bademleri sıcak suda bekletin yumuşadıktan sonra bademleri sudan çıkarıp blendera koyun su ve limon suyunu ekleyip karıştırın krem haline geliyor karışınca yatmadan önce haftada bir kere yüzüne veya leke olan yere sürün yarım saat bekletin ve ılık su ile yıkayın. çok etkili olduğunu söylüyor ben bugün başlıyacağım en az 4 haftada farkı görürsünüz diyor denemekte fayda var

daha önce paylaşıldı ise kusura bakmayın:kedi:

7. Konu Sahibi : TaRrÇıNn #337
    benim yüzüm hafif esmer vücudum beyazdı, gunes kremı kullanmama ragmen ustumde kalmıstı bu esmerlik, beyazlamak ıcın cok da ugrasmadım, lekelerim için tca kullanıyordum, ten rengım ınanılmaz acıldı, vucudumla hemen hemen aynı renkte,aynı zamanda guneste de durmuyorum belırteyım

8. Konu Sahibi : TaRrÇıNn #338

Ufak bir soru ?

Alıntı hogon kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    sevgili forum üyesi arkadaşlarım sizlerle bir kil maskesini paylaşmak istiyorum. çünkü benim gibi cildi yüzünden psikolojisi bozulan arkadaşlara bir parça yardımcı olmak istiyorum... Brezilya Kili olarak satılıyor rahatlıkla bulabilirsiniz fiyatı 5 TL, 200 gr lık bir paket. Ben şuanda 3 haftamdayım ve beni daha önceden görmüş olsanız şuanki görünüşüme inanmanız çok zor olurdu :) Bu kil gerçektende mucize ;) herkese tavsiye ederim, mutlaka deneyin. Hepinize sorunsuz ciltler dilerim...a.s

Kullandığın üründen mmnun kalmana sevindim. Dediğine göre 3 haftadır kulanıyorsun peki hangi aralıklarla kullandın günlükmü yoksa belli aralıklarlamı ve sadece tek çeşitmi bu kil çeşitleri varsa sen hangisini kullandın
    ikincisi etkisi hakkında biraz daha bilgi verirsen sevinirim yani senin sotunun neydi ??
    cilt renginimi açıyor lekelerimi iyi geliyor vs.

cvp verirsen sevinirim :kahve:

9. Konu Sahibi : TaRrÇıNn #339
    Alıntı supremum kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    benim yüzüm hafif esmer vücudum beyazdı, gunes kremı kullanmama ragmen ustumde kalmıstı bu esmerlik, beyazlamak ıcın cok da ugrasmadım, lekelerim için tca kullanıyordum, ten rengım ınanılmaz acıldı, vucudumla hemen hemen aynı renkte,aynı zamanda guneste de durmuyorum belırteyım
    sorununu haletmiş olman güzel olmuş tca ne arkadaşım açıklarmısın birazkaydirigubbakcemile3

10. Konu Sahibi : TaRrÇıNn #340
    eger senın de sorunun benımkı gıbıyse onerebılırım, yaklasık 3 ayda sorunun duzelır, hem kıs da gelıyor sansına..
    tcanın açılımı trikloroasetik asit, kımyasal peeling, yuzumdekı esmerlıgın gecmeyecegını sanıp fazla caba harcamıyordum, lekelerım ıcın almıstım, lekelerim bıraz acıldı ama asıl cıldımın rengı muthıs degıstı, cok memnun kaldım o yonden. 10 seans yaptım, yuzde 15 asit oranını kullandım, bır sıteden almıstım

Sayfa: 34/64 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon