Lekeler, Çiller Cilt Beyazlatc ve leke giderici maske tarifleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
yine bir çok sitede ve blogda pişik kreminin lekelere iyi geldiğini okudum. eczaneye gidip güneş lekesi için yüzüme süreceğim çinko oranı yüksek bir pişik kremi önermesini istedim. oksizinc diye bir krem verdi %40 çinko oksit A ve d vitaminlerinleri açısından zengin norveç balık yağı, ve yumuşatıcı özellikli lanolin içerir, parafin içermez yazıyor üzerinde. Leş gibi kokuyor, tezgahta kokmuş balık gibi. şimdi bir üstteki karşımı uyguladım yüzüme ve duruladım. bu pişik kremini de sürdüm, biraz kalın sürdüm ama sanki maske gibi. bekliyorum bakalım..

size medik8 leke setini öneririm. benımde lekelerim var ama bu yoğunlukta değil. güneşe pek çıkmıyorum. güneş koruyucuyu mutlaka sürüyorum. bu tür doğal maskelerin her cilt tipine uygun olduğunu düşünmüyorum. bir yandan beyazlatırken bir yandan da başka sorunları dğuruyor. örneğin limon ve sirkeli maskeler benim cildimi mahvetti. bir daha da asla dedim. medik8 ürünlerinden çoook memnunum. biraz bütçeyi zorluyor ama sonucu görünce değer diyorsun.

size medik8 leke setini öneririm. benımde lekelerim var ama bu yoğunlukta değil. güneşe pek çıkmıyorum. güneş koruyucuyu mutlaka sürüyorum. bu tür doğal maskelerin her cilt tipine uygun olduğunu düşünmüyorum. bir yandan beyazlatırken bir yandan da başka sorunları dğuruyor. örneğin limon ve sirkeli maskeler benim cildimi mahvetti. bir daha da asla dedim. medik8 ürünlerinden çoook memnunum. biraz bütçeyi zorluyor ama sonucu görünce değer diyorsun.
google da biraz baktım, benim okuduğum sitelerde genelde koruyucu olduğu yazıyordu, ve ''görünümünü azaltmaya yardımcı'' ifadeleri var. bu görünümünü azaltmaya yardımcı ifadesinden nefret ediyorum, anlamı aslında lekeleriniz orada duruyor da bir ilizyon ile görünmüyor gibi. peki siz kullandığınızda lekeleriniz azaldı mı? teşekkür ederim

ürünlerimi düzenli olarak gittiğim eczaneden alırım. cilt analizi sonucunda görünürde yoğun olamayan ama analiz sonucunda deri altında yoğun lekeler vardı. medik8 ürünlerini tavsiye ettikleride açıkçası biraz şüpheyle baktım. çünkü internette bu ürünler hakkında pek bi bilgi maalesef yoktu. eczanede cilt analizi yapan bayanın öncesi ve sonrasına bizzat kendim şahit oldum. ve almaya karar verdim. fiyat olarak pahalı geldi ama denemeye değer dedim. inanın ben çook memnum kaldım. umarım sizin de beklentilerinizi karşılayacağınız bir ürün olur. (unutmayın, lazerle bile tedavi olduktan lekelerin geri gelme ihtimali var.önemli olan güneş koruyucuyu aksatmamamk)

ürünlerimi düzenli olarak gittiğim eczaneden alırım. cilt analizi sonucunda görünürde yoğun olamayan ama analiz sonucunda deri altında yoğun lekeler vardı. medik8 ürünlerini tavsiye ettikleride açıkçası biraz şüpheyle baktım. çünkü internette bu ürünler hakkında pek bi bilgi maalesef yoktu. eczanede cilt analizi yapan bayanın öncesi ve sonrasına bizzat kendim şahit oldum. ve almaya karar verdim. fiyat olarak pahalı geldi ama denemeye değer dedim. inanın ben çook memnum kaldım. umarım sizin de beklentilerinizi karşılayacağınız bir ürün olur. (unutmayın, lazerle bile tedavi olduktan lekelerin geri gelme ihtimali var.önemli olan güneş koruyucuyu aksatmamamk)

Teşekkür ederim. ilk fırsatta dermokozmetik eczanelerden bununla ilgili ve cildimle ilgili bilgi alacağım

Arkadaşlar Dr İbrahim Saraçoğlu TV'de bir tarif verdi ve o adam gerçekten çok bilinçli emin olmadığı şeyide söylemez
Güneş lekesine kür,kırışıklığa iyi gelir
4 sert kayısı(çekirdeği çıkacak)
1 sert kırmızı elma kabuğunu az suyla haşla robottan geçir püre yapıp yüze sür 15 dak. Beklenilecek ve yıkanacak haftada 2 kez uygulanmalı farkı görün dedi
Madem kayısı mevsimi yaklaşıyor denenmeli bence

Bunu ben yapmıştım bi ara. Cezveye su koyuyordum içine de elmanın kabuklarını biraz kalın kesiyordum etli bi şekilde öyle atıyordum ve bir de kayısıyı ikiye bölüp atıyordum içine... Kaynatıyordum küçük cezvede. Sonra da, yüzüme o elmanın iç kısmını sürüyordum kayısı zaten hemen sürülüyor onu da sürüyordum yüzüme... Sonra yarım saat falan bekliyordum. Cildi ışıl ışıl yapıyordu cilden.. bi parlıyor yüzünüz aydınlanıyor ama tabii geçici maalesef... :) Hergün yapmanız lazım.

Yüzdeki siyah noktalar ve kapalı gözenekler için her sabah avuca yeteri miktarda tuz ve azıcık su ile eritilip yüz ovulur durulanır her sabah bunu yapın harika bir yüz ile karşılaşacaksınız aynada Sıcak su ile durulamayın soğuk su

Lekeler için yumurta akı ve limon suyu ile olusan bir maske okumustum 1 haftadır uyguluyorum pek ise yaramadı gibi sadece berrak bir görünüm veriyor lekeler gitmiyor :KK34:bi haftadada ise yararmı bilmiyorum?? Uygulayan varsa yazsın lütfenn devam etsemmi bilmiyorum :cry:

Lekeler için yumurta akı ve limon suyu ile olusan bir maske okumustum 1 haftadır uyguluyorum pek ise yaramadı gibi sadece berrak bir görünüm veriyor lekeler gitmiyor :KK34:bi haftadada ise yararmı bilmiyorum?? Uygulayan varsa yazsın lütfenn devam etsemmi bilmiyorum :cry:
Hic kendini yorma lekeler gitmiyoooo

Ayy hadi ya kozmetikte bi ise yaramıyor bitkiselde desene napcaz biz bu lekeleri azaltabilmis biri varsa aydınlatsın :KK14::KK1:

Merhaba arkadaşlar, yeni bir blog açtım ve desteklerinize ihtiyacımız lütfen takip ederseniz sevinirim. Çok güzel ürünlerim var paylaşacak ama nerdeyse hiç takipçim yok daha 3 gün oldu açalı :) O nedenle biraz takipçi sayım artınca emin olun birikmiş çok deneyimlerim var.
http://narcicegibeuty.kadinlarkulubu.com.tr

sanırım link kabul edilmiyor ilkinin uzantısı kadınlar kulübü oluyor normali blogspot olacak
narcicegibeuty blogspot

cilt lekelerim hala duruyor. yaz boyuna güneş koruyucu sürmeden dışarı çıkmadım. yapış yapış dolaştım. ve hala aynı şekilde duruyor. hiçbir şey düzelmedi :KK43:

X